Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Mihály Munkácsy na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Mihály Munkácsy: poptávka na první pohled
Nejvíce prohlíženým obrazem umělce Mihály Munkácsy na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců je untitled (9901): 300 prohlídek, což představuje 16% všech prohlídek tohoto umělce. Další v nejbližší poptávce: a self portrait of the artist a maternal happiness. Mihály Munkácsy celkem zaznamenal 2 700 návštěv, z toho 900 na stránce umělce a 1 800 u jednotlivých obrazů. Poptávka roste: počet návštěv vzrostl o 600% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026, s 1 800 návštěvami. Kupující mají sklon k Tmavé tóny (Barevná paleta): tvoří to 47% návštěv, oproti 16% v katalogu umělce.
10 obrazů umělce Mihály Munkácsy, které kupující nejčastěji otevírají
Žebříček popularity na základě skutečných návštěv za posledních dvanáct měsíců na AllPaintingsStore.com: nejvíce prohlédnutých bylo 10 obrazů autora Mihály Munkácsy, seřazených od těch nejnavštěvovanějších.
-
1
untitled (9901)
300 návštěv · 15,8%
-
2
a self portrait of the artist
200 návštěv · 10,5%
-
3
maternal happiness
200 návštěv · 10,5%
-
4
a portrait of the princess soutzo
100 návštěv · 5,3%
-
5
untitled (4051)
100 návštěv · 5,3%
-
6
In The Barbizon Woods -
100 návštěv · 5,3%
-
7
untitled (2598)
100 návštěv · 5,3%
-
8
untitled (5193)
100 návštěv · 5,3%
-
9
untitled (2957)
100 návštěv · 5,3%
-
10
Hungarian Rider On The Evening Way Home
100 návštěv · 5,3%
Jaký zájem si měsíčně získává Mihály Munkácsy?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 1 700 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 600 | 100 |
Jak často jsou prohlíženy obrazy autora Mihály Munkácsy?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké obrazy si vybírají kupující Mihály Munkácsy?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 38,0% | 42,1% |
| Měkké stínění | 40,0% | 47,4% |
| Střední jas | 10,0% | 5,3% |
| Jasná rovnováha | 6,0% | 5,3% |
| Luminózní | 6,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 30,0% | 5,3% |
| Jemné odstíny | 32,0% | 21,1% |
| Vyvážená jemnost | 24,0% | 31,6% |
| Jasná barevná přítomnost | 14,0% | 42,1% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 71,0% | 47,1% |
| Tmavé tóny | 15,8% | 47,1% |
| Neutrální tóny | 7,9% | 5,9% |
| Pastelové barvy | 5,3% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 40,0% | 15,8% |
| Vyvážená | 52,0% | 57,9% |
| Živobylé | 8,0% | 26,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 8,0% | 15,8% |
| Jemný | 18,0% | 10,5% |
| Vyvážený | 10,0% | 26,3% |
| Výrazný | 28,0% | 21,1% |
| Prohlášení | 36,0% | 26,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 20,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 12,0% | 5,3% |
| Vyvážená harmonie | 8,0% | 5,3% |
| Silná barevná jednotnost | 28,0% | 36,8% |
| Jednotná paleta | 32,0% | 52,6% |
Které obrazy od Mihály Munkácsy jsou žádané měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Apotheosis of the Renaissan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Music Room | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Study for "Paradise Lost | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Little Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In front of the Collecting… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait II. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Wrestler's Challenge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Lake | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dark Street | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study for the Village Hero | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích prohlížejí díla kupující Mihály Munkácsy?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 300 | 75,0% |
| polsky | 100 | 25,0% |
Kolik je denní návštěvnost u Mihály Munkácsy a jaký je předpověď?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 100 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 100 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 200 |
| út 13 Říj | 100 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 200 |
| út 20 Říj (předpověď) | 200 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 200 |
| út 27 Říj (předpověď) | 200 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 200 |
| út 3 Lis (předpověď) | 200 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
Mihály Munkácsy: časté dotazy
Které obrazy od Mihály Munkácsy jsou nejžádanější?
- untitled (9901) vede s 300 návštěvami (16% z celkového počtu zobrazení Mihály Munkácsy). Výše uvedené pořadí ukazuje 10 nejčastěji prohlížených děl.
Jaký je zájem o Mihály Munkácsy?
- 2 700 návštěv za dvanáct měsíců: 900 na stránce umělce a 1 800 u jednotlivých obrazů.
Který typ obrazů od Mihály Munkácsy kupující preferují?
- Tmavé tóny (Barevná paleta): 47% návštěv pro 16% katalogu.