Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Oleksandr Aksinin na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Oleksandr Aksinin: poptávka na první pohled
Nejvíce prohlíženým obrazem umělce Oleksandr Aksinin na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců je Dance of Salome: 200 prohlídek, což představuje 3% všech prohlídek tohoto umělce. Další v nejbližší poptávce: Gate to the Garden. Alice in Wonderland a Icarus. Oleksandr Aksinin celkem zaznamenal 7 900 návštěv, z toho 900 na stránce umělce a 7 000 u jednotlivých obrazů. Poptávka roste: počet návštěv vzrostl o 100% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026, s 7 000 návštěvami. Kupující prohlížejí počítače (100%). Kupující mají sklon k Střední jas (Jasnost světla): tvoří to 40% návštěv, oproti 12% v katalogu umělce.
10 obrazů umělce Oleksandr Aksinin, které kupující nejčastěji otevírají
Žebříček popularity na základě skutečných návštěv za posledních dvanáct měsíců na AllPaintingsStore.com: nejvíce prohlédnutých bylo 10 obrazů autora Oleksandr Aksinin, seřazených od těch nejnavštěvovanějších.
-
1
Dance of Salome, 1978
200 návštěv · 2,7%
-
2
Gate to the Garden. Alice in Wonderland, 1976
200 návštěv · 2,7%
-
3
Icarus, 1979
200 návštěv · 2,7%
-
4
Self Portrait, 1968
200 návštěv · 2,7%
-
5
Marine Quadrille. Alice in Wonderland, 1976
200 návštěv · 2,7%
-
6
Outdoor Scenery, 1978
200 návštěv · 2,7%
-
7
Cancer, 1979
200 návštěv · 2,7%
-
8
Hexagram 22, 1984
100 návštěv · 1,3%
-
9
Greenhouses, 1979
100 návštěv · 1,3%
-
10
Raven, 1980
100 návštěv · 1,3%
Jaký zájem si měsíčně získává Oleksandr Aksinin?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 200 |
| Čec 2026 | 500 | 6 500 |
| Srp 2026 | 0 | 200 |
| Zář 2026 | 300 | 100 |
Jak často jsou prohlíženy obrazy autora Oleksandr Aksinin?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké obrazy si vybírají kupující Oleksandr Aksinin?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 2,0% | 5,3% |
| Měkké stínění | 16,0% | 8,0% |
| Střední jas | 12,0% | 40,0% |
| Jasná rovnováha | 42,0% | 30,7% |
| Luminózní | 28,0% | 16,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 48,0% | 49,3% |
| Jemné odstíny | 18,0% | 22,7% |
| Vyvážená jemnost | 26,0% | 13,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 6,0% | 13,3% |
| Sytá barva | 2,0% | 1,3% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 76,2% | 73,8% |
| Tmavé tóny | 9,5% | 19,7% |
| Zemité tóny | 2,4% | 6,6% |
| Pastelové barvy | 9,5% | 0,0% |
| Metalické tóny | 2,4% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 42,0% | 46,7% |
| Vyvážená | 44,0% | 37,3% |
| Živobylé | 14,0% | 16,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 6,0% | 2,7% |
| Jemný | 10,0% | 9,3% |
| Vyvážený | 6,0% | 8,0% |
| Výrazný | 14,0% | 12,0% |
| Prohlášení | 64,0% | 68,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 6,0% | 2,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,0% | 14,7% |
| Vyvážená harmonie | 8,0% | 10,7% |
| Silná barevná jednotnost | 38,0% | 40,0% |
| Jednotná paleta | 40,0% | 32,0% |
Které obrazy od Oleksandr Aksinin jsou žádané měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dostoevsky | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| M XII | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anonymous | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Manifested Sound | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| 33 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| To I.Kabakov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Texture in the Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Here | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
Jaká zařízení používají kupující k prohlížení díel Oleksandr Aksinin?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit data
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 7 900 | 100,0% |
V jakých jazycích prohlížejí díla kupující Oleksandr Aksinin?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 33,3% |
| francouzsky | 100 | 33,3% |
| rusky | 100 | 33,3% |
Kolik je denní návštěvnost u Oleksandr Aksinin a jaký je předpověď?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 400 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 100 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 100 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 300 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 100 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
Oleksandr Aksinin: časté dotazy
Které obrazy od Oleksandr Aksinin jsou nejžádanější?
- Dance of Salome vede s 200 návštěvami (3% z celkového počtu zobrazení Oleksandr Aksinin). Výše uvedené pořadí ukazuje 10 nejčastěji prohlížených děl.
Jaký je zájem o Oleksandr Aksinin?
- 7 900 návštěv za dvanáct měsíců: 900 na stránce umělce a 7 000 u jednotlivých obrazů.
Na jakých zařízeních si kupující prohlížejí díla Oleksandr Aksinin?
- Kupující prohlížejí na počítače (100%); počítače představují 100% návštěv.
Který typ obrazů od Oleksandr Aksinin kupující preferují?
- Střední jas (Jasnost světla): 40% návštěv pro 12% katalogu.