Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Richard Beavis na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Richard Beavis: údaje, které mají význam
Cattle Raid je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Richard Beavis: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 25% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich Hauling up a Fishing Boat, The Netherlands a Marauders Swimming the Tweed with Stolen Cattle. Celkem 1 500 návštěv: 700 na stránce umělce a 800 u obrazů. Pokles o 40% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 700 návštěvami. Měkké stínění (Jasnost světla) je preferovaným stylem: 50% návštěv, 20% katalogu.
Top 7 obrazů umělce Richard Beavis podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Richard Beavis, který lidé otevírají nejčastěji.
-
1
Cattle Raid, 1870
200 návštěv · 25,0%
-
2
Hauling up a Fishing Boat, The Netherlands, 1870
100 návštěv · 12,5%
-
3
Marauders Swimming the Tweed with Stolen Cattle, 1872
100 návštěv · 12,5%
-
4
The Abduction of Isabella Vere, 1872
100 návštěv · 12,5%
-
5
The Midnight Ride of Deloraine, 1869
100 návštěv · 12,5%
-
6
Scene from 'The Lay of the Last Minstrel' (from the poem by Walter Scott), 1870
100 návštěv · 12,5%
-
7
Fruit Boats on the Mediterranean
100 návštěv · 12,5%
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Richard Beavis?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 400 |
| Srp 2026 | 200 | 300 |
| Zář 2026 | 200 | 100 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Richard Beavis?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Richard Beavis?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 10,0% | 12,5% |
| Měkké stínění | 20,0% | 50,0% |
| Střední jas | 56,7% | 37,5% |
| Jasná rovnováha | 13,3% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 33,3% | 25,0% |
| Jemné odstíny | 46,7% | 50,0% |
| Vyvážená jemnost | 13,3% | 25,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 6,7% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 62,5% | 83,3% |
| Neutrální tóny | 29,2% | 16,7% |
| Tmavé tóny | 8,3% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 33,3% | 25,0% |
| Vyvážená | 56,7% | 62,5% |
| Živobylé | 10,0% | 12,5% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 10,0% | 0,0% |
| Jemný | 6,7% | 0,0% |
| Vyvážený | 3,3% | 12,5% |
| Výrazný | 30,0% | 37,5% |
| Prohlášení | 50,0% | 50,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 26,7% | 25,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 6,7% | 12,5% |
| Vyvážená harmonie | 20,0% | 25,0% |
| Silná barevná jednotnost | 40,0% | 25,0% |
| Jednotná paleta | 6,7% | 12,5% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Richard Beavis?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marauders Swimming the Twee… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Woodcutters, Buckhurst… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Midnight Ride of Delora… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Goats, Outskirts of Cádiz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marauders Swimming the Twee… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Midnight Ride of Delora… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing Craft off the Eddys… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Abduction of Isabella V… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Charcoal Burners | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Carting Bracken | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení diváků Richard Beavis podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit tabulku
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 500 | 83,3% |
| španělsky | 100 | 16,7% |
Kolik je denní návštěvnost u Richard Beavis a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 100 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 300 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 100 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 100 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 100 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 100 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
Počet dotazů na Richard Beavis
Který obraz od Richard Beavis má nejvíce zhlédnutí?
- Cattle Raid, s 200 návštěvami nebo 25% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 7.
Kolik návštěv má Richard Beavis na AllPaintingsStore.com?
- 1 500 za dvanáct měsíců (700 na stránce umělce, 800 u obrazů).
Existuje nějaký styl Richard Beavis, který návštěvníci preferují?
- Ano, Měkké stínění (Jasnost světla): 50% návštěv oproti 20% katalogu.