Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Suzanne Valadonová na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Suzanne Valadonová: poptávka na první pohled
Nejvíce prohlíženým obrazem umělce Suzanne Valadonová na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců je Pokój Modrzewski: 4 300 prohlídek, což představuje 50% všech prohlídek tohoto umělce. Další v nejbližší poptávce: Casting the Net a Nude on the Red Sofa (Nu au canapé rouge) - Suzanne Valadon. Suzanne Valadonová celkem zaznamenal 13 400 návštěv, z toho 6 400 na stránce umělce a 7 000 u jednotlivých obrazů. Poptávka roste: počet návštěv vzrostl o 500% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Špičkový měsíc: Zář 2026, s 6 600 návštěvami. Kupující si prohlížejí v švédsky (50%), francouzsky (30%) a německy (7%). Zájem pochází převážně z Francie (59%), Švédsko (25%) a Německo (7%). Kupující prohlížejí telefony (53%), počítače (42%) a tablety (5%). Kupující mají sklon k Nesourodá paleta barev (Harmonie barev): tvoří to 66% návštěv, oproti 24% v katalogu umělce.
10 obrazů umělce Suzanne Valadonová, které kupující nejčastěji otevírají
Žebříček popularity na základě skutečných návštěv za posledních dvanáct měsíců na AllPaintingsStore.com: nejvíce prohlédnutých bylo 10 obrazů autora Suzanne Valadonová, seřazených od těch nejnavštěvovanějších.
-
1
Pokój Modrzewski, 1923
4 300 návštěv · 50,0%
-
2
Casting the Net, 1914
400 návštěv · 4,7%
-
3
Nude on the Red Sofa (Nu au canapé rouge) - Suzanne Valadon, 2026
400 návštěv · 4,7%
-
4
Portrait of Erik Satie, 1892
300 návštěv · 3,5%
-
5
Portrait of a Woman, 1917
300 návštěv · 3,5%
-
6
Femme a la Toilette, 1913
200 návštěv · 2,3%
-
7
Bouquet and a Cat, 1919
200 návštěv · 2,3%
-
8
Nude on the sofa, 1920
200 návštěv · 2,3%
-
9
Raminou sitting on a cloth, 1920
200 návštěv · 2,3%
-
10
My Son, 1896
200 návštěv · 2,3%
Jaký zájem si měsíčně získává Suzanne Valadonová?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 100 |
| Čec 2026 | 1 000 | 4 500 |
| Srp 2026 | 600 | 500 |
| Zář 2026 | 4 700 | 1 900 |
Jak často jsou prohlíženy obrazy autora Suzanne Valadonová?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké obrazy si vybírají kupující Suzanne Valadonová?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 16,0% | 7,0% |
| Měkké stínění | 40,0% | 30,2% |
| Střední jas | 24,0% | 57,0% |
| Jasná rovnováha | 12,0% | 2,3% |
| Luminózní | 8,0% | 3,5% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 22,0% | 9,3% |
| Jemné odstíny | 26,0% | 14,0% |
| Vyvážená jemnost | 34,0% | 66,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 18,0% | 10,5% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 47,7% | 55,0% |
| Tmavé tóny | 22,7% | 27,5% |
| Neutrální tóny | 18,2% | 7,5% |
| Pastelové barvy | 6,8% | 7,5% |
| Přírodní motivy | 2,3% | 2,5% |
| Monochromní | 2,3% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 30,0% | 10,5% |
| Vyvážená | 44,0% | 76,7% |
| Živobylé | 26,0% | 12,8% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 10,0% | 8,1% |
| Jemný | 22,0% | 5,8% |
| Vyvážený | 12,0% | 2,3% |
| Výrazný | 22,0% | 16,3% |
| Prohlášení | 34,0% | 67,4% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 24,0% | 66,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 12,0% | 2,3% |
| Vyvážená harmonie | 12,0% | 8,1% |
| Silná barevná jednotnost | 44,0% | 20,9% |
| Jednotná paleta | 8,0% | 2,3% |
Které obrazy od Suzanne Valadonová jsou žádané měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pokój Modrzewski | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 600 | 100 | 1 500 |
