Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Marc Chagall na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Marc Chagall: poptávka na první pohled
Nejvíce prohlíženým obrazem umělce Marc Chagall na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců je Já a vesnice: 38 300 prohlídek, což představuje 10% všech prohlídek tohoto umělce. Další v nejbližší poptávce: Narozeniny a Nad městem. Marc Chagall celkem zaznamenal 278 700 návštěv, z toho 126 900 na stránce umělce a 151 800 u jednotlivých obrazů. Poptávka roste: počet návštěv vzrostl o 22% v období od Zář 2026 do Říj 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026, s 137 100 návštěvami. Návštěvníci si prohlížejí v anglicky (14%), korejsky (12%) a francouzsky (11%). Zájem pochází převážně z Jižní Korea (10%), Francie (9%) a Itálie (8%). Návštěvníci prohlížejí na počítače (59%), telefony (37%) a tablety (4%). Návštěvníci mají sklon k Prohlášení (Kontrast): 46% návštěv oproti 22% v katalogu umělce.
10 obrazů autora Marc Chagall, které návštěvníci otevírají nejčastěji
Žebříček popularity na základě skutečných návštěv za posledních dvanáct měsíců na AllPaintingsStore.com: nejvíce prohlédnutých bylo 10 obrazů autora Marc Chagall, seřazených od těch nejnavštěvovanějších.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit data
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
200
2 000
Čec 2026
20 500
116 600
Srp 2026
15 900
16 900
Zář 2026
41 900
6 200
Říj 2026
48 400
10 100
Jak často jsou prohlíženy obrazy autora Marc Chagall?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké obrazy si vybírají návštěvníci Marc Chagall?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit data
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Romantický
30,2%
36,4%
Mystický
16,3%
15,8%
Nostalgický
7,0%
15,8%
Eterický
18,6%
12,5%
Pokojný
9,3%
7,0%
Dramatický
9,3%
6,1%
Lekce fantazie
4,7%
2,7%
Klidná atmosféra
0,0%
2,5%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Melancholický
25,0%
20,7%
Radostný
0,0%
19,2%
Záhadný
22,7%
17,6%
Nostalgický
9,1%
16,0%
Duchovní
9,1%
9,6%
Romantický
6,8%
4,2%
Nadějný
2,3%
3,2%
Eterický
2,3%
2,6%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
8,0%
10,4%
Měkké stínění
10,0%
19,8%
Střední jas
36,0%
46,9%
Jasná rovnováha
20,0%
9,7%
Luminózní
26,0%
13,2%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
42,0%
23,9%
Jemné odstíny
22,0%
37,3%
Vyvážená jemnost
20,0%
21,8%
Jasná barevná přítomnost
12,0%
14,3%
Sytá barva
4,0%
2,7%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
22,5%
39,3%
Neutrální tóny
47,5%
35,7%
Tmavé tóny
15,0%
21,1%
Pastelové barvy
5,0%
2,7%
Monochromní
7,5%
0,7%
Teplé tóny
0,0%
0,4%
Výrazné
2,5%
0,0%
Přírodní motivy
0,0%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
36,0%
25,5%
Vyvážená
44,0%
60,5%
Živobylé
20,0%
14,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
16,0%
5,9%
Jemný
22,0%
13,1%
Vyvážený
8,0%
10,7%
Výrazný
32,0%
24,0%
Prohlášení
22,0%
46,2%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
22,0%
42,5%
Jemně promíchaná paleta
14,0%
12,4%
Vyvážená harmonie
8,0%
17,9%
Silná barevná jednotnost
32,0%
17,5%
