Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Celis Pérez na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Celis Pérez: poptávka na první pohled
Nejvíce prohlíženým obrazem umělce Celis Pérez na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců je Abriendo caminos: 600 prohlídek, což představuje 25% všech prohlídek tohoto umělce. Další v nejbližší poptávce: Resurección a Misión propria Contruccion -Transformación. Celis Pérez celkem zaznamenal 2 300 návštěv, z toho 500 na stránce umělce a 1 800 u jednotlivých obrazů. Poptávka oslabila: počet návštěv klesl o 100% z Zář 2026 na Říj 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026, s 1 800 návštěvami. Návštěvníci mají sklon k Energický (Emoční náboj): 100% návštěv oproti 33% v katalogu umělce.
10 obrazů autora Celis Pérez, které návštěvníci otevírají nejčastěji
Žebříček popularity na základě skutečných návštěv za posledních dvanáct měsíců na AllPaintingsStore.com: nejvíce prohlédnutých bylo 10 obrazů autora Celis Pérez, seřazených od těch nejnavštěvovanějších.
-
1
Abriendo caminos, 1981
600 návštěv · 25,0%
-
2
Resurección, 1979
300 návštěv · 12,5%
-
3
Misión propria Contruccion -Transformación, 1970
300 návštěv · 12,5%
-
4
El pez mágico, 1960
100 návštěv · 4,2%
-
5
Todo es posible, todo existe, 1973
100 návštěv · 4,2%
-
6
Espacio roto, 1981
100 návštěv · 4,2%
-
7
Bird in the space Gold, 2006
100 návštěv · 4,2%
-
8
La presencia, 1985
100 návštěv · 4,2%
-
9
The endless column, 2006
100 návštěv · 4,2%
-
10
Movimiento percutor, 1993
100 návštěv · 4,2%
Jaký zájem si měsíčně získává Celis Pérez?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 300 |
| Čec 2026 | 500 | 1 300 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 200 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Jak často jsou prohlíženy obrazy autora Celis Pérez?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké obrazy si vybírají návštěvníci Celis Pérez?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit data
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Energický | 33,3% | 100,0% |
| Radostný | 33,3% | 0,0% |
| Duchovní | 33,3% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 22,0% | 16,7% |
| Měkké stínění | 30,0% | 25,0% |
| Střední jas | 32,0% | 8,3% |
| Jasná rovnováha | 10,0% | 33,3% |
| Luminózní | 6,0% | 16,7% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 26,0% | 29,2% |
| Jemné odstíny | 24,0% | 12,5% |
| Vyvážená jemnost | 18,0% | 20,8% |
| Jasná barevná přítomnost | 28,0% | 37,5% |
| Sytá barva | 4,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 37,1% | 47,1% |
| Tmavé tóny | 37,1% | 11,8% |
| Neutrální tóny | 22,9% | 35,3% |
| Pastelové barvy | 0,0% | 5,9% |
| Výrazné | 2,9% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 32,0% | 20,8% |
| Vyvážená | 48,0% | 45,8% |
| Živobylé | 20,0% | 33,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 2,0% | 12,5% |
| Jemný | 14,0% | 8,3% |
| Vyvážený | 14,0% | 12,5% |
| Výrazný | 18,0% | 12,5% |
| Prohlášení | 52,0% | 54,2% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 30,0% | 20,8% |
| Jemně promíchaná paleta | 22,0% | 33,3% |
| Vyvážená harmonie | 8,0% | 20,8% |
| Silná barevná jednotnost | 30,0% | 20,8% |
| Jednotná paleta | 10,0% | 4,2% |
Které obrazy od Celis Pérez jsou žádané měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Todo es posible, todo existe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Montevideo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| De Natura Rerum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self portrait to observe th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| El pez mágico | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The head First step | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Endless | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paisaje Ideal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Místico | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Músico | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích se pohybují návštěvníci Celis Pérez?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denní návštěvnost u Celis Pérez a jaký je předpověď?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 100 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
Celis Pérez: časté dotazy
Které obrazy od Celis Pérez jsou nejžádanější?
- Abriendo caminos vede s 600 návštěvami (25% z celkového počtu zobrazení Celis Pérez). Výše uvedené pořadí ukazuje 10 nejčastěji prohlížených děl.
Jaký je zájem o Celis Pérez?
- 2 300 návštěv za dvanáct měsíců: 500 na stránce umělce a 1 800 u jednotlivých obrazů.
Který typ obrazů od Celis Pérez preferují návštěvníci?
- Energický (Emoční náboj): 100% návštěv pro 33% katalogu.