Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Paul Troger na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Paul Troger: pohled kupujících
Kupující otevírají St Sebastian and the Women častěji než jakýkoli jiný obraz od Paul Troger: 300 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 27% celkového počtu. Následují Geras marmorsaal fresco loaves a Saint andrew. Paul Troger získal celkem 1 600 návštěv: 800 na stránce umělce a 800 u obrazů. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 1 300 návštěv. Výsledek je jasný: Melancholický (Emoční náboj) si připomíná 50% návštěv, přestože tvoří pouze 4% katalogu.
Paul Troger: 7 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
7 obrazů autora Paul Troger s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
Jak se mění počet návštěv stránky Paul Troger podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
0
Čec 2026
500
800
Srp 2026
0
0
Zář 2026
0
0
Říj 2026
200
0
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Paul Troger?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Paul Troger odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
74,1%
50,0%
Elegance
7,4%
33,3%
Eterický
11,1%
16,7%
Inspirační
3,7%
0,0%
Mystický
3,7%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Duchovní
40,7%
16,7%
Dramatický
37,0%
0,0%
Klidná
7,4%
33,3%
Melancholický
3,7%
50,0%
Pohodlné a uklidňující
3,7%
0,0%
Závažný a tklivý
3,7%
0,0%
Napětí
3,7%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
73,5%
72,7%
Měkké stínění
14,7%
0,0%
Střední jas
8,8%
27,3%
Jasná rovnováha
2,9%
0,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
44,1%
18,2%
Jemné odstíny
44,1%
81,8%
Vyvážená jemnost
8,8%
0,0%
Jasná barevná přítomnost
2,9%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
87,5%
100,0%
Tmavé tóny
4,2%
0,0%
Monochromní
4,2%
0,0%
Neutrální tóny
4,2%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
76,5%
72,7%
Vyvážená
23,5%
27,3%
Živobylé
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
29,4%
0,0%
Jemný
41,2%
72,7%
Vyvážený
0,0%
0,0%
Výrazný
23,5%
27,3%
Prohlášení
5,9%
0,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
14,7%
27,3%
Jemně promíchaná paleta
11,8%
27,3%
Vyvážená harmonie
14,7%
9,1%
Silná barevná jednotnost
38,2%
36,4%
Jednotná paleta
20,6%
0,0%
Která díla Paul Troger zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
The Agony in the Garden
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Israelites Cross the Re…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Simeon's Song of Praise
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Joachim and Anne
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Allegory of the Immaculate…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Fall of the Magician Si…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Saint Andrew
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Return of the Prodigal…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Departure of the Prodig…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lamentation of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V jakých jazycích se prohlížejí kupující Paul Troger?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
německy
200
100,0%
Kolik denních návštěv má Paul Troger a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
300
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
100
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
100
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis
0
čt 5 Lis
0
pá 6 Lis
0
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
0
čt 26 Lis (předpověď)
0
pá 27 Lis (předpověď)
0
O Paul Troger na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Paul Troger má nejvíce prohlédnutí?
St Sebastian and the Women: 300 prohlédnutí, což představuje 27% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 7 obrazů.
Jak velkou je komunitou Paul Troger?
1 600 návštěv za dvanáct měsíců, 800 na stránce umělce a 800 u obrazů.
Jaký styl malby od Paul Troger přitahuje kupující?
Obrazy typu Melancholický (Emoční náboj): 50% návštěv, 4% katalogu.