Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Laura Knight na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Laura Knight: pohled kupujících
Kupující otevírají Children Swimming častěji než jakýkoli jiný obraz od Laura Knight: 500 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 11% celkového počtu. Následují The Green Sea, Lamorna a Two dancers. Laura Knight získal celkem 10 600 návštěv: 7 300 na stránce umělce a 3 300 u obrazů. Dynamika zpomalila: o 26% méně návštěv v Zář 2026 než v Srp 2026. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 4 300 návštěv. Počet návštěv podle zařízení: telefony (59%), počítače (37%) a tablety (4%). Výsledek je jasný: Neutrální tóny (Barevná paleta) si připomíná 31% návštěv, přestože tvoří pouze 7% katalogu.
Laura Knight: 10 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
10 obrazů autora Laura Knight s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
-
1
Children Swimming, 1913
500 návštěv · 11,1%
-
2
The Green Sea, Lamorna
200 návštěv · 4,4%
-
3
Two dancers
200 návštěv · 4,4%
-
4
Miss Thompson (Miss Patricia Thompson)
200 návštěv · 4,4%
-
5
Lamorna Birch, and His Daughters
200 návštěv · 4,4%
-
6
Young gypsies
200 návštěv · 4,4%
-
7
Gypsies on Epsom Downs
200 návštěv · 4,4%
-
8
Gypsies, Caravan and Pony
200 návštěv · 4,4%
-
9
Untitled (388)
200 návštěv · 4,4%
-
10
Untitled (552)
200 návštěv · 4,4%
Jak se mění počet návštěv stránky Laura Knight podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 400 |
| Čec 2026 | 1 900 | 2 400 |
| Srp 2026 | 3 000 | 400 |
| Zář 2026 | 2 400 | 100 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Laura Knight?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Laura Knight odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 52,0% | 46,7% |
| Měkké stínění | 32,0% | 17,8% |
| Střední jas | 8,0% | 26,7% |
| Jasná rovnováha | 8,0% | 6,7% |
| Luminózní | 0,0% | 2,2% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 30,0% | 40,0% |
| Jemné odstíny | 36,0% | 24,4% |
| Vyvážená jemnost | 20,0% | 28,9% |
| Jasná barevná přítomnost | 12,0% | 4,4% |
| Sytá barva | 2,0% | 2,2% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 75,0% | 54,3% |
| Neutrální tóny | 6,8% | 31,4% |
| Tmavé tóny | 18,2% | 14,3% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 46,0% | 57,8% |
| Vyvážená | 40,0% | 35,6% |
| Živobylé | 14,0% | 6,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 12,0% | 13,3% |
| Jemný | 12,0% | 22,2% |
| Vyvážený | 6,0% | 15,6% |
| Výrazný | 24,0% | 15,6% |
| Prohlášení | 46,0% | 33,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 20,0% | 20,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 26,0% | 15,6% |
| Vyvážená harmonie | 14,0% | 8,9% |
| Silná barevná jednotnost | 34,0% | 48,9% |
| Jednotná paleta | 6,0% | 6,7% |
Která díla Laura Knight zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Children Swimming | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| The ballet shoe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Untitled (623) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (160) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two dancers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Gypsies, Caravan and Pony | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A dark pool | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spring in St John's Wood, L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ruby Loftus Screwing a Bree… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ascot finery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení publika Laura Knight podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| telefony | 6 300 | 59,4% |
| počítače | 3 900 | 36,8% |
| tablety | 400 | 3,8% |
V jakých jazycích se prohlížejí kupující Laura Knight?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| japonsky | 2 100 | 77,8% |
| francouzsky | 400 | 14,8% |
| polsky | 100 | 3,7% |
| portugalsky | 100 | 3,7% |
Kolik denních návštěv má Laura Knight a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 100 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 100 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 400 |
| st 30 Zář | 100 |
| čt 1 Říj | 300 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 200 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 100 |
| so 10 Říj | 400 |
| ne 11 Říj | 300 |
| po 12 Říj | 100 |
| út 13 Říj | 200 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 100 |
| so 17 Říj (předpověď) | 300 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 200 |
| po 19 Říj (předpověď) | 100 |
| út 20 Říj (předpověď) | 300 |
| st 21 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 100 |
| so 24 Říj (předpověď) | 400 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 200 |
| po 26 Říj (předpověď) | 100 |
| út 27 Říj (předpověď) | 400 |
| st 28 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 300 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 100 |
| so 31 Říj (předpověď) | 400 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 300 |
| po 2 Lis (předpověď) | 100 |
| út 3 Lis (předpověď) | 400 |
| st 4 Lis (předpověď) | 100 |
O Laura Knight na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Laura Knight má nejvíce prohlédnutí?
- Children Swimming: 500 prohlédnutí, což představuje 11% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 10 obrazů.
Jak velkou je komunitou Laura Knight?
- 10 600 návštěv za dvanáct měsíců, 7 300 na stránce umělce a 3 300 u obrazů.
Jaká zařízení používají návštěvníci Laura Knight?
- Rozdělení návštěvnosti je telefony (59%), počítače (37%) a tablety (4%); na prvním místě je telefony se zastoupením 59%.
Jaký styl malby od Laura Knight přitahuje kupující?
- Obrazy typu Neutrální tóny (Barevná paleta): 31% návštěv, 7% katalogu.