Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Petrus Van Schendel na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Petrus Van Schendel: údaje, které mají význam
A market scene by candlelight je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Petrus Van Schendel: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 22% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich Nocturnal Marine a The accusation. Celkem 1 000 návštěv: 100 na stránce umělce a 900 u obrazů. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 900 návštěvami. Jemný (Kontrast) je preferovaným stylem: 56% návštěv, 32% katalogu.
Top 7 obrazů umělce Petrus Van Schendel podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Petrus Van Schendel, který lidé otevírají nejčastěji.
-
1
A market scene by candlelight
200 návštěv · 22,2%
-
2
Nocturnal Marine
200 návštěv · 22,2%
-
3
The accusation
100 návštěv · 11,1%
-
4
Night market
100 návštěv · 11,1%
-
5
The Night Market, 1836
100 návštěv · 11,1%
-
6
A market stall by moonlight
100 návštěv · 11,1%
-
7
Moonlit Market in the Hague
100 návštěv · 11,1%
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Petrus Van Schendel?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 800 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Petrus Van Schendel?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Petrus Van Schendel?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 90,9% | 88,9% |
| Měkké stínění | 4,5% | 0,0% |
| Střední jas | 4,5% | 11,1% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 45,5% | 44,4% |
| Jemné odstíny | 31,8% | 33,3% |
| Vyvážená jemnost | 18,2% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,5% | 22,2% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 63,6% | 66,7% |
| Vyvážená | 36,4% | 33,3% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 31,8% | 22,2% |
| Jemný | 31,8% | 55,6% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 22,7% | 11,1% |
| Prohlášení | 13,6% | 11,1% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 9,1% | 11,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 9,1% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 9,1% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 68,2% | 66,7% |
| Jednotná paleta | 4,5% | 22,2% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Petrus Van Schendel?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The candlelit market | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nocturnal Marine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The accusation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Night market | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Before the ball | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Mary Magdalene in pra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A market scene by candlelig… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| A market stall by moonlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| A Moonlit Vegetable Market | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moonlit Market in the Hague | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení diváků Petrus Van Schendel podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit tabulku
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| francouzsky | 100 | 100,0% |
Kolik je denní návštěvnost u Petrus Van Schendel a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 100 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 200 |
| st 7 Říj | 300 |
| čt 8 Říj | 200 |
| pá 9 Říj | 100 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 400 |
| st 14 Říj (předpověď) | 400 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 300 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 100 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 500 |
| st 21 Říj (předpověď) | 500 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 300 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 200 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 600 |
| st 28 Říj (předpověď) | 600 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 400 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 200 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
Počet dotazů na Petrus Van Schendel
Který obraz od Petrus Van Schendel má nejvíce zhlédnutí?
- A market scene by candlelight, s 200 návštěvami nebo 22% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 7.
Kolik návštěv má Petrus Van Schendel na AllPaintingsStore.com?
- 1 000 za dvanáct měsíců (100 na stránce umělce, 900 u obrazů).
Existuje nějaký styl Petrus Van Schendel, který návštěvníci preferují?
- Ano, Jemný (Kontrast): 56% návštěv oproti 32% katalogu.