Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Marcel Dyf na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Marcel Dyf: údaje, které mají význam
Window over the Sea, (1979) je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Marcel Dyf: 900 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 9% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich Young woman reading a Portrait of Claudine. Celkem 13 900 návštěv: 7 000 na stránce umělce a 6 900 u obrazů. Pokles o 4% v období od Zář 2026 do Říj 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 7 600 návštěvami. Rozdělení podle zařízení: počítače (58%), telefony (32%) a tablety (9%). Zemité tóny (Barevná paleta) je preferovaným stylem: 32% návštěv, 18% katalogu.
Top 10 obrazů umělce Marcel Dyf podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Marcel Dyf, který lidé otevírají nejčastěji.
-
1
Window over the Sea, (1979)
900 návštěv · 8,6%
-
2
Young woman reading
400 návštěv · 3,8%
-
3
Portrait of Claudine
400 návštěv · 3,8%
-
4
Claudine Reading in a Red Dress
400 návštěv · 3,8%
-
5
Woman and Bouquet
300 návštěv · 2,9%
-
6
Claudine at Maxim's in Paris, (1968)
300 návštěv · 2,9%
-
7
Claudine before the Ball, (1965)
300 návštěv · 2,9%
-
8
Regatta on the Etang of San Quentin
300 návštěv · 2,9%
-
9
Vase of Flowers, (1935)
200 návštěv · 1,9%
-
10
Vase of Flowers and Fruit on a Table
200 návštěv · 1,9%
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Marcel Dyf?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 2 400 | 5 200 |
| Srp 2026 | 800 | 700 |
| Zář 2026 | 1 700 | 700 |
| Říj 2026 | 2 000 | 300 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Marcel Dyf?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z obrazů autora Marcel Dyf?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,9% |
| Měkké stínění | 16,0% | 22,9% |
| Střední jas | 34,0% | 40,9% |
| Jasná rovnováha | 38,0% | 24,8% |
| Luminózní | 12,0% | 10,5% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 24,0% | 34,3% |
| Jemné odstíny | 42,0% | 27,6% |
| Vyvážená jemnost | 32,0% | 22,9% |
| Jasná barevná přítomnost | 2,0% | 15,2% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 74,4% | 52,7% |
| Zemité tóny | 17,9% | 32,3% |
| Tmavé tóny | 7,7% | 14,0% |
| Pastelové barvy | 0,0% | 1,1% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 16,0% | 14,3% |
| Vyvážená | 66,0% | 65,7% |
| Živobylé | 18,0% | 20,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 20,0% | 13,3% |
| Jemný | 42,0% | 46,7% |
| Vyvážený | 18,0% | 21,9% |
| Výrazný | 16,0% | 15,2% |
| Prohlášení | 4,0% | 2,9% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 24,0% | 24,8% |
| Jemně promíchaná paleta | 14,0% | 13,3% |
| Vyvážená harmonie | 16,0% | 20,0% |
| Silná barevná jednotnost | 46,0% | 40,9% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,9% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Marcel Dyf?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Loctudy, finistere, brittan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young woman reading | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Flowers Market at Cannes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Beach of Kerjouano, (1978) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Corner Point at Brillac, (1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Calm Waters at Logeo, Britt… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| The Rest of Claudine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Corner Point at Brillac | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Village in Provence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Claudine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Telefony nebo počítače: kde se prohlížel/a Marcel Dyf?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit tabulku
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 8 100 | 58,3% |
| telefony | 4 500 | 32,4% |
| tablety | 1 300 | 9,4% |
Jaké je rozdělení diváků Marcel Dyf podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit tabulku
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| francouzsky | 800 | 34,8% |
| německy | 600 | 26,1% |
| anglicky | 200 | 8,7% |
| španělsky | 200 | 8,7% |
| italsky | 200 | 8,7% |
| japonsky | 100 | 4,3% |
| korejsky | 100 | 4,3% |
| švédsky | 100 | 4,3% |
Kolik je denní návštěvnost u Marcel Dyf a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 12 Říj | 200 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 200 |
| čt 15 Říj | 300 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 100 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 700 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 100 |
| so 24 Říj | 100 |
| ne 25 Říj | 200 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 200 |
| čt 29 Říj | 100 |
| pá 30 Říj | 400 |
| so 31 Říj | 100 |
| ne 1 Lis | 300 |
| po 2 Lis (předpověď) | 100 |
| út 3 Lis (předpověď) | 300 |
| st 4 Lis (předpověď) | 200 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 200 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 200 |
| so 7 Lis (předpověď) | 100 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 200 |
| po 9 Lis (předpověď) | 100 |
| út 10 Lis (předpověď) | 300 |
| st 11 Lis (předpověď) | 200 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 200 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 200 |
| so 14 Lis (předpověď) | 100 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 300 |
| po 16 Lis (předpověď) | 100 |
| út 17 Lis (předpověď) | 300 |
| st 18 Lis (předpověď) | 200 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 200 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 200 |
| so 21 Lis (předpověď) | 100 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 300 |
Počet dotazů na Marcel Dyf
Který obraz od Marcel Dyf má nejvíce zhlédnutí?
- Window over the Sea, (1979), s 900 návštěvami nebo 9% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 10.
Kolik návštěv má Marcel Dyf na AllPaintingsStore.com?
- 13 900 za dvanáct měsíců (7 000 na stránce umělce, 6 900 u obrazů).
Prohlíží se profil Marcel Dyf častěji na telefonech nebo počítačích?
- Návštěvy jsou rozděleny podle počítače (58%), telefony (32%) a tablety (9%); nejvíce je využívá počítače s podílem 58%.
Existuje nějaký styl Marcel Dyf, který návštěvníci preferují?
- Ano, Zemité tóny (Barevná paleta): 32% návštěv oproti 18% katalogu.