Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Lorenzo Maitani na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Lorenzo Maitani: pohled kupujících
Kupující otevírají First Pillar (detail) častěji než jakýkoli jiný obraz od Lorenzo Maitani: 400 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 40% celkového počtu. Následují First Pillar (detail) a Second Pillar (detail). Lorenzo Maitani získal celkem 700 návštěv: 400 na stránce umělce a 300 u obrazů. Trend je pozitivní: v Zář 2026 bylo o 200% více návštěv než v Srp 2026. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 300 návštěv. Výsledek je jasný: Jednotná paleta (Harmonie barev) si připomíná 90% návštěv, přestože tvoří pouze 35% katalogu.
Lorenzo Maitani: 4 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
4 obrazů autora Lorenzo Maitani s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
Jak se mění počet návštěv stránky Lorenzo Maitani podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 100 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 200 | 100 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Lorenzo Maitani?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Lorenzo Maitani odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 29,4% | 40,0% |
| Střední jas | 58,8% | 40,0% |
| Jasná rovnováha | 11,8% | 20,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 64,7% | 90,0% |
| Jemné odstíny | 29,4% | 10,0% |
| Vyvážená jemnost | 5,9% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 52,9% | 90,0% |
| Vyvážená | 47,1% | 10,0% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 5,9% | 0,0% |
| Jemný | 5,9% | 0,0% |
| Vyvážený | 5,9% | 20,0% |
| Výrazný | 41,2% | 80,0% |
| Prohlášení | 41,2% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 11,8% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 23,5% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 5,9% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 23,5% | 10,0% |
| Jednotná paleta | 35,3% | 90,0% |
Která díla Lorenzo Maitani zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fourth Pillar (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| First Pillar (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| First Pillar (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Third Pillar (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Eagle; Symbol of St John | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| First Pillar (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fourth Pillar: The Last Jud… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Façade of the Cathedral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Angel; Symbol of St Mat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích se prohlížejí kupující Lorenzo Maitani?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| italsky | 1 100 | 100,0% |
Kolik denních návštěv má Lorenzo Maitani a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 200 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 200 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 100 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 100 |
| út 13 Říj | 100 |
| st 14 Říj | 100 |
| čt 15 Říj | 200 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 200 |
| so 17 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 100 |
| út 20 Říj (předpověď) | 100 |
| st 21 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 300 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 200 |
| so 24 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 100 |
| út 27 Říj (předpověď) | 100 |
| st 28 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 400 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 300 |
| so 31 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 100 |
| út 3 Lis (předpověď) | 100 |
| st 4 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 500 |
O Lorenzo Maitani na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Lorenzo Maitani má nejvíce prohlédnutí?
- First Pillar (detail): 400 prohlédnutí, což představuje 40% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 4 obrazů.
Jak velkou je komunitou Lorenzo Maitani?
- 700 návštěv za dvanáct měsíců, 400 na stránce umělce a 300 u obrazů.
Jaký styl malby od Lorenzo Maitani přitahuje kupující?
- Obrazy typu Jednotná paleta (Harmonie barev): 90% návštěv, 35% katalogu.