Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Percy Robert Craft na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Percy Robert Craft: pohled kupujících
Kupující otevírají 'Hevva Hevva' častěji než jakýkoli jiný obraz od Percy Robert Craft: 700 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 41% celkového počtu. Následují Cornish Village a An English Garden. Percy Robert Craft získal celkem 2 000 návštěv: 400 na stránce umělce a 1 600 u obrazů. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 1 700 návštěv. Výsledek je jasný: Vyvážená jemnost (Nasycení barev) si připomíná 65% návštěv, přestože tvoří pouze 26% katalogu.
Percy Robert Craft: 9 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
9 obrazů autora Percy Robert Craft s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
-
1
'Hevva Hevva', 1887
700 návštěv · 41,2%
-
2
Cornish Village
200 návštěv · 11,8%
-
3
An English Garden
200 návštěv · 11,8%
-
4
The Estuary, Devonshire
100 návštěv · 5,9%
-
5
In a Damascus Market, Syria, 1920
100 návštěv · 5,9%
-
6
John Linton of Stirtloe, 1896
100 návštěv · 5,9%
-
7
John Linton of Stirtloe, 1896
100 návštěv · 5,9%
-
8
Marooned
100 návštěv · 5,9%
-
9
Olive Linton Montgomery, 1900
100 návštěv · 5,9%
Jak se mění počet návštěv stránky Percy Robert Craft podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 1 300 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 200 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Percy Robert Craft?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Percy Robert Craft odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 14,8% | 11,8% |
| Měkké stínění | 25,9% | 52,9% |
| Střední jas | 37,0% | 23,5% |
| Jasná rovnováha | 22,2% | 11,8% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 25,9% | 5,9% |
| Jemné odstíny | 29,6% | 11,8% |
| Vyvážená jemnost | 25,9% | 64,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 18,5% | 17,6% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 50,0% | 64,7% |
| Tmavé tóny | 20,8% | 23,5% |
| Neutrální tóny | 29,2% | 11,8% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 29,6% | 11,8% |
| Vyvážená | 44,4% | 58,8% |
| Živobylé | 25,9% | 29,4% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 7,4% | 5,9% |
| Jemný | 25,9% | 11,8% |
| Vyvážený | 22,2% | 47,1% |
| Výrazný | 22,2% | 29,4% |
| Prohlášení | 22,2% | 5,9% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 11,1% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 11,1% | 11,8% |
| Vyvážená harmonie | 18,5% | 11,8% |
| Silná barevná jednotnost | 33,3% | 17,6% |
| Jednotná paleta | 25,9% | 58,8% |
Která díla Percy Robert Craft zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Olive Linton Montgomery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Barber's Shop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Hevva Hevva' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Linton of Stirtloe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| John Linton of Stirtloe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tucking a School of Pilchar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The New Curate | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Albi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Glimpse of the Horseguards | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hastings Net Shops | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích se prohlížejí kupující Percy Robert Craft?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Percy Robert Craft a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 100 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 100 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
O Percy Robert Craft na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Percy Robert Craft má nejvíce prohlédnutí?
- 'Hevva Hevva': 700 prohlédnutí, což představuje 41% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 9 obrazů.
Jak velkou je komunitou Percy Robert Craft?
- 2 000 návštěv za dvanáct měsíců, 400 na stránce umělce a 1 600 u obrazů.
Jaký styl malby od Percy Robert Craft přitahuje kupující?
- Obrazy typu Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 65% návštěv, 26% katalogu.