Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Stephen Shore na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Stephen Shore: pohled návštěvníků
Návštěvníci otevírají U.S. 97, South of Klamath Falls, Oregon častěji než jakýkoli jiný obraz od Stephen Shore: 500 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 36% celkového počtu. Následují Michael and Sandy Marsh, Amarillo, Texas a Merced River, Yosemite National Park, California. Stephen Shore získal celkem 900 návštěv: 500 na stránce umělce a 400 u obrazů. Dynamika zpomalila: o 100% méně návštěv v Říj 2026 než v Zář 2026. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 700 návštěv. Výsledek je jasný: Jemné odstíny (Nasycení barev) si připomíná 64% návštěv, přestože tvoří pouze 35% katalogu.
Stephen Shore: 6 obrazů, na které se návštěvníci podívají jako první
6 obrazů autora Stephen Shore s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
-
1
U.S. 97, South of Klamath Falls, Oregon, 1973
500 návštěv · 35,7%
-
2
Michael and Sandy Marsh, Amarillo, Texas, 1974
400 návštěv · 28,6%
-
3
Merced River, Yosemite National Park, California, 1979
200 návštěv · 14,3%
-
4
Fort Lauderdale Yankee Stadium, Fort Lauderdale, Florida (Graig Nettles), 1978
100 návštěv · 7,1%
-
5
Isaak Bakmayev's Medals, Berdichev, Ukraine, 2012
100 návštěv · 7,1%
-
6
4 Part Variation, 1969
100 návštěv · 7,1%
Jak se mění počet návštěv stránky Stephen Shore podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 500 | 200 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Stephen Shore?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Stephen Shore odpovídají výběrům návštěvníků?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 52,9% | 35,7% |
| Střední jas | 35,3% | 57,1% |
| Jasná rovnováha | 11,8% | 7,1% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 52,9% | 28,6% |
| Jemné odstíny | 35,3% | 64,3% |
| Vyvážená jemnost | 11,8% | 7,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 64,7% | 57,1% |
| Vyvážená | 35,3% | 42,9% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 11,8% | 0,0% |
| Vyvážený | 11,8% | 35,7% |
| Výrazný | 35,3% | 21,4% |
| Prohlášení | 41,2% | 42,9% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 35,3% | 57,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 11,8% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 11,8% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 41,2% | 42,9% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Která díla Stephen Shore zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michael and Sandy Marsh, Am… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| El Paso Street, El Paso, Te… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 Part Variation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Breakfast, Trail's End Rest… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Foothill Road, Beverly Hill… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Deerfield Street, Greenfiel… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| U.S. 10, Post Falls, Idaho | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Castine, Maine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Meeting Street, Charleston,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ginger Shore, Causeway Inn,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích se pohybují návštěvníci Stephen Shore?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Stephen Shore a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 100 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 100 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
O Stephen Shore na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Stephen Shore má nejvíce prohlédnutí?
- U.S. 97, South of Klamath Falls, Oregon: 500 prohlédnutí, což představuje 36% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 6 obrazů.
Jak velkou je komunitou Stephen Shore?
- 900 návštěv za dvanáct měsíců, 500 na stránce umělce a 400 u obrazů.
Jaký styl malby od Stephen Shore přitahuje návštěvníky?
- Obrazy typu Jemné odstíny (Nasycení barev): 64% návštěv, 35% katalogu.