Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Karol Marko st. na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Karol Marko st.: poptávka na první pohled
Nejvíce prohlíženým obrazem umělce Karol Marko st. na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců je Lovers In Italian Landscape: 300 prohlídek, což představuje 25% všech prohlídek tohoto umělce. Další v nejbližší poptávce: Wanderer And His Guard a Aqua Nera near Rome. Karol Marko st. celkem zaznamenal 1 800 návštěv, z toho 600 na stránce umělce a 1 200 u jednotlivých obrazů. Špičkový měsíc: Čec 2026, s 1 500 návštěvami. Kupující mají sklon k Zemité tóny (Barevná paleta): tvoří to 75% návštěv, oproti 38% v katalogu umělce.
9 obrazů umělce Karol Marko st., které kupující nejčastěji otevírají
Žebříček popularity na základě skutečných návštěv za posledních dvanáct měsíců na AllPaintingsStore.com: nejvíce prohlédnutých bylo 9 obrazů autora Karol Marko st., seřazených od těch nejnavštěvovanějších.
-
1
Lovers In Italian Landscape
300 návštěv · 25,0%
-
2
Wanderer And His Guard
200 návštěv · 16,7%
-
3
Aqua Nera near Rome, 1858
100 návštěv · 8,3%
-
4
View of the Great Hungarian Plain with Draw Well, 1853
100 návštěv · 8,3%
-
5
Italian Landscape With Viaduct And Rainbow
100 návštěv · 8,3%
-
6
Forest Scene At Ailo In Corsica
100 návštěv · 8,3%
-
7
Pest Organ
100 návštěv · 8,3%
-
8
Visegrád
100 návštěv · 8,3%
-
9
Landscape Sketch With A Lake
100 návštěv · 8,3%
Jaký zájem si měsíčně získává Karol Marko st.?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 600 | 900 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 300 |
Jak často jsou prohlíženy obrazy autora Karol Marko st.?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké obrazy si vybírají kupující Karol Marko st.?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 8,0% | 8,3% |
| Měkké stínění | 22,0% | 16,7% |
| Střední jas | 42,0% | 50,0% |
| Jasná rovnováha | 22,0% | 16,7% |
| Luminózní | 6,0% | 8,3% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 38,0% | 50,0% |
| Jemné odstíny | 42,0% | 50,0% |
| Vyvážená jemnost | 16,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 54,8% | 25,0% |
| Zemité tóny | 38,1% | 75,0% |
| Tmavé tóny | 4,8% | 0,0% |
| Monochromní | 2,4% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 40,0% | 58,3% |
| Vyvážená | 58,0% | 41,7% |
| Živobylé | 2,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 8,0% | 8,3% |
| Jemný | 10,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 2,0% | 0,0% |
| Výrazný | 16,0% | 8,3% |
| Prohlášení | 64,0% | 83,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 8,0% | 25,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 6,0% | 16,7% |
| Vyvážená harmonie | 12,0% | 25,0% |
| Silná barevná jednotnost | 52,0% | 16,7% |
| Jednotná paleta | 22,0% | 16,7% |
Které obrazy od Karol Marko st. jsou žádané měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| From the Pearl of Holy Anti… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Roman Campagna near Cer… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arcadia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Italian landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aqua Nera near Rome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| From the Pearl of Holy Anti… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tobias with the Angel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christ in the Storm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| From the Pearls of Holy Yes… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape Near Tivoli With… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích prohlížejí díla kupující Karol Marko st.?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denní návštěvnost u Karol Marko st. a jaký je předpověď?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 200 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
Karol Marko st.: časté dotazy
Které obrazy od Karol Marko st. jsou nejžádanější?
- Lovers In Italian Landscape vede s 300 návštěvami (25% z celkového počtu zobrazení Karol Marko st.). Výše uvedené pořadí ukazuje 9 nejčastěji prohlížených děl.
Jaký je zájem o Karol Marko st.?
- 1 800 návštěv za dvanáct měsíců: 600 na stránce umělce a 1 200 u jednotlivých obrazů.
Který typ obrazů od Karol Marko st. kupující preferují?
- Zemité tóny (Barevná paleta): 75% návštěv pro 38% katalogu.