Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Mary Vauxová Walcottová na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Mary Vauxová Walcottová: údaje, které mají význam
Věnovaný sedací přehoz je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Mary Vauxová Walcottová: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 12% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich Columbia Lily (Lilium columbianum) a Mourning Groundsel (Senecio lugens). Celkem 2 900 návštěv: 700 na stránce umělce a 2 200 u obrazů. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 2 700 návštěvami. Jemné odstíny (Nasycení barev) je preferovaným stylem: 62% návštěv, 36% katalogu.
Top 10 obrazů umělce Mary Vauxová Walcottová podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Mary Vauxová Walcottová, který lidé otevírají nejčastěji.
-
1
Věnovaný sedací přehoz, 1890
300 návštěv · 12,5%
-
2
Columbia Lily (Lilium columbianum), 1925
200 návštěv · 8,3%
-
3
Mourning Groundsel (Senecio lugens), 1921
200 návštěv · 8,3%
-
4
Pink Pussytoes (Antennaria rosea), 1916
100 návštěv · 4,2%
-
5
Alpine Milkvetch (Astragalus alpinus), 1921
100 návštěv · 4,2%
-
6
Snow Plant (Sarcodes sanguinea), 1930
100 návštěv · 4,2%
-
7
Blue Bead (Clintonia borealis), 1932
100 návštěv · 4,2%
-
8
Pink Centaurium (Centaurium venustum), 1925
100 návštěv · 4,2%
-
9
Rock Willow (Salix petrophila), 1917
100 návštěv · 4,2%
-
10
Shortspur Columbine (Aquilegia brevistyla), 1907
100 návštěv · 4,2%
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Mary Vauxová Walcottová?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 100 |
| Čec 2026 | 600 | 2 100 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Mary Vauxová Walcottová?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Mary Vauxová Walcottová?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 0,0% | 0,0% |
| Střední jas | 0,0% | 12,5% |
| Jasná rovnováha | 8,0% | 0,0% |
| Luminózní | 92,0% | 87,5% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 38,0% | 25,0% |
| Jemné odstíny | 36,0% | 62,5% |
| Vyvážená jemnost | 22,0% | 12,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 34,0% | 52,4% |
| Pastelové barvy | 44,0% | 28,6% |
| Monochromní | 22,0% | 19,1% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 12,0% | 12,5% |
| Vyvážená | 60,0% | 70,8% |
| Živobylé | 28,0% | 16,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 64,0% | 75,0% |
| Jemný | 18,0% | 4,2% |
| Vyvážený | 8,0% | 4,2% |
| Výrazný | 10,0% | 4,2% |
| Prohlášení | 0,0% | 12,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 4,0% | 4,2% |
| Vyvážená harmonie | 8,0% | 12,5% |
| Silná barevná jednotnost | 16,0% | 25,0% |
| Jednotná paleta | 72,0% | 58,3% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Mary Vauxová Walcottová?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Věnovaný sedací přehoz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Witch Hazel (Hamamelis virg… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Rose Bay (Rhododen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| (Untitled Study of Mushroom… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sweetbay (Magnolia virginia… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wake Robin (Trillium simile) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rhododendron (Rhododendron… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cardinal Flower (Lobelia ca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cucumbertree (Magnolia acum… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Primrose (Primula parryi) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení diváků Mary Vauxová Walcottová podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denní návštěvnost u Mary Vauxová Walcottová a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
Počet dotazů na Mary Vauxová Walcottová
Který obraz od Mary Vauxová Walcottová má nejvíce zhlédnutí?
- Věnovaný sedací přehoz, s 300 návštěvami nebo 12% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 10.
Kolik návštěv má Mary Vauxová Walcottová na AllPaintingsStore.com?
- 2 900 za dvanáct měsíců (700 na stránce umělce, 2 200 u obrazů).
Existuje nějaký styl Mary Vauxová Walcottová, který návštěvníci preferují?
- Ano, Jemné odstíny (Nasycení barev): 62% návštěv oproti 36% katalogu.