Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Theobald Michau na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Theobald Michau: pohled kupujících
Kupující otevírají RETOUR DE LA PECHE častěji než jakýkoli jiný obraz od Theobald Michau: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 25% celkového počtu. Následují Paysage avec bergers a Paysage. Theobald Michau získal celkem 1 200 návštěv: 600 na stránce umělce a 600 u obrazů. Trend je pozitivní: v Zář 2026 bylo o 200% více návštěv než v Srp 2026. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 700 návštěv. Výsledek je jasný: Měkké stínění (Jasnost světla) si připomíná 75% návštěv, přestože tvoří pouze 52% katalogu.
Theobald Michau: 7 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
7 obrazů autora Theobald Michau s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
-
1
RETOUR DE LA PECHE
200 návštěv · 25,0%
-
2
Paysage avec bergers
100 návštěv · 12,5%
-
3
Paysage
100 návštěv · 12,5%
-
4
Rural Scene_2
100 návštěv · 12,5%
-
5
Wooded Landscape With Fruit Sellers And Other Figures
100 návštěv · 12,5%
-
6
Henri Iv And Captain Michau
100 návštěv · 12,5%
-
7
Mathew
100 návštěv · 12,5%
Jak se mění počet návštěv stránky Theobald Michau podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 400 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 200 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Theobald Michau?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Theobald Michau odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 4,8% | 0,0% |
| Měkké stínění | 52,4% | 75,0% |
| Střední jas | 38,1% | 12,5% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 4,8% | 12,5% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 19,1% | 25,0% |
| Jemné odstíny | 57,1% | 50,0% |
| Vyvážená jemnost | 9,5% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 14,3% | 25,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 71,4% | 40,0% |
| Tmavé tóny | 21,4% | 40,0% |
| Neutrální tóny | 7,1% | 20,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 23,8% | 25,0% |
| Vyvážená | 66,7% | 62,5% |
| Živobylé | 9,5% | 12,5% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 14,3% | 12,5% |
| Vyvážený | 9,5% | 12,5% |
| Výrazný | 23,8% | 37,5% |
| Prohlášení | 52,4% | 37,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 9,5% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 4,8% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 33,3% | 50,0% |
| Silná barevná jednotnost | 28,6% | 25,0% |
| Jednotná paleta | 23,8% | 25,0% |
Která díla Theobald Michau zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wooded Landscape with Strea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Four Seasons Winter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Four Seasons Autumn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Four Seasons Spring | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Four Seasons Summer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paysage avec bergers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Wooded Landscape With Peasa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wooded Landscape With Fruit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| SCENE CHAMPETRE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| RETOUR DE LA PECHE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
V jakých jazycích se prohlížejí kupující Theobald Michau?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Theobald Michau a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
O Theobald Michau na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Theobald Michau má nejvíce prohlédnutí?
- RETOUR DE LA PECHE: 200 prohlédnutí, což představuje 25% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 7 obrazů.
Jak velkou je komunitou Theobald Michau?
- 1 200 návštěv za dvanáct měsíců, 600 na stránce umělce a 600 u obrazů.
Jaký styl malby od Theobald Michau přitahuje kupující?
- Obrazy typu Měkké stínění (Jasnost světla): 75% návštěv, 52% katalogu.