Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Pierre-Auguste Renoir na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Pierre-Auguste Renoir: údaje, které mají význam
Oběd s plavbářů je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Pierre-Auguste Renoir: 31 800 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 4% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich Les Grandes Baigneuses a Tanečník v mlýně Galette. Celkem 807 400 návštěv: 73 300 na stránce umělce a 734 100 u obrazů. Nárůst o 23% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 567 300 návštěvami. Hlavní jazyky: anglicky (34%), rusky (9%) a španělsky (8%). Hlavní země: Kanada (8%), Spojené státy americké (7%) a Bulharsko (6%). Rozdělení podle zařízení: počítače (79%), telefony (19%) a tablety (2%). Radostný (Emoční náboj) je preferovaným stylem: 15% návštěv, 4% katalogu.
Top 10 obrazů umělce Pierre-Auguste Renoir podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Pierre-Auguste Renoir, který lidé otevírají nejčastěji.
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Pierre-Auguste Renoir?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
300
26 100
Čec 2026
25 500
541 800
Srp 2026
20 600
75 300
Zář 2026
26 900
90 900
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Pierre-Auguste Renoir?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Pierre-Auguste Renoir?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
34,0%
35,8%
Romantický
38,0%
34,0%
Nostalgický
8,0%
14,0%
Elegance
6,0%
8,2%
Klidná atmosféra
12,0%
6,8%
Eterický
2,0%
0,5%
Dramatický
0,0%
0,2%
Klasické
0,0%
0,2%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
24,0%
23,3%
Klidná
22,0%
21,4%
Romantický
14,0%
16,6%
Radostný
4,0%
15,1%
Nostalgický
8,0%
8,6%
Reflektivní
12,0%
8,5%
Melancholický
6,0%
4,8%
Pohodlné a uklidňující
6,0%
1,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
8,0%
8,2%
Měkké stínění
28,0%
38,4%
Střední jas
46,0%
42,6%
Jasná rovnováha
18,0%
9,2%
Luminózní
0,0%
1,7%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
6,0%
8,8%
Jemné odstíny
28,0%
28,7%
Vyvážená jemnost
40,0%
31,3%
Jasná barevná přítomnost
26,0%
30,0%
Sytá barva
0,0%
1,2%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
51,2%
48,9%
Tmavé tóny
30,2%
33,2%
Neutrální tóny
18,6%
15,8%
Pastelové barvy
0,0%
0,8%
Přírodní motivy
0,0%
0,5%
Monochromní
0,0%
0,4%
Teplé tóny
0,0%
0,2%
Metalické tóny
0,0%
0,1%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
6,0%
11,1%
Vyvážená
52,0%
55,4%
Živobylé
42,0%
33,5%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
10,0%
6,0%
Jemný
28,0%
18,5%
Vyvážený
12,0%
16,7%
Výrazný
16,0%
22,7%
Prohlášení
34,0%
36,1%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
12,0%
13,3%
Jemně promíchaná paleta
12,0%
14,0%
Vyvážená harmonie
10,0%
18,3%
Silná barevná jednotnost
52,0%
42,0%
Jednotná paleta
14,0%
12,3%
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Pierre-Auguste Renoir?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Les Grandes Baigneuses
0
0
0
0
0
0
0
0
0
8 900
7 100
7 900
Po koupeli
0
0
0
0
0
0
0
0
300
2 600
5 100
4 000
La Grenouillère
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3 300
4 200
4 400
Oběd s plavbářů
0
0
0
0
0
0
0
0
300
19 300
5 900
4 500
Tanečník v mlýně Galette
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5 500
3 700
4 900
Ženy hraní na klavír
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3 200
1 400
1 200
Oběd s posádkou lodí
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Útěk z Louveciennes
0
0
0
0
0
0
0
0
100
2 300
500
1 100
Box v divadle des Variétés
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 400
300
400
Slunečná ulice
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 500
300
700
Telefony nebo počítače: kde se prohlížel/a Pierre-Auguste Renoir?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit tabulku
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
638 300
79,1%
telefony
150 700
18,7%
tablety
18 400
2,3%
Jaké je rozdělení diváků Pierre-Auguste Renoir podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit tabulku
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
8 700
34,1%
rusky
2 300
9,0%
španělsky
2 000
7,8%
korejsky
1 500
5,9%
portugalsky
1 300
5,1%
francouzsky
1 200
4,7%
bulharsky
900
3,5%
německy
900
3,5%
polsky
900
3,5%
nizozemsky
700
2,7%
Kolik je denní návštěvnost u Pierre-Auguste Renoir a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
Den
Návštěvy
ne 27 Zář
6 900
po 28 Zář
8 600
út 29 Zář
5 200
st 30 Zář
5 700
čt 1 Říj
6 800
pá 2 Říj
9 200
so 3 Říj
5 500
ne 4 Říj
6 900
po 5 Říj
6 800
út 6 Říj
9 300
st 7 Říj
8 100
čt 8 Říj
10 000
pá 9 Říj
7 600
so 10 Říj
6 900
ne 11 Říj
7 100
po 12 Říj
8 600
út 13 Říj
9 000
st 14 Říj
8 200
čt 15 Říj
6 500
pá 16 Říj
9 000
so 17 Říj
11 000
ne 18 Říj (předpověď)
8 200
po 19 Říj (předpověď)
9 500
út 20 Říj (předpověď)
9 300
st 21 Říj (předpověď)
8 700
čt 22 Říj (předpověď)
9 200
pá 23 Říj (předpověď)
10 200
so 24 Říj (předpověď)
9 200
ne 25 Říj (předpověď)
8 800
po 26 Říj (předpověď)
10 100
út 27 Říj (předpověď)
9 900
st 28 Říj (předpověď)
9 200
čt 29 Říj (předpověď)
9 800
pá 30 Říj (předpověď)
10 800
so 31 Říj (předpověď)
9 800
ne 1 Lis (předpověď)
9 200
po 2 Lis (předpověď)
10 600
út 3 Lis (předpověď)
10 400
st 4 Lis (předpověď)
9 700
čt 5 Lis (předpověď)
10 300
pá 6 Lis (předpověď)
11 400
so 7 Lis (předpověď)
10 300
Počet dotazů na Pierre-Auguste Renoir
Který obraz od Pierre-Auguste Renoir má nejvíce zhlédnutí?
Oběd s plavbářů, s 31 800 návštěvami nebo 4% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 10.
Kolik návštěv má Pierre-Auguste Renoir na AllPaintingsStore.com?
807 400 za dvanáct měsíců (73 300 na stránce umělce, 734 100 u obrazů).
Prohlíží se profil Pierre-Auguste Renoir častěji na telefonech nebo počítačích?
Návštěvy jsou rozděleny podle počítače (79%), telefony (19%) a tablety (2%); nejvíce je využívá počítače s podílem 79%.
Které jazyky se používají k prohlížení profilu Pierre-Auguste Renoir?
anglicky (34%), rusky (9%) a španělsky (8%). Nejčastěji používaným jazykem je anglicky s podílem 34%.
Existuje nějaký styl Pierre-Auguste Renoir, který návštěvníci preferují?
Ano, Radostný (Emoční náboj): 15% návštěv oproti 4% katalogu.