Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Rene Lelong na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Rene Lelong: poptávka na první pohled
Nejvíce prohlíženým obrazem umělce Rene Lelong na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců je Vine Tendrils Ill -: 100 prohlídek, což představuje 33% všech prohlídek tohoto umělce. Další v nejbližší poptávce: Portrait Of Georges Before The Hunt a Vine Tendrils Ill -. Rene Lelong celkem zaznamenal 600 návštěv, z toho 300 na stránce umělce a 300 u jednotlivých obrazů. Špičkový měsíc: Čec 2026, s 400 návštěvami. Kupující mají sklon k Živobylé (Intenzita barev): tvoří to 100% návštěv, oproti 55% v katalogu umělce.
3 obrazů umělce Rene Lelong, které kupující nejčastěji otevírají
Žebříček popularity na základě skutečných návštěv za posledních dvanáct měsíců na AllPaintingsStore.com: nejvíce prohlédnutých bylo 3 obrazů autora Rene Lelong, seřazených od těch nejnavštěvovanějších.
Jaký zájem si měsíčně získává Rene Lelong?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 300 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 100 | 0 |
Jak často jsou prohlíženy obrazy autora Rene Lelong?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké obrazy si vybírají kupující Rene Lelong?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 18,2% | 0,0% |
| Střední jas | 9,1% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 45,5% | 66,7% |
| Luminózní | 27,3% | 33,3% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 27,3% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 27,3% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 36,4% | 66,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 9,1% | 33,3% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 27,3% | 0,0% |
| Vyvážená | 18,2% | 0,0% |
| Živobylé | 54,5% | 100,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 9,1% | 33,3% |
| Jemný | 9,1% | 0,0% |
| Vyvážený | 9,1% | 0,0% |
| Výrazný | 36,4% | 33,3% |
| Prohlášení | 36,4% | 33,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 45,5% | 33,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 9,1% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 27,3% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 18,2% | 33,3% |
Které obrazy od Rene Lelong jsou žádané měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| L'omnibus des sultanes - Re… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Carousel at the Grand-Palai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Afternoon Tea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vine Tendrils Ill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vine Tendrils Ill - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Vine Tendrils Ill - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tendrils Of The Vine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of Georges Before… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Vine Tendrils Ill - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Spring Day By The Seashore | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích prohlížejí díla kupující Rene Lelong?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 50,0% |
| japonsky | 100 | 50,0% |
Kolik je denní návštěvnost u Rene Lelong a jaký je předpověď?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 100 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 100 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 100 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 100 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 200 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 200 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 200 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 200 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
Rene Lelong: časté dotazy
Které obrazy od Rene Lelong jsou nejžádanější?
- Vine Tendrils Ill - vede s 100 návštěvami (33% z celkového počtu zobrazení Rene Lelong). Výše uvedené pořadí ukazuje 3 nejčastěji prohlížených děl.
Jaký je zájem o Rene Lelong?
- 600 návštěv za dvanáct měsíců: 300 na stránce umělce a 300 u jednotlivých obrazů.
Který typ obrazů od Rene Lelong kupující preferují?
- Živobylé (Intenzita barev): 100% návštěv pro 55% katalogu.