Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Paul Baum na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Paul Baum: údaje, které mají význam
After The Rain je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Paul Baum: 400 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 29% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich Sint Anna Ter Muiden, Weiden Am Bach a Sint Anna Ter Muiden. Celkem 1 500 návštěv: 300 na stránce umělce a 1 200 u obrazů. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 1 200 návštěvami. Jemný (Kontrast) je preferovaným stylem: 50% návštěv, 30% katalogu.
Top 8 obrazů umělce Paul Baum podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Paul Baum, který lidé otevírají nejčastěji.
-
1
After The Rain
400 návštěv · 28,6%
-
2
Sint Anna Ter Muiden, Weiden Am Bach
200 návštěv · 14,3%
-
3
Sint Anna Ter Muiden
200 návštěv · 14,3%
-
4
House In Flanders
200 návštěv · 14,3%
-
5
View On Sluis In The Morninglight
100 návštěv · 7,1%
-
6
The First Signed Baume ^ Mercier
100 návštěv · 7,1%
-
7
The Windmill In 't Kalf, Knokke
100 návštěv · 7,1%
-
8
Constantinople
100 návštěv · 7,1%
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Paul Baum?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 900 |
| Srp 2026 | 0 | 200 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 100 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Paul Baum?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Paul Baum?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 3,7% | 7,1% |
| Měkké stínění | 18,5% | 28,6% |
| Střední jas | 40,7% | 50,0% |
| Jasná rovnováha | 29,6% | 14,3% |
| Luminózní | 7,4% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 29,6% | 35,7% |
| Jemné odstíny | 22,2% | 14,3% |
| Vyvážená jemnost | 40,7% | 50,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 7,4% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 62,5% | 61,5% |
| Zemité tóny | 25,0% | 30,8% |
| Tmavé tóny | 8,3% | 0,0% |
| Monochromní | 4,2% | 7,7% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 29,6% | 35,7% |
| Vyvážená | 66,7% | 64,3% |
| Živobylé | 3,7% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 22,2% | 14,3% |
| Jemný | 29,6% | 50,0% |
| Vyvážený | 11,1% | 0,0% |
| Výrazný | 7,4% | 0,0% |
| Prohlášení | 29,6% | 35,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 25,9% | 35,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 11,1% | 14,3% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 25,9% | 7,1% |
| Jednotná paleta | 37,0% | 42,9% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Paul Baum?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vorfruhlingsweg Nach Nieder… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dutch River Landscape with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Six Original Pen-and-ink Dr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Farms In Flanders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Herbstlandschaft Bei Knokke | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| After The Rain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 | 0 |
| Figur Unter Baum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Constantinople | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Walk In The Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landschaft Am Fluss Vor Gent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení diváků Paul Baum podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denní návštěvnost u Paul Baum a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 12 Říj | 100 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 100 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
Počet dotazů na Paul Baum
Který obraz od Paul Baum má nejvíce zhlédnutí?
- After The Rain, s 400 návštěvami nebo 29% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 8.
Kolik návštěv má Paul Baum na AllPaintingsStore.com?
- 1 500 za dvanáct měsíců (300 na stránce umělce, 1 200 u obrazů).
Existuje nějaký styl Paul Baum, který návštěvníci preferují?
- Ano, Jemný (Kontrast): 50% návštěv oproti 30% katalogu.