Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Romaine Brooks na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Romaine Brooks: údaje, které mají význam
Madame Errázuris je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Romaine Brooks: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 27% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich Jeune Fille Anglaise Yeux et Rubans Verts a Ida Rubinstein. Celkem 2 400 návštěv: 1 400 na stránce umělce a 1 000 u obrazů. Pokles o 20% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 1 500 návštěvami. Prohlášení (Kontrast) je preferovaným stylem: 73% návštěv, 39% katalogu.
Top 8 obrazů umělce Romaine Brooks podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Romaine Brooks, který lidé otevírají nejčastěji.
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Romaine Brooks?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
800
700
Srp 2026
200
300
Zář 2026
400
0
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Romaine Brooks?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Romaine Brooks?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Elegance
57,9%
80,0%
Dramatický
10,5%
0,0%
Eterický
10,5%
0,0%
Nostalgický
5,3%
10,0%
Pokojný
5,3%
10,0%
Klidná atmosféra
5,3%
0,0%
Romantický
5,3%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Melancholický
47,4%
20,0%
Nostalgický
15,8%
30,0%
Klidná
10,5%
30,0%
Reflektivní
15,8%
20,0%
Eterický
5,3%
0,0%
Záhadný
5,3%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
47,8%
18,2%
Měkké stínění
30,4%
27,3%
Střední jas
21,7%
54,5%
Jasná rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
52,2%
54,5%
Jemné odstíny
34,8%
45,5%
Vyvážená jemnost
8,7%
0,0%
Jasná barevná přítomnost
4,3%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
86,7%
100,0%
Tmavé tóny
6,7%
0,0%
Monochromní
6,7%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
78,3%
63,6%
Vyvážená
17,4%
36,4%
Živobylé
4,3%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
17,4%
0,0%
Jemný
17,4%
18,2%
Vyvážený
8,7%
9,1%
Výrazný
17,4%
0,0%
Prohlášení
39,1%
72,7%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
39,1%
36,4%
Jemně promíchaná paleta
0,0%
0,0%
Vyvážená harmonie
4,3%
0,0%
Silná barevná jednotnost
21,7%
18,2%
Jednotná paleta
34,8%
45,5%
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Romaine Brooks?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Ida Rubinstein
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
The Charwoman
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Renata Borgatti, Au Piano
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
La Debutante
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
La Veste en Soie Verte
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
La Jaquette Rouge
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jeune Fille Anglaise Yeux e…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Le Trajet
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Chasseresse
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
La France Croisée
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jaké je rozdělení diváků Romaine Brooks podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit tabulku
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
200
33,3%
španělsky
200
33,3%
německy
100
16,7%
francouzsky
100
16,7%
Kolik je denní návštěvnost u Romaine Brooks a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
Den
Návštěvy
po 21 Zář
0
út 22 Zář
0
st 23 Zář
0
čt 24 Zář
0
pá 25 Zář
0
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
200
po 28 Zář
0
út 29 Zář
0
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
0
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
200
po 5 Říj
100
út 6 Říj
0
st 7 Říj
0
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
100
so 10 Říj
0
ne 11 Říj
200
po 12 Říj (předpověď)
100
út 13 Říj (předpověď)
0
st 14 Říj (předpověď)
0
čt 15 Říj (předpověď)
0
pá 16 Říj (předpověď)
100
so 17 Říj (předpověď)
0
ne 18 Říj (předpověď)
400
po 19 Říj (předpověď)
100
út 20 Říj (předpověď)
0
st 21 Říj (předpověď)
0
čt 22 Říj (předpověď)
0
pá 23 Říj (předpověď)
100
so 24 Říj (předpověď)
0
ne 25 Říj (předpověď)
400
po 26 Říj (předpověď)
100
út 27 Říj (předpověď)
0
st 28 Říj (předpověď)
0
čt 29 Říj (předpověď)
0
pá 30 Říj (předpověď)
100
so 31 Říj (předpověď)
0
ne 1 Lis (předpověď)
500
Počet dotazů na Romaine Brooks
Který obraz od Romaine Brooks má nejvíce zhlédnutí?
Madame Errázuris, s 300 návštěvami nebo 27% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 8.
Kolik návštěv má Romaine Brooks na AllPaintingsStore.com?
2 400 za dvanáct měsíců (1 400 na stránce umělce, 1 000 u obrazů).
Existuje nějaký styl Romaine Brooks, který návštěvníci preferují?
Ano, Prohlášení (Kontrast): 73% návštěv oproti 39% katalogu.