Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Paul Kane na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Paul Kane: pohled kupujících
Kupující otevírají Fishing by Torch Light častěji než jakýkoli jiný obraz od Paul Kane: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 40% celkového počtu. Následují The Death of Omoxesisixany or Big Snake a Falls at Colville. Paul Kane získal celkem 300 návštěv: 100 na stránce umělce a 200 u obrazů. Dynamika zpomalila: o 100% méně návštěv v Říj 2026 než v Zář 2026. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 200 návštěv. Výsledek je jasný: Dramatický (Atmosféra) si připomíná 100% návštěv, přestože tvoří pouze 25% katalogu.
Paul Kane: 4 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
4 obrazů autora Paul Kane s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
Jak se mění počet návštěv stránky Paul Kane podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
100
100
Srp 2026
0
0
Zář 2026
0
100
Říj 2026
0
0
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Paul Kane?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Paul Kane odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Klasické
37,5%
0,0%
Dramatický
25,0%
100,0%
Zemité tóny
25,0%
0,0%
Pokojný
12,5%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Závažný a tklivý
25,0%
100,0%
Klidná
12,5%
0,0%
Dramatický
12,5%
0,0%
Výrazný
12,5%
0,0%
Reflektivní
12,5%
0,0%
Romantický
12,5%
0,0%
Pokojný
12,5%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
35,7%
60,0%
Měkké stínění
28,6%
20,0%
Střední jas
7,1%
0,0%
Jasná rovnováha
21,4%
20,0%
Luminózní
7,1%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
7,1%
0,0%
Jemné odstíny
42,9%
60,0%
Vyvážená jemnost
42,9%
20,0%
Jasná barevná přítomnost
7,1%
20,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
53,8%
60,0%
Neutrální tóny
23,1%
20,0%
Tmavé tóny
15,4%
20,0%
Pastelové barvy
7,7%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
14,3%
0,0%
Vyvážená
64,3%
80,0%
Živobylé
21,4%
20,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
14,3%
60,0%
Jemný
28,6%
40,0%
Vyvážený
14,3%
0,0%
Výrazný
28,6%
0,0%
Prohlášení
14,3%
0,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
14,3%
0,0%
Jemně promíchaná paleta
0,0%
0,0%
Vyvážená harmonie
0,0%
0,0%
Silná barevná jednotnost
42,9%
20,0%
Jednotná paleta
42,9%
80,0%
Která díla Paul Kane zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Flathead woman with child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Eliza Clarke Cory Clench
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Chinook Indians in Front of…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Assiniboine Hunting Buffalo
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Maungwudaus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ojibwa village at Sault Ste…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Freeman Schermerhorn Clench
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Scalp Dance by the Chualpay…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Indian encampment on Lake H…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Medicine Mask Dance
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V jakých jazycích se prohlížejí kupující Paul Kane?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Paul Kane a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
100
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
100
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis
0
čt 5 Lis
0
pá 6 Lis
0
so 7 Lis
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
0
čt 26 Lis (předpověď)
0
pá 27 Lis (předpověď)
0
so 28 Lis (předpověď)
0
O Paul Kane na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Paul Kane má nejvíce prohlédnutí?
Fishing by Torch Light: 200 prohlédnutí, což představuje 40% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 4 obrazů.
Jak velkou je komunitou Paul Kane?
300 návštěv za dvanáct měsíců, 100 na stránce umělce a 200 u obrazů.
Jaký styl malby od Paul Kane přitahuje kupující?
Obrazy typu Dramatický (Atmosféra): 100% návštěv, 25% katalogu.