| The Abandoned Doll | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Nude on the Red Sofa (Nu au… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 |
| Portrait of Erik Satie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Woman with a Double Bass | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Casting the Net | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 |
| The Cast-Off Doll | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Louson and Raminou | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Nude Woman with Drapery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaká zařízení používají kupující k prohlížení díel Suzanne Valadonová?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit data
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| telefony | 7 100 | 53,0% |
| počítače | 5 600 | 41,8% |
| tablety | 700 | 5,2% |
V jakých jazycích prohlížejí díla kupující Suzanne Valadonová?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| švédsky | 6 700 | 49,6% |
| francouzsky | 4 100 | 30,4% |
| německy | 900 | 6,7% |
| španělsky | 500 | 3,7% |
| korejsky | 500 | 3,7% |
| estonsky | 200 | 1,5% |
| italsky | 200 | 1,5% |
| anglicky | 100 | 0,7% |
| nizozemsky | 100 | 0,7% |
| rumunsky | 100 | 0,7% |
Kolik je denní návštěvnost u Suzanne Valadonová a jaký je předpověď?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 200 |
| čt 24 Zář | 300 |
| pá 25 Zář | 100 |
| so 26 Zář | 200 |
| ne 27 Zář | 900 |
| po 28 Zář | 1 300 |
| út 29 Zář | 2 400 |
| st 30 Zář | 1 000 |
| čt 1 Říj | 1 300 |
| pá 2 Říj | 900 |
| so 3 Říj | 1 500 |
| ne 4 Říj | 1 000 |
| po 5 Říj | 1 100 |
| út 6 Říj | 800 |
| st 7 Říj | 2 800 |
| čt 8 Říj | 1 200 |
| pá 9 Říj | 500 |
| so 10 Říj | 100 |
| ne 11 Říj | 300 |
| po 12 Říj | 700 |
| út 13 Říj | 500 |
| st 14 Říj (předpověď) | 1 300 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 900 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 500 |
| so 17 Říj (předpověď) | 600 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 700 |
| po 19 Říj (předpověď) | 1 000 |
| út 20 Říj (předpověď) | 1 200 |
| st 21 Říj (předpověď) | 1 400 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 1 000 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 500 |
| so 24 Říj (předpověď) | 600 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 800 |
| po 26 Říj (předpověď) | 1 100 |
| út 27 Říj (předpověď) | 1 300 |
| st 28 Říj (předpověď) | 1 400 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 1 000 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 500 |
| so 31 Říj (předpověď) | 600 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 800 |
| po 2 Lis (předpověď) | 1 100 |
| út 3 Lis (předpověď) | 1 300 |
Suzanne Valadonová: časté dotazy
Které obrazy od Suzanne Valadonová jsou nejžádanější?
- Pokój Modrzewski vede s 4 300 návštěvami (50% z celkového počtu zobrazení Suzanne Valadonová). Výše uvedené pořadí ukazuje 10 nejčastěji prohlížených děl.
Jaký je zájem o Suzanne Valadonová?
- 13 400 návštěv za dvanáct měsíců: 6 400 na stránce umělce a 7 000 u jednotlivých obrazů.
Na jakých zařízeních si kupující prohlížejí díla Suzanne Valadonová?
- Kupující prohlížejí na telefony (53%), počítače (42%) a tablety (5%); telefony představují 53% návštěv.
Jakými jazyky se používají návštěvníci Suzanne Valadonová?
- švédsky (50%), francouzsky (30%) a německy (7%). Nejčastěji používaným jazykem je švédsky s podílem 50%.
Který typ obrazů od Suzanne Valadonová kupující preferují?
- Nesourodá paleta barev (Harmonie barev): 66% návštěv pro 24% katalogu.