Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Ken Symonds na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Ken Symonds: údaje, které mají význam
Scene in Great Western Railway Factory je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Ken Symonds: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 50% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich Sir Geoffrey Holland (b.1938), Vice Chancellor of the University of Exeter a Cliffs. Celkem 600 návštěv: 300 na stránce umělce a 300 u obrazů. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 400 návštěvami. Jemný (Kontrast) je preferovaným stylem: 75% návštěv, 20% katalogu.
Top 3 obrazů umělce Ken Symonds podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Ken Symonds, který lidé otevírají nejčastěji.
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Ken Symonds?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 300 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 100 | 0 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Ken Symonds?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z obrazů autora Ken Symonds?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 50,0% | 75,0% |
| Střední jas | 50,0% | 25,0% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 20,0% | 25,0% |
| Jemné odstíny | 50,0% | 25,0% |
| Vyvážená jemnost | 20,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 10,0% | 50,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 30,0% | 25,0% |
| Vyvážená | 60,0% | 25,0% |
| Živobylé | 10,0% | 50,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 20,0% | 75,0% |
| Vyvážený | 10,0% | 0,0% |
| Výrazný | 30,0% | 0,0% |
| Prohlášení | 40,0% | 25,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 30,0% | 25,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 30,0% | 25,0% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 30,0% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 10,0% | 0,0% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Ken Symonds?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Robert H. MacWilliam | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arthur Leonard Thomas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scene in Great Western Rail… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Dr Peter Hackett, Principal… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir Geoffrey Holland (b.193… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Cornish Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Penwith Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cliffs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Heavy Seas, Sennen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishermen at Pemberth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení diváků Ken Symonds podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit tabulku
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 100,0% |
Kolik je denní návštěvnost u Ken Symonds a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 100 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 100 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 100 |
| út 3 Lis | 100 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 100 |
| út 10 Lis (předpověď) | 100 |
| st 11 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 200 |
| út 17 Lis (předpověď) | 100 |
| st 18 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 200 |
| út 24 Lis (předpověď) | 100 |
| st 25 Lis (předpověď) | 100 |
Počet dotazů na Ken Symonds
Který obraz od Ken Symonds má nejvíce zhlédnutí?
- Scene in Great Western Railway Factory, s 200 návštěvami nebo 50% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 3.
Kolik návštěv má Ken Symonds na AllPaintingsStore.com?
- 600 za dvanáct měsíců (300 na stránce umělce, 300 u obrazů).
Existuje nějaký styl Ken Symonds, který návštěvníci preferují?
- Ano, Jemný (Kontrast): 75% návštěv oproti 20% katalogu.