Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Marta Minujín na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Marta Minujín: údaje, které mají význam
Large (1) je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Marta Minujín: 3 800 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 56% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich Large a Plataia. Celkem 2 900 návštěv: 200 na stránce umělce a 2 700 u obrazů. Pokles o 40% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 1 200 návštěvami. Sytá barva (Nasycení barev) je preferovaným stylem: 82% návštěv, 10% katalogu.
Top 10 obrazů umělce Marta Minujín podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Marta Minujín, který lidé otevírají nejčastěji.
-
1
Large (1)
3 800 návštěv · 55,9%
-
2
Large
1 800 návštěv · 26,5%
-
3
Plataia, 1998
300 návštěv · 4,4%
-
4
Leyendo las noticias (Reading the news), 1965
200 návštěv · 2,9%
-
5
Large (3)
200 návštěv · 2,9%
-
6
Testimony for a young grave, 1962
100 návštěv · 1,5%
-
7
Geometría blanda
100 návštěv · 1,5%
-
8
Laberinto minujinda (2)
100 návštěv · 1,5%
-
9
Laberinto minujinda (3)
100 návštěv · 1,5%
-
10
Laberinto minujinda
100 návštěv · 1,5%
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Marta Minujín?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 0 | 1 200 |
| Srp 2026 | 0 | 1 000 |
| Zář 2026 | 100 | 500 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Marta Minujín?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Marta Minujín?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 20,0% | 2,9% |
| Střední jas | 40,0% | 94,1% |
| Jasná rovnováha | 15,0% | 0,0% |
| Luminózní | 25,0% | 2,9% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 25,0% | 7,3% |
| Jemné odstíny | 10,0% | 1,5% |
| Vyvážená jemnost | 20,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 35,0% | 8,8% |
| Sytá barva | 10,0% | 82,3% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Tmavé tóny | 35,0% | 63,2% |
| Teplé tóny | 5,0% | 26,5% |
| Neutrální tóny | 30,0% | 7,3% |
| Zemité tóny | 20,0% | 2,9% |
| Monochromní | 5,0% | 0,0% |
| Pastelové barvy | 5,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 20,0% | 4,4% |
| Vyvážená | 30,0% | 5,9% |
| Živobylé | 50,0% | 89,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 15,0% | 1,5% |
| Jemný | 15,0% | 5,9% |
| Vyvážený | 20,0% | 57,4% |
| Výrazný | 20,0% | 26,5% |
| Prohlášení | 30,0% | 8,8% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 50,0% | 89,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 20,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 10,0% | 4,4% |
| Silná barevná jednotnost | 5,0% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 15,0% | 5,9% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Marta Minujín?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Plataia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Subzero art, Geniol and hea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Large | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 900 | 0 |
| Geometría blanda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Leyendo las noticias (Readi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Testimony for a young grave | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Large (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 500 |
| Large (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Large (3) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Tall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení diváků Marta Minujín podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit tabulku
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 33,3% |
| španělsky | 100 | 33,3% |
| chorvatsky | 100 | 33,3% |
Kolik je denní návštěvnost u Marta Minujín a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 200 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 100 |
| ne 27 Zář | 600 |
| po 28 Zář | 200 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 300 |
| pá 2 Říj | 1 000 |
| so 3 Říj | 500 |
| ne 4 Říj | 300 |
| po 5 Říj | 200 |
| út 6 Říj | 300 |
| st 7 Říj | 200 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
Počet dotazů na Marta Minujín
Který obraz od Marta Minujín má nejvíce zhlédnutí?
- Large (1), s 3 800 návštěvami nebo 56% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 10.
Kolik návštěv má Marta Minujín na AllPaintingsStore.com?
- 2 900 za dvanáct měsíců (200 na stránce umělce, 2 700 u obrazů).
Existuje nějaký styl Marta Minujín, který návštěvníci preferují?
- Ano, Sytá barva (Nasycení barev): 82% návštěv oproti 10% katalogu.