Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Philip de László na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Philip de László: údaje, které mají význam
Queen Elizabeth The Queen Mother,when Duchess of York je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Philip de László: 500 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 12% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich Lt-Col. Risaldar Jagat Singh and Risaidar Man Singh a (Edith Roosevelt). Celkem 4 400 návštěv: 600 na stránce umělce a 3 800 u obrazů. Pokles o 25% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 3 700 návštěvami. Rozdělení podle zařízení: počítače (73%) a telefony (27%). Tmavé tóny (Barevná paleta) je preferovaným stylem: 59% návštěv, 8% katalogu.
Top 10 obrazů umělce Philip de László podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Philip de László, který lidé otevírají nejčastěji.
-
1
Queen Elizabeth The Queen Mother,when Duchess of York, 1925
500 návštěv · 11,9%
-
2
Lt-Col. Risaldar Jagat Singh and Risaidar Man Singh, 1916
400 návštěv · 9,5%
-
3
(Edith Roosevelt), 1908
300 návštěv · 7,1%
-
4
'The Last Days at Chequers' Lord and Lady Lee of Farenam in the Hawtrey Room, 1920
200 návštěv · 4,8%
-
5
Cardinal Mariano Rampolla, 1900
200 návštěv · 4,8%
-
6
Regret (also known as Love Spurned), 1892
200 návštěv · 4,8%
-
7
Sr Ernest Cassel, 1900
200 návštěv · 4,8%
-
8
Female Nude, 1891
200 návštěv · 4,8%
-
9
Pauline Morton Sabin, 1926
100 návštěv · 2,4%
-
10
(Kermit Roosevelt), 1917
100 návštěv · 2,4%
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Philip de László?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 500 | 3 200 |
| Srp 2026 | 100 | 300 |
| Zář 2026 | 0 | 300 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Philip de László?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Philip de László?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Atmosféra | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klasické | 33,3% | 75,0% |
| Dramatický | 66,7% | 0,0% |
| Elegance | 0,0% | 25,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 60,0% | 30,9% |
| Měkké stínění | 26,0% | 42,9% |
| Střední jas | 12,0% | 19,1% |
| Jasná rovnováha | 2,0% | 4,8% |
| Luminózní | 0,0% | 2,4% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 40,0% | 19,1% |
| Jemné odstíny | 42,0% | 19,1% |
| Vyvážená jemnost | 8,0% | 16,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 10,0% | 40,5% |
| Sytá barva | 0,0% | 4,8% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 89,7% | 31,2% |
| Tmavé tóny | 7,7% | 59,4% |
| Neutrální tóny | 2,6% | 9,4% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 60,0% | 26,2% |
| Vyvážená | 32,0% | 52,4% |
| Živobylé | 8,0% | 21,4% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 14,0% | 7,1% |
| Jemný | 44,0% | 23,8% |
| Vyvážený | 10,0% | 7,1% |
| Výrazný | 14,0% | 26,2% |
| Prohlášení | 18,0% | 35,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 12,0% | 14,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,0% | 9,5% |
| Vyvážená harmonie | 8,0% | 11,9% |
| Silná barevná jednotnost | 44,0% | 30,9% |
| Jednotná paleta | 26,0% | 33,3% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Philip de László?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pauline Morton Sabin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Alfonso XIII in Hussar Unif… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Victoria Eugenie of Battenb… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Lady and her… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Lady and her… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of John H. McFadden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Henry Charles Keith Petty-F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir George Henschel (Isidor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir William Pulteney Pulten… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Frank Billings Kellogg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefony nebo počítače: kde se prohlížel/a Philip de László?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit tabulku
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 3 200 | 72,7% |
| telefony | 1 200 | 27,3% |
Jaké je rozdělení diváků Philip de László podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denní návštěvnost u Philip de László a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 27 Zář | 200 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 200 |
| so 3 Říj | 100 |
| ne 4 Říj | 200 |
| po 5 Říj | 100 |
| út 6 Říj | 300 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 300 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 100 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 100 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 100 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
Počet dotazů na Philip de László
Který obraz od Philip de László má nejvíce zhlédnutí?
- Queen Elizabeth The Queen Mother,when Duchess of York, s 500 návštěvami nebo 12% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 10.
Kolik návštěv má Philip de László na AllPaintingsStore.com?
- 4 400 za dvanáct měsíců (600 na stránce umělce, 3 800 u obrazů).
Prohlíží se profil Philip de László častěji na telefonech nebo počítačích?
- Návštěvy jsou rozděleny podle počítače (73%) a telefony (27%); nejvíce je využívá počítače s podílem 73%.
Existuje nějaký styl Philip de László, který návštěvníci preferují?
- Ano, Tmavé tóny (Barevná paleta): 59% návštěv oproti 8% katalogu.