Jednotná paleta
24,0%
9,7%
Které obrazy od Marc Chagall jsou žádané měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit data
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Já a vesnice
0
0
0
0
0
0
0
0
9 000
2 900
700
200
Bílé ukřižování
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Narozeniny
0
0
0
0
0
0
0
0
7 700
3 100
0
200
Nad městem
0
0
0
0
0
0
0
0
4 700
600
200
600
Žlutý violinist
0
0
0
0
0
0
0
300
4 700
300
100
100
Padající anděl
0
0
0
0
0
0
0
0
700
300
0
0
Nápoj vojáka
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
0
Abraham a tři andělé
0
0
0
0
0
0
0
0
600
600
100
600
Adam a Eva vyhnáni z ráje
0
0
0
0
0
0
0
0
1 700
0
100
0
Liberec
0
0
0
0
0
0
0
0
1 700
0
0
0
Jaká zařízení používají návštěvníci k prohlížení Marc Chagall?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit data
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
165 100
59,2%
telefony
103 800
37,2%
tablety
9 800
3,5%
V jakých jazycích se pohybují návštěvníci Marc Chagall?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit data
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
7 000
14,2%
korejsky
5 800
11,8%
francouzsky
5 400
11,0%
španělsky
4 000
8,1%
německy
3 900
7,9%
italsky
3 700
7,5%
nizozemsky
3 200
6,5%
japonsky
2 200
4,5%
rusky
1 600
3,2%
srbsky
1 500
3,0%
Kolik je denní návštěvnost u Marc Chagall a jaký je předpověď?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit data
Den
Návštěvy
út 13 Říj
4 900
st 14 Říj
7 300
čt 15 Říj
5 700
pá 16 Říj
6 300
so 17 Říj
5 000
ne 18 Říj
5 500
po 19 Říj
6 700
út 20 Říj
7 300
st 21 Říj
7 200
čt 22 Říj
8 200
pá 23 Říj
9 300
so 24 Říj
7 100
ne 25 Říj
6 100
po 26 Říj
8 000
út 27 Říj
7 400
st 28 Říj
8 800
čt 29 Říj
7 900
pá 30 Říj
8 200
so 31 Říj
6 100
ne 1 Lis
6 500
po 2 Lis
11 200
út 3 Lis (předpověď)
8 100
st 4 Lis (předpověď)
9 600
čt 5 Lis (předpověď)
9 000
pá 6 Lis (předpověď)
9 800
so 7 Lis (předpověď)
7 500
ne 8 Lis (předpověď)
7 500
po 9 Lis (předpověď)
10 700
út 10 Lis (předpověď)
8 800
st 11 Lis (předpověď)
10 500
čt 12 Lis (předpověď)
9 800
pá 13 Lis (předpověď)
10 700
so 14 Lis (předpověď)
8 200
ne 15 Lis (předpověď)
8 100
po 16 Lis (předpověď)
11 600
út 17 Lis (předpověď)
9 400
st 18 Lis (předpověď)
11 200
čt 19 Lis (předpověď)
10 400
pá 20 Lis (předpověď)
11 400
so 21 Lis (předpověď)
8 700
ne 22 Lis (předpověď)
8 700
po 23 Lis (předpověď)
12 400
Marc Chagall: časté dotazy
Které obrazy od Marc Chagall jsou nejžádanější?
Já a vesnice vede s 38 300 návštěvami (10% z celkového počtu zobrazení Marc Chagall). Výše uvedené pořadí ukazuje 10 nejčastěji prohlížených děl.
Jaký je zájem o Marc Chagall?
278 700 návštěv za dvanáct měsíců: 126 900 na stránce umělce a 151 800 u jednotlivých obrazů.
Na jakých zařízeních prohlížejí návštěvníci díla Marc Chagall?
Návštěvníci prohlížejí na počítače (59%), telefony (37%) a tablety (4%); počítače tvoří 59% návštěv.
Jakými jazyky se používají návštěvníci Marc Chagall?
anglicky (14%), korejsky (12%) a francouzsky (11%). Nejčastěji používaným jazykem je anglicky s podílem 14%.
Který typ obrazů od Marc Chagall preferují návštěvníci?
Prohlášení (Kontrast): 46% návštěv pro 22% katalogu.