Záruka vrácení peněz · 100 dní Doprava po celém světě zdarma
449 561umělecká díla 30 612umělci 4 658muzea 32jazyky

Natalia Gončarovová Co si prohlížejí kupující

1881 – 1962

Co najdete na této stránce?

Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Natalia Gončarovová na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

Natalia Gončarovová: pohled kupujících

Kupující otevírají The rowers častěji než jakýkoli jiný obraz od Natalia Gončarovová: 600 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 22% celkového počtu. Následují Harvest a Still Life. Natalia Gončarovová získal celkem 3 300 návštěv: 1 300 na stránce umělce a 2 000 u obrazů. Trend je pozitivní: v Zář 2026 bylo o 12% více návštěv než v Srp 2026. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 1 500 návštěv. Počet návštěv podle zařízení: počítače (64%) a telefony (36%). Výsledek je jasný: Nejtmavší (Jasnost světla) si připomíná 30% návštěv, přestože tvoří pouze 6% katalogu.

Natalia Gončarovová: 10 obrazů, na které se kupující podívají jako na první

10 obrazů autora Natalia Gončarovová s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.

  1. The rowers 1 The rowers, 1911 600 návštěv · 22,2%
  2. Harvest 2 Harvest, 1911 300 návštěv · 11,1%
  3. Still Life 3 Still Life 300 návštěv · 11,1%
  4. Design for final backcloth 4 Design for final backcloth, 1926 200 návštěv · 7,4%
  5. Composition 5 Composition, 1914 200 návštěv · 7,4%
  6. Sabbath 6 Sabbath, 1912 200 návštěv · 7,4%
  7. Pillars of salt 7 Pillars of salt, 1908 200 návštěv · 7,4%
  8. Cats (Rayonist perception in rose, black and yellow) 8 Cats (Rayonist perception in rose, black and yellow), 1913 100 návštěv · 3,7%
  9. Sheep shearing 9 Sheep shearing, 1907 100 návštěv · 3,7%
  10. La Forêt Rouge 10 La Forêt Rouge 100 návštěv · 3,7%

Jak se mění počet návštěv stránky Natalia Gončarovová podle měsíců?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

Zobrazit údaje
MěsícProfil umělceStránky děl
Říj 202500
Lis 202500
Pro 202500
Led 202600
Úno 202600
Bře 202600
Dub 202600
Kvě 202600
Čen 20260100
Čec 20264001 100
Srp 20260800
Zář 20269000

Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Natalia Gončarovová?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

Která díla Natalia Gončarovová zaujímala měsíce po měsíci?

Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

Zobrazit údaje
DíloŘíj 2025Lis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026
Harvest0000000001001000
Composition000000000000
Cats (Rayonist perception i…00000000010000
Still Life with a Tige000000000000
Design for final backcloth00000000001000
Sheep shearing00000000100000
Linen000000000000
Landscape at Ladyzhino000000000000
Dynamo machine000000000000
Haymaking000000000000

Jaké je rozdělení publika Natalia Gončarovová podle zařízení?

Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.

Zobrazit údaje
ZařízeníNávštěvySdílet
počítače2 10063,6%
telefony1 20036,4%

V jakých jazycích se prohlížejí kupující Natalia Gončarovová?

Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

Zobrazit údaje
JazykNávštěvySdílet
anglicky60037,5%
portugalsky30018,8%
srbsky20012,5%
arabsky1006,2%
německy1006,2%
řecky1006,2%
italsky1006,2%
korejsky1006,2%

Kolik denních návštěv má Natalia Gončarovová a co následuje dál?

Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

Zobrazit údaje
DenNávštěvy
st 23 Zář0
čt 24 Zář0
pá 25 Zář0
so 26 Zář0
ne 27 Zář0
po 28 Zář100
út 29 Zář0
st 30 Zář0
čt 1 Říj0
pá 2 Říj100
so 3 Říj300
ne 4 Říj0
po 5 Říj100
út 6 Říj0
st 7 Říj0
čt 8 Říj0
pá 9 Říj100
so 10 Říj400
ne 11 Říj200
po 12 Říj100
út 13 Říj100
st 14 Říj (předpověď)0
čt 15 Říj (předpověď)0
pá 16 Říj (předpověď)200
so 17 Říj (předpověď)600
ne 18 Říj (předpověď)200
po 19 Říj (předpověď)200
út 20 Říj (předpověď)100
st 21 Říj (předpověď)0
čt 22 Říj (předpověď)0
pá 23 Říj (předpověď)200
so 24 Říj (předpověď)700
ne 25 Říj (předpověď)200
po 26 Říj (předpověď)300
út 27 Říj (předpověď)100
st 28 Říj (předpověď)0
čt 29 Říj (předpověď)0
pá 30 Říj (předpověď)200
so 31 Říj (předpověď)800
ne 1 Lis (předpověď)200
po 2 Lis (předpověď)400
út 3 Lis (předpověď)100

O Natalia Gončarovová na AllPaintingsStore.com

Který obraz od Natalia Gončarovová má nejvíce prohlédnutí?

The rowers: 600 prohlédnutí, což představuje 22% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 10 obrazů.

Jak velkou je komunitou Natalia Gončarovová?

3 300 návštěv za dvanáct měsíců, 1 300 na stránce umělce a 2 000 u obrazů.

Jaká zařízení používají návštěvníci Natalia Gončarovová?

Rozdělení návštěvnosti je počítače (64%) a telefony (36%); na prvním místě je počítače se zastoupením 64%.

Jaký styl malby od Natalia Gončarovová přitahuje kupující?

Obrazy typu Nejtmavší (Jasnost světla): 30% návštěv, 6% katalogu.