Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Paolo Monaldi na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Paolo Monaldi: poptávka na první pohled
Nejvíce prohlíženým obrazem umělce Paolo Monaldi na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců je Peasants Outside a Town Gate: 100 prohlídek, což představuje 25% všech prohlídek tohoto umělce. Další v nejbližší poptávce: A woman buying a kid goat from a shepherd, with a boy sitting on a saddle and a man smoking a pipe, by a ruin a Peasants by a Shelter, Coney Catchers. Paolo Monaldi celkem zaznamenal 500 návštěv, z toho 100 na stránce umělce a 400 u jednotlivých obrazů. Poptávka oslabila: počet návštěv klesl o 100% z Zář 2026 na Říj 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026, s 400 návštěvami. Kupující mají sklon k Jemné odstíny (Nasycení barev): tvoří to 100% návštěv, oproti 31% v katalogu umělce.
4 obrazů umělce Paolo Monaldi, které kupující nejčastěji otevírají
Žebříček popularity na základě skutečných návštěv za posledních dvanáct měsíců na AllPaintingsStore.com: nejvíce prohlédnutých bylo 4 obrazů autora Paolo Monaldi, seřazených od těch nejnavštěvovanějších.
-
1
Peasants Outside a Town Gate
100 návštěv · 25,0%
-
2
A woman buying a kid goat from a shepherd, with a boy sitting on a saddle and a man smoking a pipe, by a ruin
100 návštěv · 25,0%
-
3
Peasants by a Shelter, Coney Catchers, 1750
100 návštěv · 25,0%
-
4
A man fishing on the coast, with a group of other figures at leisure
100 návštěv · 25,0%
Jaký zájem si měsíčně získává Paolo Monaldi?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 300 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Jak často jsou prohlíženy obrazy autora Paolo Monaldi?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké obrazy si vybírají kupující Paolo Monaldi?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit data
| Atmosféra | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 16,7% | 50,0% |
| Nostalgický | 16,7% | 50,0% |
| Hravý | 33,3% | 0,0% |
| Klasické | 16,7% | 0,0% |
| Pokojný | 16,7% | 0,0% |
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Radostný | 50,0% | 50,0% |
| Pokojný | 33,3% | 50,0% |
| Dramatický | 16,7% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 12,5% | 0,0% |
| Měkké stínění | 25,0% | 50,0% |
| Střední jas | 31,2% | 25,0% |
| Jasná rovnováha | 31,2% | 25,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 56,2% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 31,2% | 100,0% |
| Vyvážená jemnost | 12,5% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 56,2% | 25,0% |
| Vyvážená | 43,8% | 75,0% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 18,8% | 25,0% |
| Výrazný | 18,8% | 50,0% |
| Prohlášení | 62,5% | 25,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 18,8% | 25,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 18,8% | 25,0% |
| Silná barevná jednotnost | 37,5% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 25,0% | 0,0% |
Které obrazy od Paolo Monaldi jsou žádané měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Peasant Dance Before an Ita… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dancing Italian Peasants in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peasants near Roman Ruins | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peasants Outside a Town Gate | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Prince James receiving his… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peasants by a Shelter, Cone… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Peasants and a Mendicant Fr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peasants Making Music | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peasants Making Music | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peasants at a Well | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích prohlížejí díla kupující Paolo Monaldi?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denní návštěvnost u Paolo Monaldi a jaký je předpověď?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
Paolo Monaldi: časté dotazy
Které obrazy od Paolo Monaldi jsou nejžádanější?
- Peasants Outside a Town Gate vede s 100 návštěvami (25% z celkového počtu zobrazení Paolo Monaldi). Výše uvedené pořadí ukazuje 4 nejčastěji prohlížených děl.
Jaký je zájem o Paolo Monaldi?
- 500 návštěv za dvanáct měsíců: 100 na stránce umělce a 400 u jednotlivých obrazů.
Který typ obrazů od Paolo Monaldi kupující preferují?
- Jemné odstíny (Nasycení barev): 100% návštěv pro 31% katalogu.