Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Takaši Murakami na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Takaši Murakami: pohled kupujících
Kupující otevírají Flower ball častěji než jakýkoli jiný obraz od Takaši Murakami: 1 300 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 19% celkového počtu. Následují Killer pink a Rainbow Flower 4 O'Clock. Takaši Murakami získal celkem 6 700 návštěv: 3 900 na stránce umělce a 2 800 u obrazů. Trend je pozitivní: v Zář 2026 bylo o 29% více návštěv než v Srp 2026. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 2 800 návštěv. Počet návštěv podle zařízení: počítače (55%), telefony (42%) a tablety (3%). Výsledek je jasný: Hravý (Emoční náboj) si připomíná 92% návštěv, přestože tvoří pouze 43% katalogu.
Takaši Murakami: 10 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
10 obrazů autora Takaši Murakami s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
Jak se mění počet návštěv stránky Takaši Murakami podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
800
2 000
Srp 2026
1 200
500
Zář 2026
1 900
300
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Takaši Murakami?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Takaši Murakami odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Hravý
42,9%
92,0%
Radostný
42,9%
8,0%
Dramatický
14,3%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
6,0%
2,9%
Měkké stínění
4,0%
2,9%
Střední jas
16,0%
15,7%
Jasná rovnováha
44,0%
52,9%
Luminózní
30,0%
25,7%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
32,0%
20,0%
Jemné odstíny
12,0%
8,6%
Vyvážená jemnost
24,0%
28,6%
Jasná barevná přítomnost
28,0%
42,9%
Sytá barva
4,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
50,0%
50,8%
Zemité tóny
19,1%
18,0%
Metalické tóny
2,4%
21,3%
Pastelové barvy
16,7%
6,6%
Tmavé tóny
9,5%
3,3%
Teplé tóny
2,4%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
18,0%
12,9%
Vyvážená
42,0%
22,9%
Živobylé
40,0%
64,3%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
16,0%
2,9%
Jemný
12,0%
15,7%
Vyvážený
6,0%
2,9%
Výrazný
10,0%
12,9%
Prohlášení
56,0%
65,7%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
60,0%
81,4%
Jemně promíchaná paleta
18,0%
14,3%
Vyvážená harmonie
6,0%
2,9%
Silná barevná jednotnost
10,0%
0,0%
Jednotná paleta
6,0%
1,4%
Která díla Takaši Murakami zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Killer pink
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Art for Baby
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Flower ball
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Flowers blooming in this wo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Eye Love Monogram
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Homage to francis bacon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tan tan bo
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The world of sphere
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
DOB (klien's Pot Series)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Normalized
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Jaké je rozdělení publika Takaši Murakami podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
3 700
55,2%
telefony
2 800
41,8%
tablety
200
3,0%
V jakých jazycích se prohlížejí kupující Takaši Murakami?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
300
14,3%
španělsky
300
14,3%
slovensky
300
14,3%
bulharsky
200
9,5%
turecky
200
9,5%
Chinese
200
9,5%
arabsky
100
4,8%
francouzsky
100
4,8%
japonsky
100
4,8%
nizozemsky
100
4,8%
Kolik denních návštěv má Takaši Murakami a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
čt 24 Zář
600
pá 25 Zář
0
so 26 Zář
100
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
200
út 29 Zář
100
st 30 Zář
300
čt 1 Říj
800
pá 2 Říj
100
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
200
po 5 Říj
400
út 6 Říj
100
st 7 Říj
200
čt 8 Říj
100
pá 9 Říj
0
so 10 Říj
700
ne 11 Říj
100
po 12 Říj
1 200
út 13 Říj
900
st 14 Říj
0
čt 15 Říj (předpověď)
900
pá 16 Říj (předpověď)
100
so 17 Říj (předpověď)
500
ne 18 Říj (předpověď)
200
po 19 Říj (předpověď)
1 100
út 20 Říj (předpověď)
700
st 21 Říj (předpověď)
300
čt 22 Říj (předpověď)
1 100
pá 23 Říj (předpověď)
100
so 24 Říj (předpověď)
600
ne 25 Říj (předpověď)
200
po 26 Říj (předpověď)
1 300
út 27 Říj (předpověď)
800
st 28 Říj (předpověď)
400
čt 29 Říj (předpověď)
1 200
pá 30 Říj (předpověď)
100
so 31 Říj (předpověď)
600
ne 1 Lis (předpověď)
200
po 2 Lis (předpověď)
1 400
út 3 Lis (předpověď)
900
st 4 Lis (předpověď)
400
O Takaši Murakami na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Takaši Murakami má nejvíce prohlédnutí?
Flower ball: 1 300 prohlédnutí, což představuje 19% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 10 obrazů.
Jak velkou je komunitou Takaši Murakami?
6 700 návštěv za dvanáct měsíců, 3 900 na stránce umělce a 2 800 u obrazů.
Jaká zařízení používají návštěvníci Takaši Murakami?
Rozdělení návštěvnosti je počítače (55%), telefony (42%) a tablety (3%); na prvním místě je počítače se zastoupením 55%.
Jaký styl malby od Takaši Murakami přitahuje kupující?
Obrazy typu Hravý (Emoční náboj): 92% návštěv, 43% katalogu.