Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Otto van Veen na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Otto van Veen: údaje, které mají význam
An unknown Flemish Family je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Otto van Veen: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 25% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich The Artist Painting, Surrounded by his Family a Allégorie (le Temps ). Celkem 1 200 návštěv: 100 na stránce umělce a 1 100 u obrazů. Pokles o 100% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 900 návštěvami. Klidná (Emoční náboj) je preferovaným stylem: 50% návštěv, 20% katalogu.
Top 10 obrazů umělce Otto van Veen podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Otto van Veen, který lidé otevírají nejčastěji.
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Otto van Veen?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
100
Čec 2026
0
900
Srp 2026
100
100
Zář 2026
0
0
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Otto van Veen?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Otto van Veen?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
40,0%
50,0%
Elegance
40,0%
50,0%
Klidná atmosféra
20,0%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Melancholický
40,0%
50,0%
Klidná
20,0%
50,0%
Nostalgický
20,0%
0,0%
Reflektivní
20,0%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
66,7%
83,3%
Měkké stínění
18,5%
16,7%
Střední jas
14,8%
0,0%
Jasná rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
55,6%
75,0%
Jemné odstíny
37,0%
25,0%
Vyvážená jemnost
7,4%
0,0%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
90,0%
100,0%
Tmavé tóny
5,0%
0,0%
Neutrální tóny
5,0%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
77,8%
100,0%
Vyvážená
18,5%
0,0%
Živobylé
3,7%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
33,3%
33,3%
Jemný
25,9%
25,0%
Vyvážený
7,4%
25,0%
Výrazný
7,4%
0,0%
Prohlášení
25,9%
16,7%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
22,2%
8,3%
Jemně promíchaná paleta
7,4%
25,0%
Vyvážená harmonie
25,9%
50,0%
Silná barevná jednotnost
22,2%
0,0%
Jednotná paleta
22,2%
16,7%
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Otto van Veen?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Distribution of Herring and…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Artist Painting, Surrou…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Last Supper
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Nicolaas Rockox
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Emblem
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
An unknown Flemish Family
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Brinno Raised upon the Shie…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
The Batavians Defeating the…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The Peace Negotiations betw…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Beheading of Claudius P…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Jaké je rozdělení diváků Otto van Veen podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit tabulku
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
rusky
100
100,0%
Kolik je denní návštěvnost u Otto van Veen a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
Den
Návštěvy
po 21 Zář
0
út 22 Zář
0
st 23 Zář
0
čt 24 Zář
0
pá 25 Zář
0
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
0
út 29 Zář
0
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
0
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
100
ne 4 Říj
0
po 5 Říj
0
út 6 Říj
0
st 7 Říj
0
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
0
so 10 Říj
0
ne 11 Říj
100
po 12 Říj (předpověď)
0
út 13 Říj (předpověď)
0
st 14 Říj (předpověď)
0
čt 15 Říj (předpověď)
0
pá 16 Říj (předpověď)
0
so 17 Říj (předpověď)
100
ne 18 Říj (předpověď)
100
po 19 Říj (předpověď)
0
út 20 Říj (předpověď)
0
st 21 Říj (předpověď)
0
čt 22 Říj (předpověď)
0
pá 23 Říj (předpověď)
0
so 24 Říj (předpověď)
100
ne 25 Říj (předpověď)
100
po 26 Říj (předpověď)
0
út 27 Říj (předpověď)
0
st 28 Říj (předpověď)
0
čt 29 Říj (předpověď)
0
pá 30 Říj (předpověď)
0
so 31 Říj (předpověď)
100
ne 1 Lis (předpověď)
100
Počet dotazů na Otto van Veen
Který obraz od Otto van Veen má nejvíce zhlédnutí?
An unknown Flemish Family, s 300 návštěvami nebo 25% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 10.
Kolik návštěv má Otto van Veen na AllPaintingsStore.com?
1 200 za dvanáct měsíců (100 na stránce umělce, 1 100 u obrazů).
Existuje nějaký styl Otto van Veen, který návštěvníci preferují?
Ano, Klidná (Emoční náboj): 50% návštěv oproti 20% katalogu.