Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Károly Patko na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Károly Patko: údaje, které mají význam
Country Road je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Károly Patko: 500 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 14% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich Still Life With A Jug (still Life With Blue Drapery) a After Bath. Celkem 3 500 návštěv: 300 na stránce umělce a 3 200 u obrazů. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 3 100 návštěvami. Rozdělení podle zařízení: počítače (89%), telefony (6%) a tablety (6%). Ztlumené (Nasycení barev) je preferovaným stylem: 46% návštěv, 26% katalogu.
Top 10 obrazů umělce Károly Patko podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Károly Patko, který lidé otevírají nejčastěji.
-
1
Country Road
500 návštěv · 14,3%
-
2
Still Life With A Jug (still Life With Blue Drapery)
200 návštěv · 5,7%
-
3
After Bath
200 návštěv · 5,7%
-
4
Kuruc Head
200 návštěv · 5,7%
-
5
Well
200 návštěv · 5,7%
-
6
In Front Of The Mirror -
100 návštěv · 2,9%
-
7
Niobe
100 návštěv · 2,9%
-
8
Harvesting Grape
100 návštěv · 2,9%
-
9
View Of Nagybánya
100 návštěv · 2,9%
-
10
Bathers -
100 návštěv · 2,9%
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Károly Patko?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 2 900 |
| Srp 2026 | 100 | 200 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 100 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Károly Patko?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Károly Patko?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 18,0% | 17,1% |
| Měkké stínění | 22,0% | 17,1% |
| Střední jas | 38,0% | 40,0% |
| Jasná rovnováha | 14,0% | 25,7% |
| Luminózní | 8,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 26,0% | 45,7% |
| Jemné odstíny | 46,0% | 22,9% |
| Vyvážená jemnost | 24,0% | 28,6% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,0% | 2,9% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 48,4% | 45,5% |
| Neutrální tóny | 41,9% | 45,5% |
| Tmavé tóny | 9,7% | 9,1% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 28,0% | 40,0% |
| Vyvážená | 64,0% | 54,3% |
| Živobylé | 8,0% | 5,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 4,0% | 2,9% |
| Jemný | 4,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 12,0% | 31,4% |
| Výrazný | 28,0% | 22,9% |
| Prohlášení | 52,0% | 42,9% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 30,0% | 17,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 22,0% | 20,0% |
| Vyvážená harmonie | 16,0% | 5,7% |
| Silná barevná jednotnost | 20,0% | 31,4% |
| Jednotná paleta | 12,0% | 25,7% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Károly Patko?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cefalu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Niobe - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midday (well At Igal) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Country Road | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Well | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Picking Fruits | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Christ On The Cross | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait With Turban | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Bathers - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefony nebo počítače: kde se prohlížel/a Károly Patko?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit tabulku
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 3 100 | 88,6% |
| telefony | 200 | 5,7% |
| tablety | 200 | 5,7% |
Jaké je rozdělení diváků Károly Patko podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denní návštěvnost u Károly Patko a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
| so 28 Lis (předpověď) | 0 |
Počet dotazů na Károly Patko
Který obraz od Károly Patko má nejvíce zhlédnutí?
- Country Road, s 500 návštěvami nebo 14% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 10.
Kolik návštěv má Károly Patko na AllPaintingsStore.com?
- 3 500 za dvanáct měsíců (300 na stránce umělce, 3 200 u obrazů).
Prohlíží se profil Károly Patko častěji na telefonech nebo počítačích?
- Návštěvy jsou rozděleny podle počítače (89%), telefony (6%) a tablety (6%); nejvíce je využívá počítače s podílem 89%.
Existuje nějaký styl Károly Patko, který návštěvníci preferují?
- Ano, Ztlumené (Nasycení barev): 46% návštěv oproti 26% katalogu.