Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Simon Bening na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Simon Bening: pohled kupujících
Kupující otevírají The Seven Sorrows of the Virgin častěji než jakýkoli jiný obraz od Simon Bening: 700 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 41% celkového počtu. Následují Henry III, Count of Nassau-Breda and Mencía de Mendoza a Scenes from the Creation. Simon Bening získal celkem 1 200 návštěv: 100 na stránce umělce a 1 100 u obrazů. Trend je pozitivní: v Říj 2026 bylo o 50% více návštěv než v Zář 2026. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 700 návštěv. Výsledek je jasný: Tmavé tóny (Barevná paleta) si připomíná 58% návštěv, přestože tvoří pouze 5% katalogu.
Simon Bening: 8 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
8 obrazů autora Simon Bening s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
Jak se mění počet návštěv stránky Simon Bening podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
0
700
Srp 2026
0
0
Zář 2026
0
200
Říj 2026
100
200
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Simon Bening?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Simon Bening odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
18,2%
53,3%
Mystický
31,8%
13,3%
Klidná atmosféra
18,2%
6,7%
Klasické
9,1%
13,3%
Nostalgický
9,1%
6,7%
Dramatický
9,1%
0,0%
Eterický
4,5%
6,7%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Duchovní
54,5%
33,3%
Reflektivní
22,7%
60,0%
Klidná
4,5%
6,7%
Pokojný
9,1%
0,0%
Nostalgický
4,5%
0,0%
Napětí
4,5%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
10,0%
0,0%
Měkké stínění
40,0%
29,4%
Střední jas
46,7%
70,6%
Jasná rovnováha
3,3%
0,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
26,7%
17,6%
Jemné odstíny
50,0%
17,6%
Vyvážená jemnost
23,3%
64,7%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
71,4%
33,3%
Tmavé tóny
4,8%
58,3%
Neutrální tóny
23,8%
8,3%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
26,7%
17,6%
Vyvážená
70,0%
76,5%
Živobylé
3,3%
5,9%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
6,7%
0,0%
Jemný
26,7%
23,5%
Vyvážený
13,3%
5,9%
Výrazný
23,3%
52,9%
Prohlášení
30,0%
17,6%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
26,7%
29,4%
Jemně promíchaná paleta
26,7%
47,1%
Vyvážená harmonie
20,0%
11,8%
Silná barevná jednotnost
23,3%
11,8%
Jednotná paleta
3,3%
0,0%
Která díla Simon Bening zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
The Seven Sorrows of the Vi…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
100
Landscape with St Jerome
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Villagers on Their Way to C…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The Temptation of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Pietà
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pentecost
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
John the Baptist preaching…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
St. Gertrude de Nivelles, f…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V jakých jazycích se prohlížejí kupující Simon Bening?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
100
50,0%
nizozemsky
100
50,0%
Kolik denních návštěv má Simon Bening a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
100
po 19 Říj
100
út 20 Říj
0
st 21 Říj
100
čt 22 Říj
100
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
100
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
0
O Simon Bening na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Simon Bening má nejvíce prohlédnutí?
The Seven Sorrows of the Virgin: 700 prohlédnutí, což představuje 41% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 8 obrazů.
Jak velkou je komunitou Simon Bening?
1 200 návštěv za dvanáct měsíců, 100 na stránce umělce a 1 100 u obrazů.
Jaký styl malby od Simon Bening přitahuje kupující?
Obrazy typu Tmavé tóny (Barevná paleta): 58% návštěv, 5% katalogu.