Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Louis Haghe na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Louis Haghe: údaje, které mají význam
The ghetto je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Louis Haghe: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 25% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich Interior Of St Peter's, Rome a Winter On The Ice. Celkem 2 000 návštěv: 800 na stránce umělce a 1 200 u obrazů. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 1 800 návštěvami. Jemný (Kontrast) je preferovaným stylem: 75% návštěv, 45% katalogu.
Top 8 obrazů umělce Louis Haghe podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Louis Haghe, který lidé otevírají nejčastěji.
-
1
The ghetto
300 návštěv · 25,0%
-
2
Interior Of St Peter's, Rome
200 návštěv · 16,7%
-
3
Winter On The Ice
200 návštěv · 16,7%
-
4
The Oath Of Vargas
100 návštěv · 8,3%
-
5
Confessional Church Of St. Paul
100 návštěv · 8,3%
-
6
Church Of St. Sebald
100 návštěv · 8,3%
-
7
Screen In The Church Of Aerscot
100 návštěv · 8,3%
-
8
Well Of Quentin Matsys
100 návštěv · 8,3%
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Louis Haghe?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 700 | 1 100 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Louis Haghe?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Louis Haghe?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 20,7% | 50,0% |
| Měkké stínění | 34,5% | 8,3% |
| Střední jas | 27,6% | 16,7% |
| Jasná rovnováha | 17,2% | 25,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 27,6% | 50,0% |
| Jemné odstíny | 51,7% | 25,0% |
| Vyvážená jemnost | 13,8% | 8,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 6,9% | 16,7% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 67,9% | 33,3% |
| Neutrální tóny | 25,0% | 44,4% |
| Tmavé tóny | 7,1% | 22,2% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 37,9% | 50,0% |
| Vyvážená | 55,2% | 33,3% |
| Živobylé | 6,9% | 16,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 44,8% | 75,0% |
| Vyvážený | 10,3% | 8,3% |
| Výrazný | 24,1% | 16,7% |
| Prohlášení | 20,7% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 3,5% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 6,9% | 8,3% |
| Silná barevná jednotnost | 31,0% | 16,7% |
| Jednotná paleta | 58,6% | 75,0% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Louis Haghe?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The miseries of war | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The ghetto | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| A Visit To The Cathedral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Oath Of Vargas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Church Of St Jacques, A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Medieval Court of the G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior Of St Peter's, Rome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Bell Ringers at the Ora… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Convivial Meeting Of The… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brewers' Corporation Room | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení diváků Louis Haghe podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit tabulku
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Kolik je denní návštěvnost u Louis Haghe a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 100 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
Počet dotazů na Louis Haghe
Který obraz od Louis Haghe má nejvíce zhlédnutí?
- The ghetto, s 300 návštěvami nebo 25% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 8.
Kolik návštěv má Louis Haghe na AllPaintingsStore.com?
- 2 000 za dvanáct měsíců (800 na stránce umělce, 1 200 u obrazů).
Existuje nějaký styl Louis Haghe, který návštěvníci preferují?
- Ano, Jemný (Kontrast): 75% návštěv oproti 45% katalogu.