Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Rafael Coronel na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Rafael Coronel: údaje, které mají význam
Tulyehualco, La Carbonera je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Rafael Coronel: 1 100 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 55% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich Beatificación a Tiziano y su mujer. Celkem 2 200 návštěv: 700 na stránce umělce a 1 500 u obrazů. Nárůst o 150% v období od Zář 2026 do Říj 2026. Nejlepší měsíc: Říj 2026 s 1 000 návštěvami. Zemité tóny (Barevná paleta) je preferovaným stylem: 100% návštěv, 40% katalogu.
Top 4 obrazů umělce Rafael Coronel podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Rafael Coronel, který lidé otevírají nejčastěji.
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Rafael Coronel?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 200 | 400 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 400 |
| Říj 2026 | 500 | 500 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Rafael Coronel?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z obrazů autora Rafael Coronel?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 57,1% | 60,0% |
| Měkké stínění | 42,9% | 40,0% |
| Střední jas | 0,0% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 42,9% | 35,0% |
| Jemné odstíny | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 42,9% | 65,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 14,3% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 40,0% | 100,0% |
| Monochromní | 40,0% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 20,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 42,9% | 35,0% |
| Vyvážená | 42,9% | 65,0% |
| Živobylé | 14,3% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 71,4% | 60,0% |
| Jemný | 14,3% | 5,0% |
| Vyvážený | 14,3% | 35,0% |
| Výrazný | 0,0% | 0,0% |
| Prohlášení | 0,0% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 14,3% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 14,3% | 35,0% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 28,6% | 5,0% |
| Jednotná paleta | 42,9% | 60,0% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Rafael Coronel?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sue ntilde os antiguos (La… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tiziano y su mujer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Title translation: The Fami… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tulyehualco, La Carbonera | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 400 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sue ntilde os Antiguos No.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Beatificación | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 |
Jaké je rozdělení diváků Rafael Coronel podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit tabulku
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 400 | 80,0% |
| španělsky | 100 | 20,0% |
Kolik je denní návštěvnost u Rafael Coronel a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 12 Říj | 300 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 100 |
| pá 16 Říj | 100 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 100 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 700 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 200 |
| út 3 Lis (předpověď) | 100 |
| st 4 Lis (předpověď) | 400 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 100 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 200 |
| út 10 Lis (předpověď) | 100 |
| st 11 Lis (předpověď) | 500 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 100 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 200 |
| út 17 Lis (předpověď) | 100 |
| st 18 Lis (předpověď) | 500 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 100 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
Počet dotazů na Rafael Coronel
Který obraz od Rafael Coronel má nejvíce zhlédnutí?
- Tulyehualco, La Carbonera, s 1 100 návštěvami nebo 55% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 4.
Kolik návštěv má Rafael Coronel na AllPaintingsStore.com?
- 2 200 za dvanáct měsíců (700 na stránce umělce, 1 500 u obrazů).
Existuje nějaký styl Rafael Coronel, který návštěvníci preferují?
- Ano, Zemité tóny (Barevná paleta): 100% návštěv oproti 40% katalogu.