Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Piet Mondrian na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Piet Mondrian: údaje, které mají význam
Kompozice s červenou, modrou a žlutou je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Piet Mondrian: 5 900 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 6% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich Kompozice s červenou, modrou a žlutou a Kompozice A. Celkem 139 800 návštěv: 50 300 na stránce umělce a 89 500 u obrazů. Nárůst o 66% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 70 100 návštěvami. Hlavní jazyky: anglicky (18%), francouzsky (16%) a německy (8%). Hlavní země: Francie (9%), Jižní Korea (7%) a Švédsko (6%). Rozdělení podle zařízení: počítače (71%), telefony (26%) a tablety (3%). Výrazný (Kontrast) je preferovaným stylem: 27% návštěv, 10% katalogu.
Top 10 obrazů umělce Piet Mondrian podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Piet Mondrian, který lidé otevírají nejčastěji.
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Piet Mondrian?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
200
3 700
Čec 2026
13 000
57 100
Srp 2026
13 800
10 900
Zář 2026
23 300
17 800
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Piet Mondrian?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Piet Mondrian?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Minimalistický
57,1%
65,4%
Pokojný
28,6%
13,8%
Klidná atmosféra
6,1%
11,8%
Moderní minimalismus
0,0%
4,2%
Elegance
4,1%
2,4%
Dramatický
0,0%
2,2%
Nostalgický
4,1%
0,2%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Klidná
51,0%
42,2%
Reflektivní
26,5%
29,3%
Pokojný
16,3%
21,2%
Energický
0,0%
3,9%
Dramatický
0,0%
1,7%
Melancholický
2,0%
0,9%
Nostalgický
4,1%
0,6%
Napětí
0,0%
0,2%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
8,0%
2,6%
Měkké stínění
16,0%
10,5%
Střední jas
32,0%
32,4%
Jasná rovnováha
16,0%
22,8%
Luminózní
28,0%
31,7%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
44,0%
29,2%
Jemné odstíny
10,0%
12,6%
Vyvážená jemnost
20,0%
19,6%
Jasná barevná přítomnost
22,0%
32,0%
Sytá barva
4,0%
6,7%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
38,1%
38,7%
Zemité tóny
33,3%
16,9%
Pastelové barvy
4,8%
15,3%
Tmavé tóny
19,1%
12,4%
Západ slunce
2,4%
12,2%
Metalické tóny
0,0%
3,7%
Teplé tóny
0,0%
0,4%
Monochromní
2,4%
0,1%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
30,0%
20,2%
Vyvážená
42,0%
35,6%
Živobylé
28,0%
44,2%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
14,0%
5,5%
Jemný
18,0%
10,3%
Vyvážený
6,0%
8,1%
Výrazný
10,0%
27,4%
Prohlášení
52,0%
48,7%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
24,0%
20,6%
Jemně promíchaná paleta
16,0%
7,1%
Vyvážená harmonie
14,0%
17,0%
Silná barevná jednotnost
24,0%
34,8%
Jednotná paleta
22,0%
20,6%
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Piet Mondrian?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Kompozice s červenou, modro…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 000
900
1 900
Broadway Boogie Woogie
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 100
900
400
Kompozice s červenou, žluto…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
100
600
Studium stromu jabloňového…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 300
200
100
Večer (Evening): Červený st…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
800
700
500
Kompozice s červenou, modro…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
1 500
1 100
2 700
Kompozice
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
300
500
Still life with vase of spi…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
200
0
Mlýn Stammer s pruhovaným n…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
100
200
Tablou I Lozenze s Čtyřemi…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 200
100
600
Telefony nebo počítače: kde se prohlížel/a Piet Mondrian?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit tabulku
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
98 700
70,6%
telefony
36 400
26,0%
tablety
4 700
3,4%
Jaké je rozdělení diváků Piet Mondrian podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit tabulku
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
5 400
18,4%
francouzsky
4 800
16,4%
německy
2 300
7,8%
korejsky
2 100
7,2%
rusky
1 900
6,5%
švédsky
1 900
6,5%
španělsky
1 700
5,8%
portugalsky
1 700
5,8%
bulharsky
1 500
5,1%
slovensky
1 100
3,8%
Kolik je denní návštěvnost u Piet Mondrian a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
Den
Návštěvy
út 22 Zář
2 000
st 23 Zář
1 200
čt 24 Zář
1 900
pá 25 Zář
1 500
so 26 Zář
600
ne 27 Zář
1 800
po 28 Zář
3 000
út 29 Zář
4 800
st 30 Zář
2 900
čt 1 Říj
2 600
pá 2 Říj
1 800
so 3 Říj
1 300
ne 4 Říj
1 900
po 5 Říj
2 600
út 6 Říj
1 500
st 7 Říj
3 200
čt 8 Říj
3 100
pá 9 Říj
3 500
so 10 Říj
2 100
ne 11 Říj
3 700
po 12 Říj
2 900
út 13 Říj (předpověď)
3 900
st 14 Říj (předpověď)
3 400
čt 15 Říj (předpověď)
3 600
pá 16 Říj (předpověď)
3 200
so 17 Říj (předpověď)
1 900
ne 18 Říj (předpověď)
3 500
po 19 Říj (předpověď)
4 000
út 20 Říj (předpověď)
4 400
st 21 Říj (předpověď)
3 800
čt 22 Říj (předpověď)
4 000
pá 23 Říj (předpověď)
3 600
so 24 Říj (předpověď)
2 100
ne 25 Říj (předpověď)
3 900
po 26 Říj (předpověď)
4 500
út 27 Říj (předpověď)
4 800
st 28 Říj (předpověď)
4 200
čt 29 Říj (předpověď)
4 400
pá 30 Říj (předpověď)
3 900
so 31 Říj (předpověď)
2 300
ne 1 Lis (předpověď)
4 300
po 2 Lis (předpověď)
4 900
Počet dotazů na Piet Mondrian
Který obraz od Piet Mondrian má nejvíce zhlédnutí?
Kompozice s červenou, modrou a žlutou, s 5 900 návštěvami nebo 6% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 10.
Kolik návštěv má Piet Mondrian na AllPaintingsStore.com?
139 800 za dvanáct měsíců (50 300 na stránce umělce, 89 500 u obrazů).
Prohlíží se profil Piet Mondrian častěji na telefonech nebo počítačích?
Návštěvy jsou rozděleny podle počítače (71%), telefony (26%) a tablety (3%); nejvíce je využívá počítače s podílem 71%.
Které jazyky se používají k prohlížení profilu Piet Mondrian?
anglicky (18%), francouzsky (16%) a německy (8%). Nejčastěji používaným jazykem je anglicky s podílem 18%.
Existuje nějaký styl Piet Mondrian, který návštěvníci preferují?
Ano, Výrazný (Kontrast): 27% návštěv oproti 10% katalogu.