Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Thomas Edwin Mostyn na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Thomas Edwin Mostyn: pohled kupujících
Kupující otevírají The Green Gown častěji než jakýkoli jiný obraz od Thomas Edwin Mostyn: 700 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 10% celkového počtu. Následují A Magical Morning a Evening Reverie. Thomas Edwin Mostyn získal celkem 6 800 návštěv: 500 na stránce umělce a 6 300 u obrazů. Dynamika zpomalila: o 68% méně návštěv v Zář 2026 než v Srp 2026. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 4 100 návštěv. Počet návštěv podle zařízení: počítače (84%), telefony (15%) a tablety (1%). Výsledek je jasný: Vyvážená (Intenzita barev) si připomíná 66% návštěv, přestože tvoří pouze 52% katalogu.
Thomas Edwin Mostyn: 10 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
10 obrazů autora Thomas Edwin Mostyn s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
-
1
The Green Gown
700 návštěv · 10,3%
-
2
A Magical Morning
500 návštěv · 7,4%
-
3
Evening Reverie
500 návštěv · 7,4%
-
4
King Henry VII Fining the Citizens of Bristol Because Their Wives Were So Finely Dressed, 1490, 1920
300 návštěv · 4,4%
-
5
The Garden of Enchantment from 'Parsifal' (the opera by Richard Wagner)
300 návštěv · 4,4%
-
6
Mountain Landscape with Figures
300 návštěv · 4,4%
-
7
The Sanctuary, 1910
200 návštěv · 2,9%
-
8
Garden of Love
200 návštěv · 2,9%
-
9
The Old Mill, Houghton, Cambridgeshire, 1907
200 návštěv · 2,9%
-
10
Breezy Day, Devon
200 návštěv · 2,9%
Jak se mění počet návštěv stránky Thomas Edwin Mostyn podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 200 |
| Čec 2026 | 400 | 3 700 |
| Srp 2026 | 100 | 1 800 |
| Zář 2026 | 0 | 600 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Thomas Edwin Mostyn?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Thomas Edwin Mostyn odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 54,0% | 50,0% |
| Měkké stínění | 16,0% | 19,1% |
| Střední jas | 18,0% | 26,5% |
| Jasná rovnováha | 12,0% | 4,4% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 22,0% | 14,7% |
| Jemné odstíny | 22,0% | 22,1% |
| Vyvážená jemnost | 48,0% | 51,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 8,0% | 11,8% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 53,1% | 64,7% |
| Neutrální tóny | 31,2% | 11,8% |
| Tmavé tóny | 12,5% | 20,6% |
| Monochromní | 3,1% | 2,9% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 40,0% | 25,0% |
| Vyvážená | 52,0% | 66,2% |
| Živobylé | 8,0% | 8,8% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 26,0% | 19,1% |
| Jemný | 16,0% | 19,1% |
| Vyvážený | 12,0% | 16,2% |
| Výrazný | 16,0% | 25,0% |
| Prohlášení | 30,0% | 20,6% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 14,0% | 25,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 18,0% | 19,1% |
| Vyvážená harmonie | 12,0% | 14,7% |
| Silná barevná jednotnost | 40,0% | 27,9% |
| Jednotná paleta | 16,0% | 13,2% |
Která díla Thomas Edwin Mostyn zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Flight (The Belgian Refugee… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Sanctuary | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Garden of Love | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Portrait of an Unnamed Gent… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dawn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Memory's Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Jewelled Casket | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| I wonder | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir William Henry Talbot | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| James Thomas Blair | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení publika Thomas Edwin Mostyn podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 5 700 | 83,8% |
| telefony | 1 000 | 14,7% |
| tablety | 100 | 1,5% |
V jakých jazycích se prohlížejí kupující Thomas Edwin Mostyn?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 300 | 75,0% |
| francouzsky | 100 | 25,0% |
Kolik denních návštěv má Thomas Edwin Mostyn a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 100 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 100 |
| út 13 Říj | 2 000 |
| st 14 Říj | 100 |
| čt 15 Říj | 300 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 300 |
| út 20 Říj (předpověď) | 2 700 |
| st 21 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 400 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 300 |
| út 27 Říj (předpověď) | 3 400 |
| st 28 Říj (předpověď) | 200 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 500 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 400 |
| út 3 Lis (předpověď) | 4 000 |
| st 4 Lis (předpověď) | 200 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 600 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
O Thomas Edwin Mostyn na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Thomas Edwin Mostyn má nejvíce prohlédnutí?
- The Green Gown: 700 prohlédnutí, což představuje 10% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 10 obrazů.
Jak velkou je komunitou Thomas Edwin Mostyn?
- 6 800 návštěv za dvanáct měsíců, 500 na stránce umělce a 6 300 u obrazů.
Jaká zařízení používají návštěvníci Thomas Edwin Mostyn?
- Rozdělení návštěvnosti je počítače (84%), telefony (15%) a tablety (1%); na prvním místě je počítače se zastoupením 84%.
Jaký styl malby od Thomas Edwin Mostyn přitahuje kupující?
- Obrazy typu Vyvážená (Intenzita barev): 66% návštěv, 52% katalogu.