Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Niccolò Dell' Abbate na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Niccolò Dell' Abbate: údaje, které mají význam
The Continence of Scipio je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Niccolò Dell' Abbate: 100 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 25% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich Stag Hunt a Chimney breast. Celkem 800 návštěv: 400 na stránce umělce a 400 u obrazů. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 700 návštěvami. Jemné odstíny (Nasycení barev) je preferovaným stylem: 75% návštěv, 43% katalogu.
Top 4 obrazů umělce Niccolò Dell' Abbate podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Niccolò Dell' Abbate, který lidé otevírají nejčastěji.
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Niccolò Dell' Abbate?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 400 | 300 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Niccolò Dell' Abbate?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Niccolò Dell' Abbate?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Dramatický | 33,3% | 50,0% |
| Reflektivní | 33,3% | 50,0% |
| Záhadný | 33,3% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 50,0% | 75,0% |
| Měkké stínění | 28,6% | 0,0% |
| Střední jas | 14,3% | 25,0% |
| Jasná rovnováha | 7,1% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 42,9% | 25,0% |
| Jemné odstíny | 42,9% | 75,0% |
| Vyvážená jemnost | 14,3% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 50,0% | 25,0% |
| Vyvážená | 50,0% | 75,0% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 21,4% | 25,0% |
| Vyvážený | 21,4% | 0,0% |
| Výrazný | 21,4% | 25,0% |
| Prohlášení | 35,7% | 50,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 14,3% | 25,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 7,1% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 21,4% | 25,0% |
| Silná barevná jednotnost | 42,9% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 14,3% | 0,0% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Niccolò Dell' Abbate?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Rape of Proserpine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Continence of Scipio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Stag Hunt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Orpheus and Eurydice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chimney breast | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Concert Three Ladies Sing… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chimney breast | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (557) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venus seated | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a gentleman wit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení diváků Niccolò Dell' Abbate podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denní návštěvnost u Niccolò Dell' Abbate a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 100 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 100 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 200 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 200 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
Počet dotazů na Niccolò Dell' Abbate
Který obraz od Niccolò Dell' Abbate má nejvíce zhlédnutí?
- The Continence of Scipio, s 100 návštěvami nebo 25% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 4.
Kolik návštěv má Niccolò Dell' Abbate na AllPaintingsStore.com?
- 800 za dvanáct měsíců (400 na stránce umělce, 400 u obrazů).
Existuje nějaký styl Niccolò Dell' Abbate, který návštěvníci preferují?
- Ano, Jemné odstíny (Nasycení barev): 75% návštěv oproti 43% katalogu.