Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Lu Weihua na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Lu Weihua: údaje, které mají význam
Flower in Vase je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Lu Weihua: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 67% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich Gourds. Celkem 500 návštěv: 200 na stránce umělce a 300 u obrazů. Pokles o 100% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 300 návštěvami. Neutrální tóny (Barevná paleta) je preferovaným stylem: 100% návštěv, 44% katalogu.
Top 2 obrazů umělce Lu Weihua podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Lu Weihua, který lidé otevírají nejčastěji.
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Lu Weihua?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 200 | 100 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Lu Weihua?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Lu Weihua?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 10,0% | 0,0% |
| Střední jas | 20,0% | 33,3% |
| Jasná rovnováha | 10,0% | 0,0% |
| Luminózní | 60,0% | 66,7% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 60,0% | 66,7% |
| Jemné odstíny | 40,0% | 33,3% |
| Vyvážená jemnost | 0,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 44,4% | 100,0% |
| Pastelové barvy | 44,4% | 0,0% |
| Zemité tóny | 11,1% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 60,0% | 66,7% |
| Vyvážená | 40,0% | 33,3% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 40,0% | 66,7% |
| Jemný | 40,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 10,0% | 0,0% |
| Výrazný | 0,0% | 0,0% |
| Prohlášení | 10,0% | 33,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 30,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 30,0% | 66,7% |
| Jednotná paleta | 40,0% | 33,3% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Lu Weihua?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Prince Feather and Waterfowl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gourds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Crab | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Orchid and Bamboo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Embroidery Series of Zhu Da… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Great Wisdom Seems Slow-wit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flower in Vase | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Lonely Seagull | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Magnolia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Orchid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení diváků Lu Weihua podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denní návštěvnost u Lu Weihua a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
Počet dotazů na Lu Weihua
Který obraz od Lu Weihua má nejvíce zhlédnutí?
- Flower in Vase, s 200 návštěvami nebo 67% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 2.
Kolik návštěv má Lu Weihua na AllPaintingsStore.com?
- 500 za dvanáct měsíců (200 na stránce umělce, 300 u obrazů).
Existuje nějaký styl Lu Weihua, který návštěvníci preferují?
- Ano, Neutrální tóny (Barevná paleta): 100% návštěv oproti 44% katalogu.