Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Paolo Veronese na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Paolo Veronese: pohled kupujících
Kupující otevírají Lucretia častěji než jakýkoli jiný obraz od Paolo Veronese: 3 100 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 5% celkového počtu. Následují Svateba v Káni a The Wedding at Cana. Paolo Veronese získal celkem 59 500 návštěv: 5 000 na stránce umělce a 54 500 u obrazů. Dynamika zpomalila: o 14% méně návštěv v Zář 2026 než v Srp 2026. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 43 000 návštěv. Počet návštěv podle zařízení: počítače (79%), telefony (19%) a tablety (2%). Výsledek je jasný: Silná barevná jednotnost (Harmonie barev) si připomíná 51% návštěv, přestože tvoří pouze 36% katalogu.
Paolo Veronese: 10 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
10 obrazů autora Paolo Veronese s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
Jak se mění počet návštěv stránky Paolo Veronese podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
300
2 100
Čec 2026
2 400
40 600
Srp 2026
600
7 000
Zář 2026
1 700
4 800
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Paolo Veronese?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Paolo Veronese odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Elegance
57,1%
44,6%
Dramatický
25,7%
29,3%
Zlatavý luxus
2,9%
12,5%
Romantický
2,9%
5,3%
Pokojný
0,0%
3,4%
Klidná atmosféra
2,9%
2,1%
Klasické
0,0%
2,3%
Eterický
5,7%
0,4%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
11,4%
16,6%
Romantický
25,7%
15,2%
Záhadný
5,7%
14,1%
Melancholický
11,4%
12,9%
Klidná
8,6%
8,3%
Reflektivní
5,7%
8,1%
Duchovní
20,0%
6,9%
Nostalgický
5,7%
6,3%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
40,0%
44,1%
Měkké stínění
38,0%
41,1%
Střední jas
20,0%
12,6%
Jasná rovnováha
2,0%
1,6%
Luminózní
0,0%
0,6%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
36,0%
27,4%
Jemné odstíny
42,0%
55,9%
Vyvážená jemnost
22,0%
16,4%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
0,3%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
82,2%
92,5%
Monochromní
15,6%
3,1%
Neutrální tóny
2,2%
4,0%
Tmavé tóny
0,0%
0,4%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
50,0%
48,9%
Vyvážená
48,0%
50,7%
Živobylé
2,0%
0,3%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
18,0%
7,2%
Jemný
2,0%
9,3%
Vyvážený
12,0%
19,2%
Výrazný
38,0%
29,8%
Prohlášení
30,0%
34,5%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
12,0%
5,3%
Jemně promíchaná paleta
14,0%
18,8%
Vyvážená harmonie
20,0%
13,2%
Silná barevná jednotnost
36,0%
51,0%
Jednotná paleta
18,0%
11,6%
Která díla Paolo Veronese zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Lucretia
0
0
0
0
0
0
0
0
100
1 400
800
600
Svateba v Káni
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
600
1 100
Svatba u Kana
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Daniele Barbaro
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
Venuše a Adoníso
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
The Allegory of Love II: Sc…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
Battle of Lepanto
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
0
Boy with a Greyhound
0
0
0
0
0
0
0
0
200
300
0
0
Christ in the Garden of Get…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Jupiter vrhající blesky na…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
200
100
Jaké je rozdělení publika Paolo Veronese podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
47 100
79,2%
telefony
11 500
19,3%
tablety
900
1,5%
V jakých jazycích se prohlížejí kupující Paolo Veronese?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
800
30,8%
italsky
600
23,1%
maďarsky
200
7,7%
nizozemsky
200
7,7%
portugalsky
200
7,7%
bulharsky
100
3,8%
německy
100
3,8%
řecky
100
3,8%
španělsky
100
3,8%
rusky
100
3,8%
Kolik denních návštěv má Paolo Veronese a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
st 23 Zář
400
čt 24 Zář
600
pá 25 Zář
700
so 26 Zář
100
ne 27 Zář
1 300
po 28 Zář
1 000
út 29 Zář
400
st 30 Zář
500
čt 1 Říj
1 800
pá 2 Říj
700
so 3 Říj
1 500
ne 4 Říj
1 300
po 5 Říj
300
út 6 Říj
1 400
st 7 Říj
300
čt 8 Říj
800
pá 9 Říj
1 000
so 10 Říj
800
ne 11 Říj
800
po 12 Říj
1 400
út 13 Říj
1 300
st 14 Říj (předpověď)
500
čt 15 Říj (předpověď)
1 300
pá 16 Říj (předpověď)
900
so 17 Říj (předpověď)
900
ne 18 Říj (předpověď)
1 300
po 19 Říj (předpověď)
1 100
út 20 Říj (předpověď)
1 200
st 21 Říj (předpověď)
500
čt 22 Říj (předpověď)
1 400
pá 23 Říj (předpověď)
1 000
so 24 Říj (předpověď)
1 000
ne 25 Říj (předpověď)
1 500
po 26 Říj (předpověď)
1 200
út 27 Říj (předpověď)
1 300
st 28 Říj (předpověď)
600
čt 29 Říj (předpověď)
1 500
pá 30 Říj (předpověď)
1 100
so 31 Říj (předpověď)
1 100
ne 1 Lis (předpověď)
1 600
po 2 Lis (předpověď)
1 200
út 3 Lis (předpověď)
1 400
O Paolo Veronese na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Paolo Veronese má nejvíce prohlédnutí?
Lucretia: 3 100 prohlédnutí, což představuje 5% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 10 obrazů.
Jak velkou je komunitou Paolo Veronese?
59 500 návštěv za dvanáct měsíců, 5 000 na stránce umělce a 54 500 u obrazů.
Jaká zařízení používají návštěvníci Paolo Veronese?
Rozdělení návštěvnosti je počítače (79%), telefony (19%) a tablety (2%); na prvním místě je počítače se zastoupením 79%.
Jaký styl malby od Paolo Veronese přitahuje kupující?
Obrazy typu Silná barevná jednotnost (Harmonie barev): 51% návštěv, 36% katalogu.