Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Jules Bastien-Lepage na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Jules Bastien-Lepage: pohled kupujících
Kupující otevírají Žana z Arku častěji než jakýkoli jiný obraz od Jules Bastien-Lepage: 1 600 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 30% celkového počtu. Následují Les Foins a Young Girl. Jules Bastien-Lepage získal celkem 5 900 návštěv: 1 600 na stránce umělce a 4 300 u obrazů. Trend je pozitivní: v Zář 2026 bylo o 180% více návštěv než v Srp 2026. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 4 000 návštěv. Počet návštěv podle zařízení: počítače (68%), telefony (24%) a tablety (8%). Výsledek je jasný: Nesourodá paleta barev (Harmonie barev) si připomíná 57% návštěv, přestože tvoří pouze 20% katalogu.
Jules Bastien-Lepage: 10 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
10 obrazů autora Jules Bastien-Lepage s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
Jak se mění počet návštěv stránky Jules Bastien-Lepage podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
1 000
3 000
Srp 2026
100
400
Zář 2026
500
900
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Jules Bastien-Lepage?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Jules Bastien-Lepage odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
18,2%
53,1%
Klidná atmosféra
45,5%
34,4%
Zemité tóny
18,2%
9,4%
Elegance
9,1%
3,1%
Dramatický
9,1%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
45,5%
71,9%
Melancholický
27,3%
21,9%
Nostalgický
18,2%
6,2%
Záhadný
9,1%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
32,0%
44,4%
Měkké stínění
28,0%
31,5%
Střední jas
20,0%
14,8%
Jasná rovnováha
14,0%
9,3%
Luminózní
6,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
54,0%
74,1%
Jemné odstíny
24,0%
11,1%
Vyvážená jemnost
16,0%
14,8%
Jasná barevná přítomnost
6,0%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
72,1%
81,8%
Neutrální tóny
25,6%
18,2%
Tmavé tóny
2,3%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
56,0%
75,9%
Vyvážená
40,0%
24,1%
Živobylé
4,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
10,0%
3,7%
Jemný
30,0%
44,4%
Vyvážený
14,0%
13,0%
Výrazný
18,0%
24,1%
Prohlášení
28,0%
14,8%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
20,0%
57,4%
Jemně promíchaná paleta
4,0%
3,7%
Vyvážená harmonie
14,0%
1,8%
Silná barevná jednotnost
34,0%
18,5%
Jednotná paleta
28,0%
18,5%
Která díla Jules Bastien-Lepage zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Žana z Arku
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
200
300
Les Foins
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Sir Henry Irving
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pas Mèche [Nothing Doing]
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
The Mendiant
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pauvre Fauvette
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Laura, Lady Alma Tadema
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
October - gathering potatoes
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
At Harvest Time
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Jeanne d'Arc
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Jaké je rozdělení publika Jules Bastien-Lepage podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
4 000
67,8%
telefony
1 400
23,7%
tablety
500
8,5%
V jakých jazycích se prohlížejí kupující Jules Bastien-Lepage?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
900
81,8%
finsky
100
9,1%
Chinese
100
9,1%
Kolik denních návštěv má Jules Bastien-Lepage a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
čt 24 Zář
0
pá 25 Zář
0
so 26 Zář
500
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
100
út 29 Zář
0
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
0
pá 2 Říj
100
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
200
po 5 Říj
0
út 6 Říj
0
st 7 Říj
0
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
300
so 10 Říj
100
ne 11 Říj
200
po 12 Říj
100
út 13 Říj
0
st 14 Říj
700
čt 15 Říj (předpověď)
0
pá 16 Říj (předpověď)
300
so 17 Říj (předpověď)
500
ne 18 Říj (předpověď)
300
po 19 Říj (předpověď)
200
út 20 Říj (předpověď)
0
st 21 Říj (předpověď)
500
čt 22 Říj (předpověď)
0
pá 23 Říj (předpověď)
400
so 24 Říj (předpověď)
500
ne 25 Říj (předpověď)
400
po 26 Říj (předpověď)
200
út 27 Říj (předpověď)
0
st 28 Říj (předpověď)
600
čt 29 Říj (předpověď)
0
pá 30 Říj (předpověď)
400
so 31 Říj (předpověď)
600
ne 1 Lis (předpověď)
400
po 2 Lis (předpověď)
200
út 3 Lis (předpověď)
0
st 4 Lis (předpověď)
700
O Jules Bastien-Lepage na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Jules Bastien-Lepage má nejvíce prohlédnutí?
Žana z Arku: 1 600 prohlédnutí, což představuje 30% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 10 obrazů.
Jak velkou je komunitou Jules Bastien-Lepage?
5 900 návštěv za dvanáct měsíců, 1 600 na stránce umělce a 4 300 u obrazů.
Jaká zařízení používají návštěvníci Jules Bastien-Lepage?
Rozdělení návštěvnosti je počítače (68%), telefony (24%) a tablety (8%); na prvním místě je počítače se zastoupením 68%.
Jaký styl malby od Jules Bastien-Lepage přitahuje kupující?
Obrazy typu Nesourodá paleta barev (Harmonie barev): 57% návštěv, 20% katalogu.