Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Peeter Neeffs na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Peeter Neeffs: údaje, které mají význam
Interior of St Bavo, Haarlem je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Peeter Neeffs: 400 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 25% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich The Interior of the Dominican Church, Antwerp, Looking East, with the Procession of the Holy Sacrament, Peeter Neeffs (I), 1636 a Interiér kostela. Celkem 2 400 návštěv: 900 na stránce umělce a 1 500 u obrazů. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 1 900 návštěvami. Klidný (Kontrast) je preferovaným stylem: 56% návštěv, 25% katalogu.
Top 10 obrazů umělce Peeter Neeffs podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Peeter Neeffs, který lidé otevírají nejčastěji.
-
1
Interior of St Bavo, Haarlem
400 návštěv · 25,0%
-
2
The Interior of the Dominican Church, Antwerp, Looking East, with the Procession of the Holy Sacrament, Peeter Neeffs (I), 1636, 1636
200 návštěv · 12,5%
-
3
Interiér kostela
200 návštěv · 12,5%
-
4
208l13033 - (6VRWK)
200 návštěv · 12,5%
-
5
Interior of the Antwerp Cathedral, 1660
100 návštěv · 6,2%
-
6
Interior of a Gothic Church, 1653
100 návštěv · 6,2%
-
7
Interior of Antwerp Cathedral
100 návštěv · 6,2%
-
8
Een kerkinterieur
100 návštěv · 6,2%
-
9
Interior of a Cathedral, 1659
100 návštěv · 6,2%
-
10
Interior of a Gothic Church at Night, 1660
100 návštěv · 6,2%
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Peeter Neeffs?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 200 | 100 |
| Čec 2026 | 600 | 1 300 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 100 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Peeter Neeffs?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Peeter Neeffs?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Atmosféra | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Pokojný | 33,3% | 50,0% |
| Klasické | 33,3% | 25,0% |
| Dramatický | 33,3% | 25,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 46,9% | 62,5% |
| Měkké stínění | 40,6% | 31,2% |
| Střední jas | 9,4% | 6,2% |
| Jasná rovnováha | 3,1% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 28,1% | 18,8% |
| Jemné odstíny | 28,1% | 25,0% |
| Vyvážená jemnost | 37,5% | 43,8% |
| Jasná barevná přítomnost | 6,2% | 12,5% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 82,6% | 81,8% |
| Tmavé tóny | 8,7% | 18,2% |
| Monochromní | 4,3% | 0,0% |
| Neutrální tóny | 4,3% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 46,9% | 43,8% |
| Vyvážená | 50,0% | 56,2% |
| Živobylé | 3,1% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 25,0% | 56,2% |
| Jemný | 34,4% | 18,8% |
| Vyvážený | 12,5% | 0,0% |
| Výrazný | 9,4% | 6,2% |
| Prohlášení | 18,8% | 18,8% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 6,2% | 6,2% |
| Vyvážená harmonie | 3,1% | 6,2% |
| Silná barevná jednotnost | 12,5% | 12,5% |
| Jednotná paleta | 78,1% | 75,0% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Peeter Neeffs?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Interior of a Gothic Church… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Inside a Gothic Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of the Antwerp Cat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of a Gothic Church… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interiér gothického kostela | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening Mass in a Gothic Ch… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Church interior, by day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of a Gothic Church… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of the Onze Lieve… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of a Cathedral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení diváků Peeter Neeffs podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denní návštěvnost u Peeter Neeffs a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 100 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 200 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 200 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
Počet dotazů na Peeter Neeffs
Který obraz od Peeter Neeffs má nejvíce zhlédnutí?
- Interior of St Bavo, Haarlem, s 400 návštěvami nebo 25% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 10.
Kolik návštěv má Peeter Neeffs na AllPaintingsStore.com?
- 2 400 za dvanáct měsíců (900 na stránce umělce, 1 500 u obrazů).
Existuje nějaký styl Peeter Neeffs, který návštěvníci preferují?
- Ano, Klidný (Kontrast): 56% návštěv oproti 25% katalogu.