Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Sandor Nagy na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Sandor Nagy: poptávka na první pohled
Nejvíce prohlíženým obrazem umělce Sandor Nagy na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců je Three Figures In A Garden: 100 prohlídek, což představuje 14% všech prohlídek tohoto umělce. Další v nejbližší poptávce: Lovely Maiden Julia a Double Portrait. Sandor Nagy celkem zaznamenal 700 návštěv, z toho 300 na stránce umělce a 400 u jednotlivých obrazů. Poptávka oslabila: počet návštěv klesl o 100% z Zář 2026 na Říj 2026. Špičkový měsíc: Zář 2026, s 400 návštěvami. Kupující mají sklon k Zemité tóny (Barevná paleta): tvoří to 83% návštěv, oproti 50% v katalogu umělce.
7 obrazů umělce Sandor Nagy, které kupující nejčastěji otevírají
Žebříček popularity na základě skutečných návštěv za posledních dvanáct měsíců na AllPaintingsStore.com: nejvíce prohlédnutých bylo 7 obrazů autora Sandor Nagy, seřazených od těch nejnavštěvovanějších.
-
1
Three Figures In A Garden
100 návštěv · 14,3%
-
2
Lovely Maiden Julia
100 návštěv · 14,3%
-
3
Double Portrait
100 návštěv · 14,3%
-
4
Lake At Szentjakab
100 návštěv · 14,3%
-
5
The So-called Kisfaludy Glass Window
100 návštěv · 14,3%
-
6
Head Of Christ
100 návštěv · 14,3%
-
7
The Human Pilgrimage Cycle
100 návštěv · 14,3%
Jaký zájem si měsíčně získává Sandor Nagy?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 0 | 200 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 300 | 100 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Jak často jsou prohlíženy obrazy autora Sandor Nagy?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké obrazy si vybírají kupující Sandor Nagy?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 10,5% | 0,0% |
| Měkké stínění | 31,6% | 57,1% |
| Střední jas | 26,3% | 28,6% |
| Jasná rovnováha | 31,6% | 14,3% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 68,4% | 71,4% |
| Jemné odstíny | 10,5% | 14,3% |
| Vyvážená jemnost | 10,5% | 14,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 10,5% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 50,0% | 83,3% |
| Neutrální tóny | 37,5% | 16,7% |
| Tmavé tóny | 12,5% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 52,6% | 71,4% |
| Vyvážená | 31,6% | 28,6% |
| Živobylé | 15,8% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 15,8% | 14,3% |
| Jemný | 21,1% | 14,3% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 26,3% | 42,9% |
| Prohlášení | 36,8% | 28,6% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 31,6% | 42,9% |
| Jemně promíchaná paleta | 15,8% | 14,3% |
| Vyvážená harmonie | 5,3% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 26,3% | 28,6% |
| Jednotná paleta | 21,1% | 14,3% |
Které obrazy od Sandor Nagy jsou žádané měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Three Figures In A Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Human Pilgrimage Cycle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| In Memoriam György Ráth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Palleas And Melisande | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ave Myriam | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Might | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Laughing Goose | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hunting Gentry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blessed Condition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head Of Christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích prohlížejí díla kupující Sandor Nagy?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Kolik je denní návštěvnost u Sandor Nagy a jaký je předpověď?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 100 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 100 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 200 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 200 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
| so 28 Lis (předpověď) | 0 |
Sandor Nagy: časté dotazy
Které obrazy od Sandor Nagy jsou nejžádanější?
- Three Figures In A Garden vede s 100 návštěvami (14% z celkového počtu zobrazení Sandor Nagy). Výše uvedené pořadí ukazuje 7 nejčastěji prohlížených děl.
Jaký je zájem o Sandor Nagy?
- 700 návštěv za dvanáct měsíců: 300 na stránce umělce a 400 u jednotlivých obrazů.
Který typ obrazů od Sandor Nagy kupující preferují?
- Zemité tóny (Barevná paleta): 83% návštěv pro 50% katalogu.