Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Nick Schlee na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Nick Schlee: pohled návštěvníků
Návštěvníci otevírají Stubble Field near Rhossili Down častěji než jakýkoli jiný obraz od Nick Schlee: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 20% celkového počtu. Následují Landscape near Lambourn a Near Iffley Lock, Oxfordshire. Nick Schlee získal celkem 1 400 návštěv: 400 na stránce umělce a 1 000 u obrazů. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 1 400 návštěv. Výsledek je jasný: Zemité tóny (Barevná paleta) si připomíná 71% návštěv, přestože tvoří pouze 42% katalogu.
Nick Schlee: 8 obrazů, na které se návštěvníci podívají jako první
8 obrazů autora Nick Schlee s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
-
1
Stubble Field near Rhossili Down
200 návštěv · 20,0%
-
2
Landscape near Lambourn
200 návštěv · 20,0%
-
3
Near Iffley Lock, Oxfordshire, 2001
100 návštěv · 10,0%
-
4
Field at Hook End Lane (Lower Basildon)
100 návštěv · 10,0%
-
5
Towards Letcombe Bassett, Oxfordshire, 2007
100 návštěv · 10,0%
-
6
Řeka Temze
100 návštěv · 10,0%
-
7
Straw Stack near Stoke, Staffordshire
100 návštěv · 10,0%
-
8
Christchurch Tower, Oxfordshire, 1993
100 návštěv · 10,0%
Jak se mění počet návštěv stránky Nick Schlee podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 1 000 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Nick Schlee?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Nick Schlee odpovídají výběrům návštěvníků?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 11,1% | 10,0% |
| Měkké stínění | 33,3% | 40,0% |
| Střední jas | 33,3% | 30,0% |
| Jasná rovnováha | 22,2% | 20,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 5,6% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 22,2% | 30,0% |
| Vyvážená jemnost | 61,1% | 40,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 11,1% | 30,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 41,7% | 71,4% |
| Neutrální tóny | 33,3% | 14,3% |
| Tmavé tóny | 16,7% | 14,3% |
| Metalické tóny | 8,3% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 11,1% | 10,0% |
| Vyvážená | 61,1% | 50,0% |
| Živobylé | 27,8% | 40,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 5,6% | 10,0% |
| Jemný | 38,9% | 50,0% |
| Vyvážený | 16,7% | 20,0% |
| Výrazný | 16,7% | 10,0% |
| Prohlášení | 22,2% | 10,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 38,9% | 20,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 16,7% | 10,0% |
| Vyvážená harmonie | 11,1% | 10,0% |
| Silná barevná jednotnost | 33,3% | 60,0% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Která díla Nick Schlee zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The High Street, Oxford | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christchurch Tower, Oxfords… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Thames at Wallingford i… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Near Iffley Lock, Oxfordshi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Thames from Richmond Hi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Thames at Cricklade, Wi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Gap at Ginge, Oxfordshi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Ridgeway from Letcombe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Towards Letcombe Bassett, O… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Open Barn near Compton | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích se pohybují návštěvníci Nick Schlee?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Nick Schlee a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
O Nick Schlee na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Nick Schlee má nejvíce prohlédnutí?
- Stubble Field near Rhossili Down: 200 prohlédnutí, což představuje 20% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 8 obrazů.
Jak velkou je komunitou Nick Schlee?
- 1 400 návštěv za dvanáct měsíců, 400 na stránce umělce a 1 000 u obrazů.
Jaký styl malby od Nick Schlee přitahuje návštěvníky?
- Obrazy typu Zemité tóny (Barevná paleta): 71% návštěv, 42% katalogu.