Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Paul César Helleu na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Paul César Helleu: pohled kupujících
Kupující otevírají Mademoiselle Dauriac častěji než jakýkoli jiný obraz od Paul César Helleu: 300 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 11% celkového počtu. Následují Reclining Nude a Portrait of Margaret Kelly. Paul César Helleu získal celkem 2 900 návštěv: 500 na stránce umělce a 2 400 u obrazů. Trend je pozitivní: v Zář 2026 bylo o 1000% více návštěv než v Srp 2026. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 1 600 návštěv. Výsledek je jasný: Monochromní (Barevná paleta) si připomíná 42% návštěv, přestože tvoří pouze 22% katalogu.
Paul César Helleu: 10 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
10 obrazů autora Paul César Helleu s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
-
1
Mademoiselle Dauriac
300 návštěv · 10,7%
-
2
Reclining Nude
200 návštěv · 7,1%
-
3
Portrait of Margaret Kelly
200 návštěv · 7,1%
-
4
Woman in hat asleep on a sofa
200 návštěv · 7,1%
-
5
La cathédrale de Reims
200 návštěv · 7,1%
-
6
Madame Georges Menier
200 návštěv · 7,1%
-
7
Elegant Woman at the Rail
100 návštěv · 3,6%
-
8
Still Life with Hydrangias
100 návštěv · 3,6%
-
9
Madame Helleu on the yacht Etoile 1
100 návštěv · 3,6%
-
10
Regatta, 1901
100 návštěv · 3,6%
Jak se mění počet návštěv stránky Paul César Helleu podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 100 | 1 500 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 400 | 700 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Paul César Helleu?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Paul César Helleu odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 2,0% | 7,1% |
| Střední jas | 8,0% | 7,1% |
| Jasná rovnováha | 30,0% | 21,4% |
| Luminózní | 60,0% | 64,3% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 52,0% | 60,7% |
| Jemné odstíny | 28,0% | 28,6% |
| Vyvážená jemnost | 18,0% | 7,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 2,0% | 3,6% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 53,1% | 46,2% |
| Monochromní | 22,4% | 42,3% |
| Pastelové barvy | 16,3% | 3,9% |
| Zemité tóny | 8,2% | 7,7% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 34,0% | 35,7% |
| Vyvážená | 48,0% | 46,4% |
| Živobylé | 18,0% | 17,9% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 62,0% | 67,9% |
| Jemný | 16,0% | 28,6% |
| Vyvážený | 2,0% | 0,0% |
| Výrazný | 6,0% | 3,6% |
| Prohlášení | 14,0% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 6,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 6,0% | 7,1% |
| Vyvážená harmonie | 2,0% | 3,6% |
| Silná barevná jednotnost | 24,0% | 10,7% |
| Jednotná paleta | 62,0% | 78,6% |
Která díla Paul César Helleu zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Visage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vase of Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Mirror | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mademoiselle Vaughan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Peggy Letellier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lioness with Blue Hydra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hydrangeas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Hydrangias | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Madame Paul Helleu Seated a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La femme aux fluers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích se prohlížejí kupující Paul César Helleu?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| francouzsky | 300 | 50,0% |
| německy | 200 | 33,3% |
| italsky | 100 | 16,7% |
Kolik denních návštěv má Paul César Helleu a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 200 |
| čt 24 Zář | 200 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 100 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 100 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 500 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 300 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 100 |
| út 13 Říj | 100 |
| st 14 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 200 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 200 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 200 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
O Paul César Helleu na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Paul César Helleu má nejvíce prohlédnutí?
- Mademoiselle Dauriac: 300 prohlédnutí, což představuje 11% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 10 obrazů.
Jak velkou je komunitou Paul César Helleu?
- 2 900 návštěv za dvanáct měsíců, 500 na stránce umělce a 2 400 u obrazů.
Jaký styl malby od Paul César Helleu přitahuje kupující?
- Obrazy typu Monochromní (Barevná paleta): 42% návštěv, 22% katalogu.