Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Melozzo de Forlì na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Melozzo de Forlì: údaje, které mají význam
Angel with a Lamb as a Symbol of Christ's Sacrifice je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Melozzo de Forlì: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 21% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich Christ's Entry into Jerusalem a Annunciation. Celkem 2 100 návštěv: 700 na stránce umělce a 1 400 u obrazů. Pokles o 100% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 1 800 návštěvami. Eterický (Atmosféra) je preferovaným stylem: 33% návštěv, 9% katalogu.
Top 9 obrazů umělce Melozzo de Forlì podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Melozzo de Forlì, který lidé otevírají nejčastěji.
-
1
Angel with a Lamb as a Symbol of Christ's Sacrifice, 1477
300 návštěv · 21,4%
-
2
Christ's Entry into Jerusalem, 1477
300 návštěv · 21,4%
-
3
Annunciation
200 návštěv · 14,3%
-
4
Hudebník angel, 1480
100 návštěv · 7,1%
-
5
Apostle, 1480
100 návštěv · 7,1%
-
6
Angel Holding an Instrument of the Passion, 1477
100 návštěv · 7,1%
-
7
Christ's Entry into Jerusalem (detail), 1477
100 návštěv · 7,1%
-
8
Music-making Angel, 1480
100 návštěv · 7,1%
-
9
Dome decoration
100 návštěv · 7,1%
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Melozzo de Forlì?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 200 | 0 |
| Čec 2026 | 500 | 1 300 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Melozzo de Forlì?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Melozzo de Forlì?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Atmosféra | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Pokojný | 36,4% | 22,2% |
| Elegance | 27,3% | 22,2% |
| Eterický | 9,1% | 33,3% |
| Klidná atmosféra | 18,2% | 11,1% |
| Dramatický | 9,1% | 11,1% |
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Pokojný | 27,3% | 33,3% |
| Duchovní | 18,2% | 33,3% |
| Reflektivní | 27,3% | 11,1% |
| Radostný | 9,1% | 11,1% |
| Záhadný | 9,1% | 11,1% |
| Klidná | 9,1% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 5,6% | 0,0% |
| Měkké stínění | 22,2% | 7,1% |
| Střední jas | 55,6% | 64,3% |
| Jasná rovnováha | 16,7% | 28,6% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 22,2% | 7,1% |
| Jemné odstíny | 38,9% | 35,7% |
| Vyvážená jemnost | 33,3% | 50,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 5,6% | 7,1% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 22,2% | 7,1% |
| Vyvážená | 72,2% | 85,7% |
| Živobylé | 5,6% | 7,1% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 16,7% | 14,3% |
| Vyvážený | 22,2% | 14,3% |
| Výrazný | 55,6% | 71,4% |
| Prohlášení | 5,6% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 5,6% | 7,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 27,8% | 7,1% |
| Vyvážená harmonie | 27,8% | 28,6% |
| Silná barevná jednotnost | 38,9% | 57,1% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Melozzo de Forlì?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Triumphant Christ (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Music-making Angel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Angel with Tambourine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hudebník angel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| View of the Sacristy of St… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Foundation of the Library | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Triumphant Christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Apostle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Annunciation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Portret van een man, Melozz… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení diváků Melozzo de Forlì podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denní návštěvnost u Melozzo de Forlì a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 100 |
| pá 2 Říj | 300 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 400 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 100 |
| so 10 Říj | 100 |
| ne 11 Říj | 100 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 100 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
Počet dotazů na Melozzo de Forlì
Který obraz od Melozzo de Forlì má nejvíce zhlédnutí?
- Angel with a Lamb as a Symbol of Christ's Sacrifice, s 300 návštěvami nebo 21% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 9.
Kolik návštěv má Melozzo de Forlì na AllPaintingsStore.com?
- 2 100 za dvanáct měsíců (700 na stránce umělce, 1 400 u obrazů).
Existuje nějaký styl Melozzo de Forlì, který návštěvníci preferují?
- Ano, Eterický (Atmosféra): 33% návštěv oproti 9% katalogu.