Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Peeter Mladší Neeffs na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Peeter Mladší Neeffs: údaje, které mají význam
Interior of St Bavo, Haarlem je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Peeter Mladší Neeffs: 400 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 29% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich The Interior of the Dominican Church, Antwerp, Looking East, with the Procession of the Holy Sacrament, Peeter Neeffs (I), 1636 a 208l13033 - (6VRWK). Celkem 2 300 návštěv: 900 na stránce umělce a 1 400 u obrazů. Pokles o 100% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 1 900 návštěvami. Klidný (Kontrast) je preferovaným stylem: 57% návštěv, 38% katalogu.
Top 9 obrazů umělce Peeter Mladší Neeffs podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Peeter Mladší Neeffs, který lidé otevírají nejčastěji.
-
1
Interior of St Bavo, Haarlem
400 návštěv · 28,6%
-
2
The Interior of the Dominican Church, Antwerp, Looking East, with the Procession of the Holy Sacrament, Peeter Neeffs (I), 1636, 1636
200 návštěv · 14,3%
-
3
208l13033 - (6VRWK)
200 návštěv · 14,3%
-
4
Interior of the Antwerp Cathedral, 1660
100 návštěv · 7,1%
-
5
Interiér kostela
100 návštěv · 7,1%
-
6
Interior of a Gothic Church, 1653
100 návštěv · 7,1%
-
7
Interior of Antwerp Cathedral
100 návštěv · 7,1%
-
8
Een kerkinterieur
100 návštěv · 7,1%
-
9
Interior of a Cathedral, 1659
100 návštěv · 7,1%
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Peeter Mladší Neeffs?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 200 | 100 |
| Čec 2026 | 600 | 1 300 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Peeter Mladší Neeffs?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Peeter Mladší Neeffs?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 56,2% | 64,3% |
| Měkké stínění | 37,5% | 28,6% |
| Střední jas | 6,2% | 7,1% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 25,0% | 14,3% |
| Jemné odstíny | 25,0% | 28,6% |
| Vyvážená jemnost | 43,8% | 50,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 6,2% | 7,1% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 83,3% | 90,0% |
| Tmavé tóny | 8,3% | 10,0% |
| Monochromní | 8,3% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 43,8% | 42,9% |
| Vyvážená | 56,2% | 57,1% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 37,5% | 57,1% |
| Jemný | 31,2% | 21,4% |
| Vyvážený | 6,2% | 0,0% |
| Výrazný | 6,2% | 0,0% |
| Prohlášení | 18,8% | 21,4% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 12,5% | 7,1% |
| Vyvážená harmonie | 6,2% | 7,1% |
| Silná barevná jednotnost | 12,5% | 14,3% |
| Jednotná paleta | 68,8% | 71,4% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Peeter Mladší Neeffs?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Interior of the Antwerp Cat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interiér gothického kostela | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of St Bavo, Haarlem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| Interior of a Gothic Church… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interiér kostela | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Antwerp Cathedral, Belgium | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of Antwerp Cathedr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cathedral Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of a Gothic Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior of Antwerp Cathedr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení diváků Peeter Mladší Neeffs podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denní návštěvnost u Peeter Mladší Neeffs a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 100 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 100 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 200 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 200 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
Počet dotazů na Peeter Mladší Neeffs
Který obraz od Peeter Mladší Neeffs má nejvíce zhlédnutí?
- Interior of St Bavo, Haarlem, s 400 návštěvami nebo 29% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 9.
Kolik návštěv má Peeter Mladší Neeffs na AllPaintingsStore.com?
- 2 300 za dvanáct měsíců (900 na stránce umělce, 1 400 u obrazů).
Existuje nějaký styl Peeter Mladší Neeffs, který návštěvníci preferují?
- Ano, Klidný (Kontrast): 57% návštěv oproti 38% katalogu.