Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Paul Delvaux na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Paul Delvaux: poptávka na první pohled
Nejvíce prohlíženým obrazem umělce Paul Delvaux na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců je A SirenIn Full Moonlight: 4 800 prohlídek, což představuje 13% všech prohlídek tohoto umělce. Další v nejbližší poptávce: Spící Venuše a Nocní vlak. Paul Delvaux celkem zaznamenal 29 100 návštěv, z toho 6 300 na stránce umělce a 22 800 u jednotlivých obrazů. Poptávka oslabila: počet návštěv klesl o 12% z Srp 2026 na Zář 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026, s 17 000 návštěvami. Kupující si prohlížejí v francouzsky (48%), nizozemsky (13%) a anglicky (8%). Zájem pochází převážně z Belgie (84%), Jižní Korea (6%) a Brazílie (3%). Kupující prohlížejí počítače (76%), telefony (21%) a tablety (4%). Kupující mají sklon k Nejtmavší (Jasnost světla): tvoří to 53% návštěv, oproti 22% v katalogu umělce.
10 obrazů umělce Paul Delvaux, které kupující nejčastěji otevírají
Žebříček popularity na základě skutečných návštěv za posledních dvanáct měsíců na AllPaintingsStore.com: nejvíce prohlédnutých bylo 10 obrazů autora Paul Delvaux, seřazených od těch nejnavštěvovanějších.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit data
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
700
Čec 2026
1 800
15 200
Srp 2026
600
5 400
Zář 2026
3 800
1 500
Jak často jsou prohlíženy obrazy autora Paul Delvaux?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké obrazy si vybírají kupující Paul Delvaux?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit data
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Eterický
44,4%
45,0%
Mystický
55,6%
43,9%
Dramatický
0,0%
7,2%
Romantický
0,0%
2,8%
Elegance
0,0%
1,1%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Záhadný
66,7%
63,7%
Melancholický
11,1%
35,2%
Reflektivní
11,1%
1,1%
Napětí
11,1%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
22,0%
52,5%
Měkké stínění
32,0%
23,9%
Střední jas
32,0%
16,9%
Jasná rovnováha
12,0%
6,4%
Luminózní
2,0%
0,3%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
40,0%
49,9%
Jemné odstíny
28,0%
23,6%
Vyvážená jemnost
24,0%
18,2%
Jasná barevná přítomnost
6,0%
7,8%
Sytá barva
2,0%
0,5%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
61,8%
70,0%
Neutrální tóny
20,6%
17,1%
Tmavé tóny
11,8%
12,9%
Pastelové barvy
5,9%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
38,0%
62,5%
Vyvážená
52,0%
26,0%
Živobylé
10,0%
11,5%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
8,0%
0,8%
Jemný
8,0%
15,3%
Vyvážený
6,0%
18,0%
Výrazný
12,0%
10,2%
Prohlášení
66,0%
55,8%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
26,0%
33,5%
Jemně promíchaná paleta
18,0%
12,1%
Vyvážená harmonie
12,0%
16,6%
Silná barevná jednotnost
24,0%
28,9%
Jednotná paleta
20,0%
8,8%
Které obrazy od Paul Delvaux jsou žádané měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit data
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Spící Venuše
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 400
0
0
Nocní vlak
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
400
0
Spící Venuše
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
Nodes Rose
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
0
Pygmallion
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Awakening of the forest
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Dawn of the Town
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Canape Vert
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
The Garden
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
For the Brussels Luxembourg…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jaká zařízení používají kupující k prohlížení díel Paul Delvaux?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit data
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
22 000
75,6%
telefony
6 000
20,6%
tablety
1 100
3,8%
V jakých jazycích prohlížejí díla kupující Paul Delvaux?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit data
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
francouzsky
2 900
48,3%
nizozemsky
800
13,3%
anglicky
500
8,3%
korejsky
400
6,7%
švédsky
400
6,7%
španělsky
300
5,0%
německy
200
3,3%
italsky
200
3,3%
česky
100
1,7%
portugalsky
100
1,7%
Kolik je denní návštěvnost u Paul Delvaux a jaký je předpověď?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit data
Den
Návštěvy
st 23 Zář
800
čt 24 Zář
300
pá 25 Zář
300
so 26 Zář
700
ne 27 Zář
1 600
po 28 Zář
1 500
út 29 Zář
700
st 30 Zář
900
čt 1 Říj
100
pá 2 Říj
500
so 3 Říj
300
ne 4 Říj
900
po 5 Říj
400
út 6 Říj
100
st 7 Říj
300
čt 8 Říj
400
pá 9 Říj
400
so 10 Říj
700
ne 11 Říj
1 100
po 12 Říj
700
út 13 Říj
3 900
st 14 Říj (předpověď)
1 000
čt 15 Říj (předpověď)
400
pá 16 Říj (předpověď)
600
so 17 Říj (předpověď)
800
ne 18 Říj (předpověď)
1 800
po 19 Říj (předpověď)
1 300
út 20 Říj (předpověď)
2 300
st 21 Říj (předpověď)
1 100
čt 22 Říj (předpověď)
400
pá 23 Říj (předpověď)
600
so 24 Říj (předpověď)
900
ne 25 Říj (předpověď)
1 900
po 26 Říj (předpověď)
1 400
út 27 Říj (předpověď)
2 500
st 28 Říj (předpověď)
1 100
čt 29 Říj (předpověď)
400
pá 30 Říj (předpověď)
700
so 31 Říj (předpověď)
900
ne 1 Lis (předpověď)
2 000
po 2 Lis (předpověď)
1 400
út 3 Lis (předpověď)
2 600
Paul Delvaux: časté dotazy
Které obrazy od Paul Delvaux jsou nejžádanější?
A SirenIn Full Moonlight vede s 4 800 návštěvami (13% z celkového počtu zobrazení Paul Delvaux). Výše uvedené pořadí ukazuje 10 nejčastěji prohlížených děl.
Jaký je zájem o Paul Delvaux?
29 100 návštěv za dvanáct měsíců: 6 300 na stránce umělce a 22 800 u jednotlivých obrazů.
Na jakých zařízeních si kupující prohlížejí díla Paul Delvaux?
Kupující prohlížejí na počítače (76%), telefony (21%) a tablety (4%); počítače představují 76% návštěv.
Jakými jazyky se používají návštěvníci Paul Delvaux?
francouzsky (48%), nizozemsky (13%) a anglicky (8%). Nejčastěji používaným jazykem je francouzsky s podílem 48%.
Který typ obrazů od Paul Delvaux kupující preferují?
Nejtmavší (Jasnost světla): 53% návštěv pro 22% katalogu.