Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Li Yuan-chia na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Li Yuan-chia: údaje, které mají význam
Viewing plum blossoms by moonlight je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Li Yuan-chia: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 40% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich Scholar viewing a waterfall a Untitled (Diptych). Celkem 600 návštěv: 300 na stránce umělce a 300 u obrazů. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 400 návštěvami. Neutrální tóny (Barevná paleta) je preferovaným stylem: 80% návštěv, 33% katalogu.
Top 4 obrazů umělce Li Yuan-chia podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Li Yuan-chia, který lidé otevírají nejčastěji.
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Li Yuan-chia?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 200 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 300 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Li Yuan-chia?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Li Yuan-chia?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 7,7% | 0,0% |
| Střední jas | 23,1% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 38,5% | 80,0% |
| Luminózní | 30,8% | 20,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 46,2% | 20,0% |
| Jemné odstíny | 7,7% | 40,0% |
| Vyvážená jemnost | 30,8% | 40,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 7,7% | 0,0% |
| Sytá barva | 7,7% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 33,3% | 80,0% |
| Monochromní | 25,0% | 20,0% |
| Tmavé tóny | 16,7% | 0,0% |
| Zemité tóny | 8,3% | 0,0% |
| Pastelové barvy | 8,3% | 0,0% |
| Západ slunce | 8,3% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 38,5% | 0,0% |
| Vyvážená | 38,5% | 80,0% |
| Živobylé | 23,1% | 20,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 53,8% | 80,0% |
| Jemný | 15,4% | 0,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 0,0% | 0,0% |
| Prohlášení | 30,8% | 20,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 23,1% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 7,7% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 7,7% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 15,4% | 20,0% |
| Jednotná paleta | 46,2% | 80,0% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Li Yuan-chia?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scholar viewing a waterfall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (Moveable Magnetic… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monochrome White Painting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dancing and Singing (Peasan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (Diptych) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Folding Scroll | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Walking on a Mountain Path… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Viewing plum blossoms by mo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled (Diptych) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (Reliefs With Move… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení diváků Li Yuan-chia podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denní návštěvnost u Li Yuan-chia a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 100 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
Počet dotazů na Li Yuan-chia
Který obraz od Li Yuan-chia má nejvíce zhlédnutí?
- Viewing plum blossoms by moonlight, s 200 návštěvami nebo 40% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 4.
Kolik návštěv má Li Yuan-chia na AllPaintingsStore.com?
- 600 za dvanáct měsíců (300 na stránce umělce, 300 u obrazů).
Existuje nějaký styl Li Yuan-chia, který návštěvníci preferují?
- Ano, Neutrální tóny (Barevná paleta): 80% návštěv oproti 33% katalogu.