Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Milton Avery na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Milton Avery: pohled návštěvníků
Návštěvníci otevírají Interior with Figure častěji než jakýkoli jiný obraz od Milton Avery: 2 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 21% celkového počtu. Následují Landscape and Rolling Hills a Man Fishing. Milton Avery získal celkem 8 800 návštěv: 4 000 na stránce umělce a 4 800 u obrazů. Trend je pozitivní: v Říj 2026 bylo o 191% více návštěv než v Zář 2026. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 4 000 návštěv. Počet návštěv podle zařízení: počítače (78%) a telefony (22%). Výsledek je jasný: Střední jas (Jasnost světla) si připomíná 56% návštěv, přestože tvoří pouze 30% katalogu.
Milton Avery: 10 obrazů, na které se návštěvníci podívají jako první
10 obrazů autora Milton Avery s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
-
1
Interior with Figure, 1938
2 300 návštěv · 20,9%
-
2
Landscape and Rolling Hills, 1942
1 000 návštěv · 9,1%
-
3
Man Fishing, 1938
400 návštěv · 3,6%
-
4
Night Harbor, 1957
300 návštěv · 2,7%
-
5
Black Sea
300 návštěv · 2,7%
-
6
Sailboat
300 návštěv · 2,7%
-
7
Birds over Sea
300 návštěv · 2,7%
-
8
Child with Doll, 1944
200 návštěv · 1,8%
-
9
Spring Orchard, 1959
200 návštěv · 1,8%
-
10
Untitled (Rock and Water View), 1925
200 návštěv · 1,8%
Jak se mění počet návštěv stránky Milton Avery podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 900 | 3 100 |
| Srp 2026 | 100 | 400 |
| Zář 2026 | 600 | 500 |
| Říj 2026 | 2 400 | 800 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Milton Avery?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Milton Avery odpovídají výběrům návštěvníků?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 12,0% | 3,7% |
| Měkké stínění | 20,0% | 19,4% |
| Střední jas | 30,0% | 56,5% |
| Jasná rovnováha | 34,0% | 13,0% |
| Luminózní | 4,0% | 7,4% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 36,0% | 25,0% |
| Jemné odstíny | 28,0% | 20,4% |
| Vyvážená jemnost | 22,0% | 38,9% |
| Jasná barevná přítomnost | 14,0% | 14,8% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,9% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 55,9% | 40,8% |
| Zemité tóny | 29,4% | 20,4% |
| Tmavé tóny | 8,8% | 24,5% |
| Pastelové barvy | 5,9% | 10,2% |
| Monochromní | 0,0% | 4,1% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 36,0% | 25,9% |
| Vyvážená | 40,0% | 54,6% |
| Živobylé | 24,0% | 19,4% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 14,0% | 16,7% |
| Jemný | 24,0% | 22,2% |
| Vyvážený | 12,0% | 6,5% |
| Výrazný | 20,0% | 33,3% |
| Prohlášení | 30,0% | 21,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 28,0% | 36,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 6,0% | 15,7% |
| Vyvážená harmonie | 18,0% | 5,6% |
| Silná barevná jednotnost | 28,0% | 24,1% |
| Jednotná paleta | 20,0% | 18,5% |
Která díla Milton Avery zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Interior with Figure | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 600 |
| The Brown Hat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young Sailor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Red Boat 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man Fishing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Thinking | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Artist and Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dog and Rocks verso Landsca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Swimmers and Sunbathers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Walkers by Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení publika Milton Avery podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 6 900 | 78,4% |
| telefony | 1 900 | 21,6% |
V jakých jazycích se pohybují návštěvníci Milton Avery?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| italsky | 400 | 50,0% |
| anglicky | 200 | 25,0% |
| francouzsky | 100 | 12,5% |
| japonsky | 100 | 12,5% |
Kolik denních návštěv má Milton Avery a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 100 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 500 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 100 |
| pá 23 Říj | 100 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 200 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 100 |
| st 28 Říj | 100 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 200 |
| so 31 Říj | 100 |
| ne 1 Lis | 200 |
| po 2 Lis | 300 |
| út 3 Lis | 400 |
| st 4 Lis | 200 |
| čt 5 Lis | 100 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 300 |
| so 7 Lis (předpověď) | 100 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 300 |
| po 9 Lis (předpověď) | 200 |
| út 10 Lis (předpověď) | 700 |
| st 11 Lis (předpověď) | 200 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 300 |
| so 14 Lis (předpověď) | 100 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 300 |
| po 16 Lis (předpověď) | 200 |
| út 17 Lis (předpověď) | 800 |
| st 18 Lis (předpověď) | 200 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 200 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 400 |
| so 21 Lis (předpověď) | 100 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 400 |
| po 23 Lis (předpověď) | 300 |
| út 24 Lis (předpověď) | 900 |
| st 25 Lis (předpověď) | 300 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 200 |
O Milton Avery na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Milton Avery má nejvíce prohlédnutí?
- Interior with Figure: 2 300 prohlédnutí, což představuje 21% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 10 obrazů.
Jak velkou je komunitou Milton Avery?
- 8 800 návštěv za dvanáct měsíců, 4 000 na stránce umělce a 4 800 u obrazů.
Jaká zařízení používají návštěvníci Milton Avery?
- Rozdělení návštěvnosti je počítače (78%) a telefony (22%); na prvním místě je počítače se zastoupením 78%.
Jaký styl malby od Milton Avery přitahuje návštěvníky?
- Obrazy typu Střední jas (Jasnost světla): 56% návštěv, 30% katalogu.