Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Paul Gavarni na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Paul Gavarni: poptávka na první pohled
Nejvíce prohlíženým obrazem umělce Paul Gavarni na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců je The paralyzed Bonapartist Girondist Noirtier de Villefort in 1838: 100 prohlídek, což představuje 11% všech prohlídek tohoto umělce. Další v nejbližší poptávce: Catalan Fernand Mondego in Marseille in 1815 a Watercolor, bodycolor, graphite. Paul Gavarni celkem zaznamenal 1 200 návštěv, z toho 400 na stránce umělce a 800 u jednotlivých obrazů. Poptávka oslabila: počet návštěv klesl o 100% z Srp 2026 na Zář 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026, s 800 návštěvami. Kupující mají sklon k Vyvážená (Intenzita barev): tvoří to 44% návštěv, oproti 29% v katalogu umělce.
9 obrazů umělce Paul Gavarni, které kupující nejčastěji otevírají
Žebříček popularity na základě skutečných návštěv za posledních dvanáct měsíců na AllPaintingsStore.com: nejvíce prohlédnutých bylo 9 obrazů autora Paul Gavarni, seřazených od těch nejnavštěvovanějších.
-
1
The paralyzed Bonapartist Girondist Noirtier de Villefort in 1838, 1846
100 návštěv · 11,1%
-
2
Catalan Fernand Mondego in Marseille in 1815, 1846
100 návštěv · 11,1%
-
3
Watercolor, bodycolor, graphite
100 návštěv · 11,1%
-
4
Encre et rehauts de blanc
100 návštěv · 11,1%
-
5
Lady with a street boy
100 návštěv · 11,1%
-
6
A Sailor Standing on the Shore, 1860
100 návštěv · 11,1%
-
7
Corsican Bertuccio - before he became steward of the Count of Monte Cristo, 1846
100 návštěv · 11,1%
-
8
Balzac by Paul Gavarni
100 návštěv · 11,1%
-
9
Les appres du bal
100 návštěv · 11,1%
Jaký zájem si měsíčně získává Paul Gavarni?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 700 |
| Srp 2026 | 300 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jak často jsou prohlíženy obrazy autora Paul Gavarni?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké obrazy si vybírají kupující Paul Gavarni?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 7,1% | 11,1% |
| Měkké stínění | 7,1% | 11,1% |
| Střední jas | 21,4% | 33,3% |
| Jasná rovnováha | 46,4% | 22,2% |
| Luminózní | 17,9% | 22,2% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 39,3% | 33,3% |
| Jemné odstíny | 21,4% | 33,3% |
| Vyvážená jemnost | 35,7% | 33,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 3,6% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 77,8% | 75,0% |
| Tmavé tóny | 7,4% | 12,5% |
| Zemité tóny | 11,1% | 0,0% |
| Monochromní | 3,7% | 12,5% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 39,3% | 33,3% |
| Vyvážená | 28,6% | 44,4% |
| Živobylé | 32,1% | 22,2% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 17,9% | 33,3% |
| Jemný | 25,0% | 22,2% |
| Vyvážený | 10,7% | 11,1% |
| Výrazný | 17,9% | 22,2% |
| Prohlášení | 28,6% | 11,1% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 3,6% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 17,9% | 11,1% |
| Jednotná paleta | 78,6% | 88,9% |
Které obrazy od Paul Gavarni jsou žádané měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Commentary | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young peasant woman sitting… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Les appres du bal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of Edmond and Jule… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Sailor Standing on the Sh… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| What a Dreadful Salon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Barmaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The agent of the street of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Crown Prosecutor de Villefo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích prohlížejí díla kupující Paul Gavarni?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denní návštěvnost u Paul Gavarni a jaký je předpověď?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
Paul Gavarni: časté dotazy
Které obrazy od Paul Gavarni jsou nejžádanější?
- The paralyzed Bonapartist Girondist Noirtier de Villefort in 1838 vede s 100 návštěvami (11% z celkového počtu zobrazení Paul Gavarni). Výše uvedené pořadí ukazuje 9 nejčastěji prohlížených děl.
Jaký je zájem o Paul Gavarni?
- 1 200 návštěv za dvanáct měsíců: 400 na stránce umělce a 800 u jednotlivých obrazů.
Který typ obrazů od Paul Gavarni kupující preferují?
- Vyvážená (Intenzita barev): 44% návštěv pro 29% katalogu.