Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Kate Greenawayová na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Kate Greenawayová: poptávka na první pohled
Nejvíce prohlíženým obrazem umělce Kate Greenawayová na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců je But Flinders Foots Were Cold: 400 prohlídek, což představuje 18% všech prohlídek tohoto umělce. Další v nejbližší poptávce: The Cherry Woman a Sophia's fools cap. Kate Greenawayová celkem zaznamenal 2 700 návštěv, z toho 700 na stránce umělce a 2 000 u jednotlivých obrazů. Špičkový měsíc: Čec 2026, s 2 400 návštěvami. Kupující mají sklon k Vyvážená harmonie (Harmonie barev): tvoří to 27% návštěv, oproti 11% v katalogu umělce.
10 obrazů umělce Kate Greenawayová, které kupující nejčastěji otevírají
Žebříček popularity na základě skutečných návštěv za posledních dvanáct měsíců na AllPaintingsStore.com: nejvíce prohlédnutých bylo 10 obrazů autora Kate Greenawayová, seřazených od těch nejnavštěvovanějších.
-
1
But Flinders Foots Were Cold
400 návštěv · 18,2%
-
2
The Cherry Woman
200 návštěv · 9,1%
-
3
Sophia's fools cap
200 návštěv · 9,1%
-
4
Singing In Church
200 návštěv · 9,1%
-
5
Mary, Mary, Quite Contrary
100 návštěv · 4,5%
-
6
The Garden Seat
100 návštěv · 4,5%
-
7
March Illustration For The Almanac, 1889
100 návštěv · 4,5%
-
8
Girls Tea Party
100 návštěv · 4,5%
-
9
For the Dance
100 návštěv · 4,5%
-
10
Polly Put The Kettle On
100 návštěv · 4,5%
Jaký zájem si měsíčně získává Kate Greenawayová?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 600 | 1 800 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 200 |
Jak často jsou prohlíženy obrazy autora Kate Greenawayová?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké obrazy si vybírají kupující Kate Greenawayová?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 12,8% | 13,6% |
| Střední jas | 14,9% | 9,1% |
| Jasná rovnováha | 42,5% | 40,9% |
| Luminózní | 29,8% | 36,4% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 25,5% | 40,9% |
| Jemné odstíny | 27,7% | 27,3% |
| Vyvážená jemnost | 36,2% | 27,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 10,6% | 4,5% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 64,4% | 68,2% |
| Zemité tóny | 24,4% | 18,2% |
| Pastelové barvy | 4,4% | 9,1% |
| Tmavé tóny | 4,4% | 4,5% |
| Přírodní motivy | 2,2% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 12,8% | 18,2% |
| Vyvážená | 59,6% | 59,1% |
| Živobylé | 27,7% | 22,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 6,4% | 9,1% |
| Jemný | 29,8% | 18,2% |
| Vyvážený | 10,6% | 9,1% |
| Výrazný | 19,1% | 22,7% |
| Prohlášení | 34,0% | 40,9% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 12,8% | 4,5% |
| Jemně promíchaná paleta | 2,1% | 4,5% |
| Vyvážená harmonie | 10,6% | 27,3% |
| Silná barevná jednotnost | 59,6% | 59,1% |
| Jednotná paleta | 14,9% | 4,5% |
Které obrazy od Kate Greenawayová jsou žádané měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Illustration for November A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Garden Seat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Cherry Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Fable Of The Girl And H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| April Baby's Book Of Tunes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gathering spring flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Curlylocks From 'april Baby… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The rainstorm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Procession of Sixteen Child… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Polly Put The Kettle On | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
V jakých jazycích prohlížejí díla kupující Kate Greenawayová?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| německy | 100 | 100,0% |
Kolik je denní návštěvnost u Kate Greenawayová a jaký je předpověď?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 300 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 400 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 500 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 600 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
Kate Greenawayová: časté dotazy
Které obrazy od Kate Greenawayová jsou nejžádanější?
- But Flinders Foots Were Cold vede s 400 návštěvami (18% z celkového počtu zobrazení Kate Greenawayová). Výše uvedené pořadí ukazuje 10 nejčastěji prohlížených děl.
Jaký je zájem o Kate Greenawayová?
- 2 700 návštěv za dvanáct měsíců: 700 na stránce umělce a 2 000 u jednotlivých obrazů.
Který typ obrazů od Kate Greenawayová kupující preferují?
- Vyvážená harmonie (Harmonie barev): 27% návštěv pro 11% katalogu.