Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Rafael Barradas na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Rafael Barradas: pohled kupujících
Kupující otevírají Barcelona Street at 1 pm častěji než jakýkoli jiný obraz od Rafael Barradas: 500 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 8% celkového počtu. Následují Aragon a Hospital. Rafael Barradas získal celkem 8 300 návštěv: 2 600 na stránce umělce a 5 700 u obrazů. Trend je pozitivní: v Říj 2026 bylo o 67% více návštěv než v Zář 2026. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 5 200 návštěv. Počet návštěv podle zařízení: počítače (87%) a telefony (13%). Výsledek je jasný: Vyvážená jemnost (Nasycení barev) si připomíná 20% návštěv, přestože tvoří pouze 10% katalogu.
Rafael Barradas: 10 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
10 obrazů autora Rafael Barradas s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
-
1
Barcelona Street at 1 pm, 1918
500 návštěv · 8,2%
-
2
Aragon
300 návštěv · 4,9%
-
3
Hospital
300 návštěv · 4,9%
-
4
Playa Ramirez (on the terrace)
200 návštěv · 3,3%
-
5
poster
200 návštěv · 3,3%
-
6
Portrait of the painterr Bon
200 návštěv · 3,3%
-
7
Figure 1
200 návštěv · 3,3%
-
8
Catalina Bárcena
200 návštěv · 3,3%
-
9
Portrait of Maroto
200 návštěv · 3,3%
-
10
Girls and rocking horse
200 návštěv · 3,3%
Jak se mění počet návštěv stránky Rafael Barradas podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 500 |
| Čec 2026 | 1 500 | 3 700 |
| Srp 2026 | 0 | 900 |
| Zář 2026 | 400 | 200 |
| Říj 2026 | 600 | 400 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Rafael Barradas?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Rafael Barradas odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 4,0% | 11,5% |
| Měkké stínění | 4,0% | 4,9% |
| Střední jas | 26,0% | 24,6% |
| Jasná rovnováha | 38,0% | 34,4% |
| Luminózní | 28,0% | 24,6% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 30,0% | 32,8% |
| Jemné odstíny | 24,0% | 19,7% |
| Vyvážená jemnost | 10,0% | 19,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 34,0% | 26,2% |
| Sytá barva | 2,0% | 1,6% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 45,6% | 42,6% |
| Zemité tóny | 23,9% | 22,2% |
| Tmavé tóny | 13,0% | 20,4% |
| Pastelové barvy | 17,4% | 13,0% |
| Západ slunce | 0,0% | 1,8% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 30,0% | 34,4% |
| Vyvážená | 26,0% | 24,6% |
| Živobylé | 44,0% | 41,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 8,0% | 11,5% |
| Jemný | 18,0% | 18,0% |
| Vyvážený | 8,0% | 8,2% |
| Výrazný | 22,0% | 16,4% |
| Prohlášení | 44,0% | 45,9% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 2,0% | 1,6% |
| Jemně promíchaná paleta | 2,0% | 6,6% |
| Vyvážená harmonie | 14,0% | 14,8% |
| Silná barevná jednotnost | 34,0% | 27,9% |
| Jednotná paleta | 48,0% | 49,2% |
Která díla Rafael Barradas zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Barcelona Street at 1 pm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 | 100 |
| The Tango | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Playa Ramirez (on the terra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Kiosk of the gutters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Hospitalet de Llobregat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sailor from the back | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pilar and Antoñita 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Man and pitcher of beer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Guillermo de Torre 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení publika Rafael Barradas podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 7 200 | 86,7% |
| telefony | 1 100 | 13,3% |
V jakých jazycích se prohlížejí kupující Rafael Barradas?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 300 | 42,9% |
| španělsky | 300 | 42,9% |
| Chinese | 100 | 14,3% |
Kolik denních návštěv má Rafael Barradas a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 100 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 100 |
| pá 23 Říj | 100 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 300 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 200 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 100 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis | 600 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 200 |
| po 9 Lis (předpověď) | 100 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 100 |
| so 14 Lis (předpověď) | 300 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 300 |
| po 16 Lis (předpověď) | 100 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 100 |
| so 21 Lis (předpověď) | 400 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 300 |
| po 23 Lis (předpověď) | 100 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 200 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 100 |
| so 28 Lis (předpověď) | 500 |
O Rafael Barradas na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Rafael Barradas má nejvíce prohlédnutí?
- Barcelona Street at 1 pm: 500 prohlédnutí, což představuje 8% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 10 obrazů.
Jak velkou je komunitou Rafael Barradas?
- 8 300 návštěv za dvanáct měsíců, 2 600 na stránce umělce a 5 700 u obrazů.
Jaká zařízení používají návštěvníci Rafael Barradas?
- Rozdělení návštěvnosti je počítače (87%) a telefony (13%); na prvním místě je počítače se zastoupením 87%.
Jaký styl malby od Rafael Barradas přitahuje kupující?
- Obrazy typu Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 20% návštěv, 10% katalogu.